Kanada – Oroszország 1:0 (hosszabbítás vége) | Magyarország – Japán2 0:6 (vége) | Svédország – Finnország 2:3 (hosszabbítás vége)
USA – Csehország 3:1 (vége)
Magyarország
0:6 (0:1, 0:1, 0:4)
Japán2
szombat 29.03.2014, 15:00 • Jégpalota, Káposztásmegyer, Budapest • U18 Női Világbajnokság

A közönség által a legjobbnak választott magyar játékos Németh Anikó. (16:59:20)

A mérkőzés legjobb japán játékosa Nana Hattori.

A mérkőzés legjobb magyar játékosa Kiss Andrea lett.

A mérkőzés végére sajnos nagyon szétesett a magyar csapat, így a japánok meglepően simán, 6 góllal verték a mieinket. Ezzel eldőlt, hogy jövőre a divízió I-es világbajnokságon fog küzdeni a feljutásért.

60:00

59:46
    Japán gólt szerzett!

Egy hihetetlen gól a végére. YOSHINO ENOMOTO estében ló a kapus válla fölött a jobb felső sarokba. Assziszt: Toko és Kawashima

58:57

A kaput megkerülve ad középre az egyik japán játékos, amit társa üresen vár középen és bombáz a kapu jobb felébe. A gólszerző CHISATO MIYAZAKI. Assziszt: Toko és Ukita

58:40
    A japánok most már próbálják eldugni a korongot, nekik már nem sürgős.

58:00
    A mérkőzés utolsó 2 perce következik.

Ezzel a góllal eldőlt a mérkőzés.

55:51

Egy újabb japán gól a semmiből. A gólszerző MOE TSUKIMOTO. Assziszt: Hattori és Toko

55:30
    Ukita távoli lövése megpattan, méterekkel a kapu mellé száll.

54:30
    Kiállítás a magyar csapatból. Pintér Lili büntetése bottal akasztásért 2 perc.

53:45
    Sonoda emelt kapura, de a lövése jócskán elkerülte a kaput.

53:12
    Újabb Medgyes kísérlet, ami után a korong a japán kapus alá kerül.

53:00
    Kiegészül a japán csapat.

51:50
    Medgyes fél méterre a kaputól kap nagyszerű korongot, de centikkel melléüti.

51:00
    Kiállítás a japán csapatból. Soda büntetése 2 perc bottal akasztásért.

Időt kér a magyar csapat.

urimate

Gólok és gólpasszok: 8. Toko (Miyazaki), 37. Ukita (Miyazaki, Toko), 51. Enomoto (Taka, Sasano), 56. Tsukimoto (Hattori, Toko), 59. Miyazaki (Toko, Ukita), 60. Enomoto (Toko, Kawashima)

Magyarország: Németh A. (Poltzer) – Németh B., Tóth, Ungár, Horváth T., Pintér L. – Köles, Medgyes, Kiss, Dabasi, Jókai-Szilágyi – Pál, Odnoga, Pintár H., Grkovic, Szelényi – Holzer, Krivi, Pártos, Gottlibet
    Japán2: Tonosaki (Kamimura) – Tomita, Hattori, Ukita, Miyazaki, Toko – Sonoda, Kawasaki, Aoki, Taka, Enomoto – Kurokawa, Tatsuma, Tsukimoto, Soda, Seki – Furuta, Ito, Sasano, Sakamoto, Nishi

Játékvezetők: Ramona Weiss (GER) – Jenni Heikkinen (FIN), Veronica Johansson (FIN)