Crystal Palace – Aston Villa FC 1:0 (vége) | Fulham FC – Norwich 1:0 (vége) | Southampton FC – Cardiff City FC 0:1 (vége)
Stoke City – Newcastle United 1:0 (vége) | Sunderland AFC – Everton FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Tottenham Hotspur 3:3 (vége)
West Bromwich Albion
3:3 (3:1)
Tottenham Hotspur
szombat 12.04.2014, 16:07 • The Hawthorns, West Bromwich • Barclays Premier League

MInd a két fél csalódott az 1 ponttal. A Tottenham úgy érkezett Birminghambe, hogy 3 ponttal térnek haza. Az első félidő alapján örülhetnek az 1 pontnak is, hatalmasat küzdöttek a második félidőben, hogy kiegyenlítsék a mérkőzés állását. A West Bromwich három gólt is szerzett hazai pályán, de nem bírták megőrizni a meccs végéig előnyüket. (18:05:17)

90+6
    Naughton íveli középre, de McAuley fejeli ki.

90+5
    Pepe Mel nagyon csalódott, hogy nem sikerült megtartani a 3 gólos vezetést.

94
    Lennon teszi középre a labdát, McAuey nem jó helyre csúsztatja a labdát. Eriksen a bal felsőbe lövi 10 méterről.

90+3
    Amalfitanot találja meg Reid felszabadítása, de nem sokáig tudja megtartani a labdát.

90+2
    Sigurdsson marad lent a földön, de a bíró nem fújja le.

90+1
    Brunt próbálja megtartani a labdát a sarokban.

90
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Eriksen (Tottenham Hotspur).

90
    Townsend gurítja középre, de Reid becsúszva szerzi meg a labdát Adebayor elől.

89
    Eriksen beadása a jobb oldalon senkit nem talál középen.

88
    Dorrans indítása hosszú, Berahini meg sem próbál elmenni érte.

87
    Kaboul húzódik előre és harcol ki egy szögletet.

86
    Adebayort találja lesen Naughton indítása.

85
    A Tottenham is kihasználja utolsó csere lehetségét. 3 védős játékra áll át a vendeg csapat.

84
    Lebírkózta Lennont a vendégek térfelén.

83
    Birahino viszi be a sarokba és tartja meg a labdát Kaboullal zemben.

82
    Rose beadása a túlsó oldalvonaon megy ki.

81
    Adebayor fordul be a tizenhatoson belül, de lövését blokkolják. Rosehoz kerül, aki kapu fölé lő.

80
    Paulinho ügyetlenkedik saját tizenhatosánál azonban korrigálja a helyzetet.

79
    Foster húzza le Lennon beadását.

77
    Csere a Tottenham Hotspur-nél/nál: lemegy Chadli, bejön Sigurdsson.

77
    Sérülés miatt kihasználja Pepe Mel harmadik cseréjét is.

76
    Berahino volt szabálytalan Kaboullal szemben a felező voonalnál.

75
    Dorrans támadja e Naughtont és szerzi meg a labdát.

74
    Adebayor fejeli le a felívelést Eriksennek, aki 16 méterről nem talál kaput.

73
    Foster előre ívelése oldalt hagyja el a pályát.

73
    Adebayor marad lesen egy kifejelt labda után.

72
    Csere a West Bromwich Albion-nél/nál: lemegy Vydra, bejön Berahino.

71
    Naughton beadását kifejelik a védők.

70
    A Tottenham gólt szerzett!
    Lennon adja be a jobb oldalról, ami Kane fejét találja meg 6 méterre a kaputól.

69
    Kane lemarad Rose bejátszásáról.

68
    Naughton beadását nem tudja Kane kapuba juttatni.

67
    Adebayor készíti le Kanenek, a lövést blokkolják 20 méterről.

66
    Hátul járatja a labdát a vendég csapat.

65
    Kaboul ütközik saját kapusával teljesen feleslegesen.

64
    Eriksen tekeri be középre a bal oldalról, de Olsson kifejeli.

64
    Amalfitano 2 embert is kicselezett aztán rossz passzal folytatta.

63
    Kane indítása Adebayor felé Fostert találja meg.

62
    Dorrans kapja Lennon buktatásáért.

61
    Eriksen beadásába senki nem ér bele, kirúgás.

61
    Ridgewell volt szabálytalan Lennonal szemben.

60
    Brunt lesen kapja a labdát.

59
    Kaboul indítaná Adebayort azonban hosszú.

58
    Csere a West Bromwich Albion-nél/nál: lemegy Sessegnon, bejön Yacob.

57
    Brunt adja el az ellenfél tizenhatosának bal oldalán, Kaboul szabadít fel.

55
    Roset buktatják a tizenhatoson belül, a játékvezető kifelé ítél szabadrúgást és Roset jutalmazza egy sárga lappal.

54
    Paulinho fejéről hagyja el a labda a játékteret.

54
    Eriksen beadását Foster szögletre üti.

53
    Lennon lövését fogja Foster 17 méterről. Nagyot kellett védenie.

52
    Naughton kap szabadrúgást saját térfelén.

50
    Chadli lövése kerüli e a kaput egy méterrel.

49
    Tottenham végezhet el bedobást a jobb oldalon.

46
    Csere a Tottenham Hotspur-nél/nál: lemegy Chiriches, bejön Fyers.

48
    Ridgewell tud feszabadítani.

47
    Szabadrúgáshoz jut a Tottenham 30 méterre a kaputól. Eriksen lövését fejelik ki.

46
    A Tottenham kezdi a második félidőt.

46

Gyorsan vezetést szerzett a West Bromwich Albion, Vydra a csapat leggyorsabb találatát szerezte a klub történelmében, 25 másodperc alatt. Majd nem sokkal később Reid beadását követően Chris Brunt szerezte meg a hazaiak második találatát. Ezután inkább a Totenham vezetett támadásokat és veszélyes helyzeteket is ki tudtak alakítani. Adebayor kihagyott egy büntetőt, amivel 2-1re alakíthatta volna az eredményt. Támadást vezetett a vendég csapat, azonban a felszabadításnál Sessegnon gyorsabbnak bizonyult Chirichesnél, így már három gólos volt a West Brom előnye. Ezek után Lennon beadását Olsson szerzett gólt csak rossz kapuba. Izgalmas mérkőzést láthatunk helyzetekkel és gólokkal.

