37:31 (19:9)
Tatran Prešov
szombat 15.03.2014, 18:30 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • EHF Kupa

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:55:25)

Hatgólos győzelmet aratott a Pick Szeged a Tatran Presov ellen, elsősorban remek első félidei teljesítményének köszönhetően. Az első 30 percben mind a védekezés, mind a támadás remekül működött a hazaiaknál, s a támadással a második félidőben sem volt gond, ellenben a védekezés ekkorra szinte teljesen szétesett. 22 gólt szerzett a feltámadt Kristopans vezérletével a második 30 percben a vendégcsapat, ami rengeteg. Ennek ellenére természetesen megérdemelt a szegedi csapat sikerre, s négy meccs után is 100%-os a Pick az EHF-kupa csoportkörében.

60
    Mérkőzés vége. (37:31)

60
    Prce átlövése kettős kapufa, úgy pattan a kapus kezébe. (37:31) (37:31)

60
    HRSTKA a bal szélről lő a hosszú sarokba. (37:31) (37:31)

60
    Ancsin bejátszása most megtalálja HEGEDŰS-t, aki beállóból lő a bal sarokba. (37:30) (37:30)

59
    Ancsin bejátszása nem jó Hegedűsnek, a lerohanás végén TOMAS URBAN talál be jobbról, ziccerből. (36:30) (36:30)

58
    GUZY tör be balról, s szépen lő Tatai hálójába. (36:29) (36:29)

58
    A lerohanás végén ANCSIN ziccerből talál be. (36:28) (36:28)

57
    Källman hibázott a bal szélen, a kontra végén azonban labdát vesztenek a vendégek. (35:28) (35:28)

56
    Prce eladott labdája után GUZY mehet végig egyedül a szegedi térfélen, s be is lövi a ziccert. (35:28) (35:28)

56
    PEJOVIC tör be remekül középen, s belövi a ziccert. (35:27) (35:27)

56
    ANCSIN most középről lő hatalmas gólt. (35:26) (35:26)

55
    Mindegía lövése száll mellé, de az üres kapura szánt távoli vendégkísérlet a jobb kapufán csattan. (34:26) (34:26)

54
    HRSTKA a bal sarokba lövi a büntetőt. (34:26) (34:26)

54
    Blazevic megy ki két percre Kristopansszal szemben, hetes. (34:25) (34:25)

54
    Mindegía passzát ANCSIN lövi jobbátlövőből élesen a hosszú sarokba. (34:25) (34:25)