Fulham FC – Everton FC 1:3 (vége) | Liverpool F.C. – Tottenham Hotspur 4:0 (vége)
Liverpool Football Club
4:0 (2:0)
Tottenham Hotspur
vasárnap 30.03.2014, 17:00 • Anfield Road • Barclays Premier League

Mérkőzés vége. (18:52:17)

90+3
    Erisken próbálkozik még egy lövéssel 16-ről, de erőtlen kísérletét Mignolet könnyedén fogta.

90+1
    Soldado kerül a földre és a lábához kap.

90
    3 perc a jelzett ráadás.

89
    Ezúttal Suarez helyezkedett rosszul, les.

88
    Rose ápolása miatt áll picit a játék.

87
    Dawson ezúttal jól érkezett a beívelt labdára középen, de nem sokkal a felsőléc fölé célzott!

87
    Chadli felé az indítás kissé pontatlan, Skrtel még időben szgöletre mentett.

86
    Visszakerül a labda a sarokrúgást követően Eriskenhez, aki a 16-os sarkáról lő, fölé!

85
    Eriksen rúghat újabb szögletet, kár, hogy ezekért gólt nem adnak.

84
    Suarez indítása után Sturridge lesen, szabadrúgás kifelé.

83
    Sterling rengeteget futott ma, láthatóan elfáradt, Moses állt be a helyére.

82
    Eriksen szöglete után felszabadít a védelem.

82
    Sigurdsson lő a 16-os vonaláról, Aggernek sikerül belelépnie, szöglet.

80
    Kicsit enyhül a Pool fölény, de a Tottenham mostmár hiába akar elkezdeni futballozni.

79
    Soldado sérülése miatt áll a játék.

77
    Ezúttal is Eriksen tekeri be a szögletet, Dawson érkezik középen, de messze fölé lő.

76
    Chadli kapott kiváló labdát a kapu előtt és gólhelyzetbe került. Lövésébe az egyik védő azonban bele tudott lépni. Vendég szöglet.

75
    Liverpool gólt szerzett!!
    JORDAN HENDERSON is betalál, K.O.! A szabadrúgása utat talált a kapuba, senki nem ért bele középen, ez pedig megzavarta Llorist, a labda a kapu közepében kötött ki.

74
    Liverpool szabadrúgás a bal oldalról.

73
    Eriksen szögletét fejelik ki magabiztosan a hazai védők.

72
    Jonhson lökte Rose-t a jobb oldalon, Tottenham szabadrúgás.

71
    Tartja a labdát a Pool a saját térfelén. Skrtel a játékszerrel.

70
    Így is van, Gerrard helyett a brazil Lucas Leiva kap lehetőséget.

68
    Cseréhez készöl a hazai csapat, ha minden igaz Gerrard mehet majd pihenni.

67
    Sturridge került remekül helyzetbe az ötösön belül, a labdát a kapu közepe felé lőtte volna, Lloris azonban védeni tudott.

66
    Liverpool szabadrúgás a középpályáról, Rose volt szabálytalan.

65
    A második félidőben is 65%-ban a hazaiaknál a labda, a Tottenham-nek eddig esélye sincs ma.

63
    Coutinho helyén Allen a hazai csapatban.

62
    Teljesen más ritmusban játszik a második félidőben a Pool, magabiztosan tartják a labdát, sokkal lassabban passzolnak, semmit sem kockáztatnak.

61
    Érdekesség, hogy Suarez mai találatával megdöntötte a Liverpool színeiben egy szezon alatt szerzett legtöbb gól csúcsát.

60
    Kettőt is cserélt a vendég alakulat, Lennon helyére Towsend, Bentaleb helyett pedig Dembele érkezett.

58
    Cseréhez készülődnek a vendégek.

57
    Ezzel a győzelemmel a Liverpool a tabella élére léphet, a szurkolók pedig már a bajnoki címről énekelnek.

55
    PHILIPPE COUTINHO tovább növeli a hazaiak előnyét! Középen kapta alabdát Flanagan-től, nem léptek ki rá időben, 22 méterről jobbal laposan lőtt, egyenesen a bal alsóba, a kapusnak esélye sem volt!

54
    Sterling készít le Henderson elé, aki 13 méterről az üres kapura lőhet, de felpattan előtte a labda így fölé bombázza! Micsoda helyzet.

53
    Soldado lehagyja Agger-t, de telejsen egyedül van elől, még egy szögletet sem tudott kiharcolni.

52
    Flanagan passzolna Suarezhez a büntetőterületen belülre, de Dawson elcsípi a labdát.

51
    Szöglettel felérő Pool bedobás.

50
    Naughton íveli be a labdát a 16-oson belülre, de nem talált fehér mezes játékost.

49
    Saját térfelén adogat a Pool.

47
    Sterling beívelését ki tudják fejelni Suarez elől, de nagyon nehezen bírnak az uruguay-ival.

47
    Pool sarokrúgás.

47
    Egyik csapat sem cserélt a szünetben.

46
    Sigurdsson rántotta vissza Coutinho-t, jogos a sárga.

46
    A Liverpool kezdte a második játékrészt.

46

45+2
    Szépen lepörögnek a hosszabbítás percei, mindkét csapat a szünetet várja már.

