Érd
29:31 (12:13)
FTC Rail Cargo Hungaria
vasárnap 16.03.2014, 19:00 • Érd Városi Sportcsarnok • Magyar kupa

Az összecsapás akkor dőlt el lényegében, amikor a második félidőben hét góllal elengedte az Érd a Ferencvárost. Utána komoly felzárkózást mutatott a hazai csapat, Klivinyi Kinga szenzációs második félidőt produkált, Triscsuk remek első félidei teljesítménye után.
    A Ferencvárosból Szucsánszkin kívül még Pena dicsérhető igazán. Nem adta fel az Érd, dicséretet érdemel emiatt, a Fradi pedig annyit adott ki magából, amennyire szükség volt.
    Egyik csapatnál sem volt igazán jó kapusteljesítmény, összességében hatvan gólt láthattunk.
    Az FTC ezzel bejutott a Magyar Kupa küzdelmeinek legjobb négy csapata közé.
    A végeredmény tehát Érd – FTC: 29-31!

Köszönöm a figyelmet! (20:29:48)

60
    Mérkőzés vége. (29:31)

60
    SCHATZL a bal szélről ziccerből nem hibáz, a hosszú alsóba lövi. (29:31) (29:31)

60
    Szucsánszki jobb kettőből kényszerlövésből lő mellé. (28:31) (28:31)

60
    Elek Gábor még kikéri az utolsó idejét is. Nagyjából 58 másodperc van hátra a mérkőzésből, ezt már csak nagy pechhel veszíthetné el a Fradi. Elek arra hívta fel a figyelmet, hogy semmiképpen se adjanak el labdát. (28:31) (28:31)

60
    Az utolsó perc fut, hátrányban a Fradi a kiállítás miatt. (28:31) (28:31)

59
    TRISCSUK a bal felsőbe bombáz első szándékból. (28:31) (28:31)

59
    Zácsik áll ki kettő percre, Klivinyit dolgozta meg. Hetes is. (27:31) (27:31)

59
    Oguntoye védett, de KOVACSICZÉ a lepattanó a jobb szélen és a rövidbe bombázott. (27:31) (27:31)

58
    KLIVINYI napja!! A nyolcadik gólja, ismét középről, a bal alsó sarokba átlövésgól. (27:30) (27:30)

58
    2,5 perc hátra. (26:30) (26:30)

58
    Ebből kiindulva az Érd rizikót fog vállalni a labdaszerzésért. (26:30) (26:30)

58
    Szabó Edina kéri ki az utolsó idejét az Érdnek. A labdaszerzés fontosságára hívja fel a figyelmet. (26:30) (26:30)

58
    PENA rendkívül pimasz átemeléssel ejti át Gridnyevát. (26:30) (26:30)

58
    Alighanem eldől a továbbjutás, ha belövi Pena. Ha nem, akkor izgalmas lehet. (26:29) (26:29)

58
    Pena harcolt ki büntetőt a jobb oldalon. (26:29) (26:29)

57
    KOVÁCS a jobb szélről tört be és a fault ellenére is szép gólt szerez. Már csak három, feljött az Érd!! (26:29) (26:29)