Ferencvárosi Torna Club – Lombard Pápa FC 4:0 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
4:0 (2:0)
Lombard Pápa FC
szerda 19.03.2014, 18:00 • Puskás Ferenc Stadion, Budapest • Magyar Ligakupa

Ezen a Ligakupa negyeddöntőn magabiztos, négygólos ferencvárosi győzelem született, a Pápa csapatának esélyes sem volt ma este!
    A továbbjutás kiharcolásához kisebbfajta csodára lenne szükségük április 1-én a pápaiaknak!
    Köszönjük szépen a figyelmet és tartsanak továbbra is velünk! (19:50:28)

90+1
    Eszlátyi 14 méteres gurítását fogta Jova!

90
    Egy perc lesz a ráadás!

89
    Holman adta a labdát Busainak, aki 7 méterről, kissé balról lőtt, de a labda elakadt Markek kapusban.

88
    Most Csukics került a földre egy összecsapást követően, de nem kell ápolni.

87
    Ugrai vett le mellel egy labdát a 16.oson belül, de végül szabálytalankodott – kifelé járt a szabadrúgás!

87
    Venczel bal oldali beadását fejelte Pavlovic.

85
    Ezen a meccsen – nem túlzás – a Fradi akkor lőtt gólt a Pápának, amikor akart!

84
    A Fradi gólt szerzett!
    Gólszerző HOLMAN. Leonardo adott egy nagyszerű labdát HOLMAN DÁVIDNAK, aki csinált egy cselt, majd mintegy 9 méterről a kapu közepébe gurított! 4-0

83
    Horváth Richárd lőtt balról 18 méterről a Fradi kapuja fölé!

82
    Besic vágta fel Nagy Tamást, sárga lap járt érte!

80
    Jenner indítása volt túl erős a bal oldalon Hidvéginek.

78
    Eszlátyi csavart kapura jobról, de Jova kiütötte a labdát!

77
    Ugrai elől rúgták ki bedobásra a labdát a vendégek.

76
    Kulcsár csavarta a pontrúgásból kapu fölé a labdát!

75
    Király Botond nem tudta balról beadni a labdát, végül pápai szabadrúgás lett a dologból!

73
    Józsi átadása volt pontatlan a pápaiak 16-osánál.

Juhász Attila

Gólok: 5. Ugrai (bünt.), 9. Ugrai, 62. Jenner, 84. Holman

Lapok:   14. Csukics (FTC), 48. Ugrai (FTC), 82. Besic (FTC) – 13. Tóth G. (PAP), 36. Kulcsár K. (PAP)

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Besic, Pavlovic, Mateos(Busai 59.), Hidvégi – Gyömbér(Leonardo a szünetben), Csukics – Somalia(Józsi a szünetben), Holman, Jenner – Ugrai. Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Dibusz(kapus), Bönig, Józsi, Böde, Diallo, Busai, Leonardo

Lombard Pápa FC: Markek – Németh M.(Présinger a szünetben), Struhar(Csizmadia 63.), Jagodics B., Király – Venczel, Baldauf, Tóth G.(Nagy T.68.), Kulcsár K., – Horváth R., Eszlátyi. Vezetőedző: Tóth Bálint
    Cserék: Horváth G.(kapus), Nagy T., Maric, Présinger, Griffiths, Csizmadia.

Játékvezetők: Fábián Mihály (Viszokai László, Varga Zsolt)