45
    2 perc a ráadás a félidő végén.

45
    Centikkel tekerte el a labdát a hosszú felső mellett!

44
    Suarez lőhet szabadrúgást 18 mtéerről, jobbról!

43
    Lennon keresztlabdája Sigurdsonnak magas, hazai bedobás.

41
    Suarez majdnem duplázott, de fejese a kapufáról jött ki!

41
    Az utóbbi pár percben megtudja tartani a labdát a Tottenham.

40
    Soldado lő kapura a 16-os bal sarkától, Mignolet szép mozdulattal üti ki a hosszúba tartó labdát.

38
    Bentaleb tüzelt 23 méterről, pont középre, így Mignolet magabiztosan fogta, de legalább próbálkoztak a vendégek.

37
    Johnson állítja meg a lőni készülő Eriksen-t a 26-os előterében.

36
    61%-ban van a labda a hazaiaknál, de ennél is többnek érződik a játék képe alapján.

35
    Rosa adja el a labdát, nem tudja megtartani a Spurs.

34
    Sturridge ballal fölé tekeri a szabadot.

32
    Kaboul buktatja Sturridge-t a 16-os előtt, sárgalap és nagyon jó helyről szabadrúgás.

31
    Dawson felívelését Skrtel fejeli vissza a mezőnybe.

30
    Suarez beadása ezúttal pontatlan Sturridge felé, jöhet a Tottenham.

28
    Dawson pöccinti ki a labdát Sterling elől, újabb szöglet.

27
    Suarez adja be balról a labdát laposan, szögletre vágták ki.

26
    Eriksen 14 méteres lövésébe Skrtel vetődik bele, ez volt az első vendég próbálkozás.

25
    LUIS SUAREZ megduplázza a hazaiak előnyét! A frissen beállt Dawson borzasztóan tette vissza a labdát Kaboul-nak, Suarez lecsapott rá, betört a 16-oson belülre, majd ballal kilőtte a jobb alsó sarkot, Llorisnak esélye sem volt.

24
    Vertonghen nem tudja folytatni a játékot, meghúzódott a lába, Dawson áll be a helyére.

23
    Suarez tekerése fölé/mellé száll.

22
    A Liverpool kap szabadrúgást 23 méterről, szemben a kapuval!

22
    Vertonghem ápolása miatt áll a játék.

20
    Gerrard ezúttal laposan lövi középre a labdát, de ezt is kivágják.

19
    Vertonghen lábáról pattan szögletre a labda.

18
    Soldado rúgja fel Suarezt az oldalvonal mellett, szabadrúgás.

18
    Gerrard szögletét Eriksen fejeli ki középről.

17
    Liverpool szöglet a jobb oldalról.

16
    Sziporkázik a Pool, csak náluk a labda, könnyen eldönthetik a találkozó akár az első félidőben, ha így folytatják.

15
    Coutinho lő kapásból jobbal 15 méterről, nem sokkal célzott a jobb kapufa mellé!

14
    Kaboul fejeli ki Johsnon beadását Sturridge elől!

12
    Johnson jobb odlali labdáját Eriksen csípi el.

11
    Kétségbeesetten vágják ki a labdát a vendég védők középről, hazai bedobás.

11
    Suarez ad középre balról, centikkel megy el a labda Sturridge feje felett!

10
    Coutinho ívelése nagyon-nagyon mély, Lloris gyűjti be a labdát.

9
    A Vörösök a labdával az ellenfél térfelén, körbeadogatják a Tottenham védelmét.

7
    Nagyon erősen kezd a Pool, a vendégek levegőhöz sem jutnak.

6
    Suarez gyönyörűen vesz le egy keresztlabdát a bal odlalon, de mielőtt lőne Kaboul lelopja a lábáról a játékszert.

5
    Sterling velését Naughton fejeli ki középen Suarez elől.

4
    Henderson teszi vissza a labdát az alapvonalról, Sturridge-nak ez azonban pontatlan, jöhet a Tottenham.

2
    YOUNES KABOUL öngólt vétett! Johnson adta be a labdát jobbról, Kaboul középen 3 méterre a kaputól rosszul ért a labdába, ami a saját kapujában kötött ki!

1
    A Tottenham kezdte a találkozót.

1

Bombaformában várja a Liverpool a Tottenham elleni rangadót. A Vörösök zsinórban 7 meccset nyertek meg, és a Chelsea tegnapi vereségének köszönhetően ha ma nyernek, átveszik az első helyet a tabellán! A Tottenham azonban a 2. legjobb vendég mérleggel rendelkező csapat, így ebbe nekik is biztosan lesz belezsólásuk. Ősszel a Pool egy 5-öst lőtt a White Heart arénában, úgyhogy lesz is miért visszavágniuk.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik.