PLER-Budapest – ETO-SZESE 27:26 (vége) | Tatabánya – Csurgó 25:23 (vége) | Orosháza – Mezőkövesdi KC 26:23 (vége)
PLER-Budapest
27:26 (14:12)
ETO-SZESE
szerda 09.04.2014, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

60
    Mota lőtte blokkba az átlövést, így vége nyert a PLER-Budapest! (27:26) (27:26)

60
    10 másodperccel a vége előtt kért időt a Győr! (27:26) (27:26)

60
    VANCSICS kihagyta a büntetőt, de a kipattanót belőtte. 17 másodperc van hátra, a Győr levitte a kapusát. (27:26) (27:26)

60
    Nagy Bence lőtt gólt, de lent volt a lába, így büntetőt, mert lökték. (26:26) (26:26)

60
    59:02-nél kért időt a PLER! Hatalmas a küzdelem a két pontért. (26:26) (26:26)

59
    MOTA lőtte be a büntetőt Pergernek. (26:26) (26:26)

59
    Távoli lövést véd lábbal Perger, eladott hazai labda, majd lerohanás végén büntető a Győrnek. (26:25) (26:25)

58
    Vancsics lőtte be Somogyinak. (26:25) (26:25)

58
    Mousavi lőtt mellé beállóból, de böntető és a vendég oldalon két perc (25:25) (25:25)

52
    VANCSICS lőtte be a büntetőt. (23:22) (23:22)

51
    Mikita Matejt lökték rá Németh Gáborra ziccerben, de csak hetes. (22:22) (22:22)

49
    Kapust cserélt a PLER, Perger a kapuba. (20:21) (20:21)

44
    VANCSICS lőtte be a büntetőt. (18:17) (18:17)

43
    Mikita Matej tette be Marczinkónak, aki mellé lőtt, de lökték, így büntető. (17:17) (17:17)

43
    MOTA a büntetőt belőtte Pergernek. (17:17) (17:17)

42
    Büntetőt kap az ETO. (17:16) (17:16)

40
    Mousavit rántja le Zivan Pesic egy két percért. (16:16) (16:16)

39
    38:08-nál kért időt a PLER-Budapest! (15:16) (15:16)

37
    MOTA lőtte be Pergernek a büntetőt. (15:15) (15:15)

37
    Pesic harcol ki egy büntetőt. (15:14) (15:14)

34
    Szabó lőtt kapufát, majd a labdáért folyó harcban üt Leimeter arcára egy két perces büntetésért. (14:13) (14:13)

32
    Rév állt oda és lőtte fölé. (14:12) (14:12)

31
    Büntetőt kap a PLER! (14:12) (14:12)

30
    Eladja a labdát megint az ETO és egy hosszú indítás RÉVnek, aki 1 másodperccel a vége előtt gólt lőtt. (14:12) (14:12)

29
    LÓKODI a büntetőt belőtte. (12:12) (12:12)

29
    Simon Bence kap két percet és hetes. (11:12) (11:12)

23
    Marczinkót lökik lövés közben, de nincs sípszó, majd idegből futott vissza és szabálytalankodott egy két percért. (9:8) (9:8)

17
    16:38-nál kért időt a hazai PLER! (6:6) (6:6)

16
    Pesic ziccerét beállóból védte Szabó szépen. (6:6) (6:6)

15
    MOTA betörésé után eredményes és még Mikita Jakub is kimegy két percre. (6:6) (6:6)

13
    GÁL lőtte be a büntetőt, miután megmozgatta Szabót. (6:4) (6:4)

8
    Garza megy ki megint két percre, mert félpályánál a nyakánál rántja le Mousavit. (4:1) (4:1)

5
    Kihagyott vendég helyzet megint, és a támadásból szép gól született, de Mousavi már bent állt, így érvénytelen. (4:0) (3:0)