ZF-Eger - Dubrovnik

8:10

(0:2, 3:3. 2:2, 3:3.)

szerda 26.03.2014, 18:00 • Eger, Bitskey Aladár uszoda • Vízilabda BL

Egy élvezetes meccsen ugyan nyertek a vendégek, de nem vallott szégyent a vendéglátó egyesület, rég nem játszottak ennyire jól. A védekezés jól működött, de sajnos támadásban több hibát is elkövettünk, fontos szituációkban. Ezzel a sikerrel a Dubrovnik még mindig továbbjutásra áll. 19 hazai, illetve 18 vendég fór volt, de sajnos nem tudtuk a javunkra fordítani. Nagyszerű mérkőzés volt, ezt még egyszer ki kell emelnem, Boskovic négy góljával a mérkőzés legeredményesebbe volt.
    Köszönöm a figyelmet, további kellemes estét kívánok! (19:15:08)

8
    Markovic dönti el a találkozó sorsát bal szélről Bisztritsányi kezei között lő a hálóba.

8
    Kovács G. is begyűjtötte harmadik hibáját, 21 másodperc van hátra.

8
    Biros passzát Janovic csípi el. Újabb elpazarolt fór.

7
    1:05 van az órán.

7
    Markovic második hibája után időt kér az Eger.

7
    Kontra Sutalo ellen! Gyerünk fiúk!

7
    Bedőtől szedi el Benic, ha most betalál a vendég gárda, elúszhat a meccs.

7
    Dobud centerből veszi vissza csapatának a vezetést! 8-9

6
    Hatalmas mérkőzés! 8-8 Biros bal szélen úszott meg, amjd középre passzolt Bedőnek, aki a bal alsóba passzolt!

6
    Ebből sincs gólunk sajnos, jöhet a Dubrvonik. De nem sokáig, Salamon szerzett labdát.

5
    Benicnek is a második hibája, visszaúszásnál kapta.

5
    Sutalo emelt bal oldalról, de most nekünk kedvezett a felső kapufa.

5
    Bátori bal oldalról lőtt, de Bijac védett! Visszaúszásnál Kovács G.-t állítják ki.

4
    Bátori második hibája után Sutalo talál be jobb szélről. Bisztritsányi védte be.

4
    Viskovic is begyűjtötte harmadik hibáját, de elkapkodjuk a támadást, nincs gól.

3
    Bundschuh is összeszedte harmadik faultját, de Janovic bal szélről leadott lövését hárította Bisztritsányi.

2
    Graham szerzett gólt megint, ezzel újra felzárkóztunk, 7-7! Jobboldalról volt megint eredményes. Macan harmadik hibájának köszönhetően emberelőnybe kerültünk.

1
    Janovic lőtt középről, Bisztritsányiról befelé pattant a labda, de a bírók továbbot intenek, a magyar kapus tehát védett! Hatalmas bírói hiba.