Debrecen - Széchenyi Bank-FTC 5:6 (vége) | Szolnoki Dózsa - PVSK-Füszért 14:3 (vége)
BVSC- Zugló - ZF-Eger 11:12 (vége) | RacioNET Honvéd - OSC-Újbuda 12:9 (vége)
RacioNET Honvéd - OSC-Újbuda

12:9

(4:3, 3:1, 2:2, 3:3)

szombat 05.04.2014, 18:00 • Kőér utcai uszoda • E.ON Férfi OB I

A Honvéd papírforma győzelmet aratott, viszont az OSC igencsak megnehezítette esélyesebb ellenfele dolgát. A második negyed után úgy tűnt a hazaiak simán nyerhetnek, utána viszont kiegyenlítettebb lett a mérkőzés. Az utolsó nyolc percben egyenlíthetett volna az OSC, de a vendéglátók összekapták magukat és végül három góllal megnyerték a találkozót. Köszönöm figyelmüket, további szép estét kívánok! (19:12:35)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Becsey Péter is kikéri idejét, nyolc másodperccel a vége előtt.

32
    Vad Lajos kér időt.

32
    KOJI TAKEI közelről talál a kapuba! 12:9

31
    Fülöp blokkol hátrányban, és támadhatnak a hazaiak.

31
    Kontra a Honvéd ellen.

30
    KOVÁCS PÉTER használja ki az emberfórt, centerből lő közelről a hálóba! 11:9

30
    Áts a kapu fölé tolja a labdát, így sarokdobással jöhet a Honvéd.

29
    Császár passzol fórban a center REGŐS ÁRONNAK, aki könnyedén lő a kapuba! Izgalmas lehet az utolsó három és fél perc! 10:9

29
    Ismét kontra a vendégek ellen, de hátul szerelni tudnak.

28
    Szőke a jobb szélről lőhetett, de Áts kitolja ezt a kísérletet.

28
    Labdát szerez az OSC, de utána kontrát fújnak ellenük.

27
    CSEH ATTILA centerből helyez a hálóba! 10:8

27
    TÓTH BENDEGÚZ a bal felsőt találta meg büntetőből! 10:7

27
    DELGADO BACHES ADRIAN ejti át a labdát a jobb szélről, a kimozduló György felett! 9:7

26

26
    Koji pattint a támadóidő lejárta előtt a bal szélről, viszont Áts beleért, így sarokdobás következik.