FK Anzsi Mahacskala – AZ Alkmaar 0:0 (vége) | Valencia – Ludogorets 1:0 (vége) | FC Viktoria Plzen – Olympique Lyon 2:1 (vége)
Benfica – Tottenham Hotspur 2:2 (vége) | ACF Fiorentina – Juventus FC 0:1 (vége) | SSC Napoli – FC Porto 2:2 (vége)
Real Betis – Sevilla 0:2 (3:4 bűnt. vége) | Salzburg – FC Basel 1:2 (vége)
bűntető vége (3:4)
Real Betis Balompié S.A.D.
0:2 (0:1)
Sevilla FC
csütörtök 20.03.2014, 21:05 • Benito Villamarín, Seville • Európa liga

Dráma lett a vége! Hiába kezdték jobban a büntetőrúgást a hazaiak, a végén kétszer hibáztak, így 3:4-es szétlövéses eredménnyel a Sevilla csapata jut a legjobb nyolc közé. Fortuna ma nem volt a Real Betis együttesével. Rengeteg helyzetet hagytak ki a hazaiak, egyáltalán nem érdemeltek vereséget, s kiesést sem.

0:0
    Vitolo kihagyja az első tizenegyest, lövését Adán fogja!

Büntetőrúgás kezdete.

Összességében 210 perc alatt sem tudták eldönteni a továbbjutás kérdését a csapatok. Nem maradt hátra más, jöhet az "orosz rulett", tehát a tizenegyesek!

Maradjanak velünk!

Befejeződött a hosszabbítás második félideje.

120
    Lejárt a rendes játékidő a hosszabbításban is, hamarosan lefújja a sípmester a ráadást is.

119
    Mindent egy lapra feltéve támadnak a hazaiak, el akarják dönteni a továbbjutás kérdését, nem akarnak tizenegyesekre hagyatkozni.