Japán2 – Finnország 2:4 (vége) | Kanada – Csehország 5:0 (vége) | USA – Svédország 7:0 (vége)
Oroszország – Magyarország 3:1 (vége)
Kanada
5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
Csehország
szerda 26.03.2014, 15:00 • Káposztásmegyeri jégpalota, Budapest • U18 Női Világbajnokság

Ezzel a kanadaiak egyenes ágon jutottak a legjobb négy közé, míg a cseheknek ugyanezért mérkőzniük kell, a mi csoportunk harmadik helyezettjével, reméljük, a magyar válogatottal!
    Köszönjük a megtisztelő figyelmet és tartsanak velünk továbbra is! (17:00:16)

A végére teljesen felőrölte a cseh csapat erejét a világbajnoki címvédő és teljesen megérdemelten nyert ilyen különbséggel is!

60:00

59:15
    Már csak játszadozik a sokkal jobb kanadai csapat!

58:00
    Kettő perc még a végéig, itt már minden eldőlt!

57:05
    Kanada gólt szerzett!
    Gólszerző LABELLE. Assziszt: Picard. Eve-Audrey Picard remekül tálalt ALEXANDRA LABELLE elé és Ő közelről megszerezte az ötödik kanadai találatot! 5-0

56:54
    Megint Zechovska volt munkában!

56:21
    Wilson-Bennett középre tartó lövését védte a csereként jégre lépő cseh kapus!

55:37
    Tilost ütöttek a csehek!

54:10
    Stacey lőtt kapu mellé, szólója végén!

52:34
    Egy ritka cseh akció végén védett biztosan Sauve!

52:20
    Healey lövése kerülte el a csehek kapuját!

51:43
    Cogan átadása most nem jutott el Bach-hoz!

50:50
    Miller lövése vágődott le!

50:00
    Tíz perc van még hátra, gyakorlatilag csak a kanadaiaknál van a korong, teljesen reális az eredmény!

48:16
    Gólszerző POTOMAK. Assziszt: Leslie és Bach. Rebecca Leslie és Victoria Bach őrjítette meg a cseheket, végül SARAH POTOMAK fejezte be szépen a remek támadást! 4-0

47:58
    Potomak bombája levágódott a cseh védőkről!

47:20
    Hart lövését védte Zechovska!

47:04
    Bottal akasztott a cseh lány, Laskova, ki is ül 2 percre a büntetőpadra!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 32. Bach (Potomak), 33. Wildfang (Leslie), 45. Labelle (Lalancette), 49. Potomak (Leslie, Bach), 58. Labelle (Picard)

Kanada: Sauve(Tiley) – Fieseler, Wildfang, Wilson-Bennett, Bellerive, Stacey – Macmillan, Hart, Labelle, Picard, Lalancette – Pinkney, Healey, Bach, Cogan, Potomak – Noronha, Miller, Leslie, Heffernan, Spring. Szövetségi edző: Laura Schuler
    Csehország: Peslarova(Zechovska) – Tejlarova, Kolovratova, Ledlova, Laskova, Pribilova – Pelikanova, Zikova, Bukolska, Vanisova, Vopravilova – Zednikova, Brotankova, Walicova, Maskova, Forejtova – Bartosova, Hola, Patockova, Patkova, Topolska. Szövetségi edző: Jan Fidrmuc

Játékvezetők: Ramona Weiss(német) – Veronica Johansson(svéd), Kaire Leet(észt)