Csehország – Japán2 3:1 (vége) | Finnország – Kanada 0:7 (vége) | Svédország – Oroszország 1:5 (vége)
Magyarország – USA 0:7 (vége)
Magyarország
0:7 (0:3, 0:2, 0:2)
USA
hétfő 24.03.2014, 18:30 • Jégpalota, Káposztásmegyer, Budapest • U18 Női Világbajnokság

59:57
    Az Egyesült Államok gólt szerzett!

Az utolsó pillanatban egy igen szerencsétlen gólt kap a magyar csapat. Egy védő korcsolyáján megpattanva jut a korong a kapuba. A gólt TAYLOR WILLIAMSON nevére írják, mint utolsó beleérő játékos.

57:31

Sajnos ebben a harmadban is születik vendég gól. TAYLAR CIANFARANO talál be. Assziszt: Rolfes

35:41

Gyorsan kihasználja az előnyt a vendég csapat, egy szépen kijátszott helyzet után MEGAN KELLER talál be. Assziszt: Williamson.

31:45

Wellhausen lövése sajnos kijön Némethről, amire lecsap az ott settenkedő VICTORIA SULLIVAN és kegyetlenül belövi. Assziszt: Bizal.

16:45

Sajnos gyorsan jön a harmadik is. REBECCA GILMORE keverget a kapu előtt, majd megereszt egy bombát, ami kíméletlenül a keresztvas alatt köt ki. Assziszt: Williamson

15:50

A kimaradt helyzet után gyorsan itt az ismétlés, ami be is akad sajnos. ABBY ROQUE a gólszerző. Assziszt: Rodgers

01:25

Szinte a semmiből születik az első gól, TAYLAR CIANFARANO iramodott meg a magyar védők között és lőtte be a korongot Németh mammutjai között. . Assziszt: Laing

urimate

Gólok és gólpasszok: 2. Cianfarano (Laing), 16. Roque (Rodgers), 17. Gilmore (Williamson), 32. Sullivan (Bizal), 36. Keller (Williamson), 58. Cianfarano (Rolfes), 60. Williamson

Magyarország: Németh A. (Poltzer) – Németh B., Tóth E., Krivi, Horváth T., Pintér L. – Kolesi, Medgyes, Kiss A., Dabasi, Grkovic – Pál, Odnoga, Ungar, Pintér H., Jókai-Szilágyi – Holzer, Pártos, Gottlibet
    USA: Burt (O'Neil) – Baldwin, Keller, Williamson, Lonergan, Gilmore – Dunne, Rolfes, Zarecki, Liang, Cianfarano – Bizal, Marshall, Roque, Wellhausen, Rodgers – Skarzynski, Samoskevich, Sullivan, Kent, Ahbe

Játékvezetők: Gabriella Gran – Veronica Johansson, Jennifer McMahon