Kanada – Oroszország 1:0 (hosszabbítás vége) | Magyarország – Japán2 0:6 (vége) | Svédország – Finnország 2:3 (hosszabbítás vége)
USA – Csehország 3:1 (vége)
USA
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Csehország
szombat 29.03.2014, 18:30U18 Női Világbajnokság

Azt már az U18-as női vb rajtja előtt is lehetett tudni, hogy a mezőny két legerősebb csapata a kanadai és az amerikai válogatott és az eredmények ezt igazolták is, ez a két csapat játssza a vasárnapi finálét!
    A harmadik helyért a csehek az oroszokkal játszanak, Finnország lett az ötödik, Svédország a hatodik, Japán a hetedik!
    A magyar lányok sajnos nyeretlenül zárták ezt a vb-t, így jövőre a divízió1-ben küzdhetnek majd!
    Egyelőre köszönjük a figyelmet Káposztásmegyerről, de tartsanak velünk holnap és persze a többi közvetítésünk során is, hiszen tudják, ha minket követnek, semmiről sem maradnak le! (20:33:54)

Az elképesztő mennyiségű amerikai helyzet és kapuralövés végül meghozta az eredményt; az utolsó 20 percben két gólt is lőni tudtak az amerikaiak és megnyerték a második elődöntőt!
    Az eredmény nem fejezi ki híven a két csapat közötti különbséget! Ennek ellenére a csehek minden dícséretet megérdemelnek tisztes helytállásukért!

60:00

59:31
    Még egy cseh tilos felszabadítás a végén!

59:01
    Belül az utolsó percen, kizárólag a csehek védőharmadában zajlik a játék továbbra is!

58:00
    Kettő perc még a végéig!

57:31
    Elképesztő, mennyi lövés megy a cseh kapura, most Bizal korongját kellett védenie Peslarovának!

56:45
    Bent maradt a korong a cseh védőharmadban a kiállítást követően is és így megint Peslarovának kellett védenie egyet!

56:38
    Ezt most kihúzták a csehek, kiegészültek!

56:20
    Williamson elől szedte fel a korongot a cseh kapus hölgy!

56:02
    Laing találta el balról az oldalhálót!

55:09
    Cianfarano jó cselek végén közelről lőtt, de Peslarova védett!

54:38
    Újabb amerikai emberelőny, akadályozásért Patkova kapott 2 percet!

53:55
    Roque lövése ment kapu mellé!

52:52
    Williamson középről lőtt, Peslarova védett!

52:18
    Marshall lövése kerülte el a cseh kaput!

51:57
    Ahbe jobbról kapura tett korongja akadt el a cseh kapusban!

51:08
    Zarzecki lőtt balról, nagy erővel a cseh kapu mellé!

50:00
    Tíz perc még a végéig, igen magabiztosnak tűnik az amerikai alakulat!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 5. Baldwin (Williamson), 42. Gilmore (Cianfarano), 50. Kent (Cianfarano) – 38. Pribilova (Vanisova)

USA: Burt(O'Neil) – Dunne, Rolfes, Kent, Laing, Cianfarano – Baldwin, Keller, Williamson, Lonergan, Gilmore – Bizal, Marshall, Roque, Wellhausen, Rodgers – Skarzynski, Samoskevich, Sullivan, Zarzecki, Ahbe. Szövetségi edző: Jeff Kampersal
    Csehország: Peslarova(Zechovska) – Tejralova, Kolovratova, Ledlova, Laskova, Pribilova – Brotankova, Zikova, Bukolska, Vanisova, Maskova – Hola, Zednikova, Patockova, Walicova, Forejtova – Bartosova, Patkova, Topolska. Szövetségi edző: Jan Fidrmuc

Játékvezetők: Meghan Mellette(kanadai) – Bettina Angerer(osztrák), Jana Habanova(szlovák)