45+1
    A szabadrúgás után Lloris húzza le a beadást.

45
    Szabadrúgást kapnak a hazaiak a mérkőzés utolsó percében az első félidőben.

44
    Reid tette be középre jobbról, de Lloris résen volt, lehúzta a labdát.

43
    Bedobással jöhet a West Brom a bal oldalon a tizenhatos magasságában.

42
    Chiriches szerez meg egy baloldalon előretett labdát Vydra elől.

41
    Paulinho volt szabálytalan Dorrans-szal szemben.

40
    Brunt adta, lőtte rá a baloldalról, de egyiknek sem volt tökéletes kísérlet.

39
    Rose Adebayor összjáték, de elválasztják a labdától.

37
    Nagyon jó a mérkőzés, az első félidőben már négy gólt láthattunk és egy kihagyott Adebayor tizenegyest.

35
    Paulinho lövi rá, Foster véd, de a kipattanót Rose nem tudja gólba juttatni. Hatalmas lehetőséget szalasztott el.

34

Lennon adta be középre a labdát, de OLSSON rosszulér bele, így a lábáról a hosszúba vágódik a labda. Öngól

31
    A West Bromwich gólt szerzett!

SESSEGNON kap az ellenféltől egy labdát, Chiriches nem tud versennyt futni vele, így a kijövő Lloris mellett ellövi a labdát.

31
    Kaboul mászott át Vydran, de nem tudta középre tenni a labdát.

30
    Kane ment le a bal oldalon az alapvonalig, de a beadása átszáll a túloldalra.

29
    Paulinho lőtte rá 20 méterről, de a labda középre ment, így könnyű zsákmány volt Fosternek.

27
    Kaboul mentett egy visszafejelt labda után.

26
    Amalfitano a rövid sarkot célozza meg, de Lloris bravúrral véd, szöglet.

25
    Eriksen szabadrúgását Foster húzza le.

24
    Tartja a labdát a Tottenham, nem tud előre jutni a kapu irányába.

23
    Mulumbu pöccinti rá a vendég lábra a labdát, bedobás a hazai csapat javára.

22
    Átvette a játék irányítását a Spurs, de nem tudott gólt szerezni, még tizenegyesből sem.

21
    Eriksen beadása után Foster hozhatja játékba a labdát.

20
    Brown beadását nem tudja Vydra kapuba lőni.

19
    Adebayor nem tudja megmenteni a labdát, kirúgás következik.

18
    Bedobással jöhet a Spurs a bal oldalon.

17
    Chadli dönti fel a hazai középpályás Amalfitano-t.

16
    Adebayor állt a tizenegyes pontra, de a balra vetődő Foster kivédte a büntetőt.

15
    Tizenegyest kap a Tottenham, Amalfitano lökte el Adebayor-t

13
    Sessegnon volt lesen, így oda a támadás lehetősége.

12
    Kane hagyta ki Adebayor beadását öt méterről.

11
    Vydra kapott egy labdát a jobb oldalon, bevezeti a tizenhatoson belülre, de szerelik a védők.

10
    Adebayor nem tudja megtartani a labdát, elveszik tőle a védők.

9
    Lennon ment meg egy balról belőtt labdát, de kapura nem tud vele fordulni.

8
    Kabou indítása hosszú Adebayornak.

7
    Kane lövi mellé tizenhat méterről.

6
    Szabadrúgás a West Brom javára a félpályánál.

5
    Amalfitano-t buktatják, de a síp néma marad.

4

Ried beadása után CHRIS BRUNT szerez gólt. A jobbról beívelt labdát kapásból vágja a jobb sarokba.

1
    A beadász kiüti Lloris, azonban pont Vidra elé, aki a kapuba passzolja.

1
    A West Bromwich kék-fehér csíkos mezben lép pályára, a Tottenham játékosai pedig világoskék mezben játszanak. A West Brom kezdi a mérkőzést.

1

Pepe Mel nem nevezte a csapatba Gera Zoltánt,így a magyar játékos nélkül kezdődik a mérkőzés.

A két csapat tavalyi mérkőzésén egy gólos vendég siker született, a gólszerző az azóta már a Real Madridot erősítő Gereth Bale volt.

A West Brom hazai pályán is szeretné folytatni a győzelmi sorozatát. A mult heti fordulóban idegenben győzték le egy góllal a Norwich csapatát. Gera Zoltán a 77 percben állt be csereként, így neki 13 perc jutott a pályán.
    A Spurs hazai környezetben mért négy gólos vereséget a Sunderland csapatára.
    A West Brom a tabella végén foglal helyet, a kiesés elkerüléséért küzd, míg a Spurs a hatodik a tabellán. Öt pont a hátránya az Arsenalhoz képest a még BL szereplést érő helytől.
    A mérkőzés hét perccel kezdődik délután négy óra után, mert az 1989-es hillsborough-i katasztrófára emlékeznek.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:07 - kor kezdődik.

Törzsök Tamás

Gólok: 1. Vidra, 4. Brunt, 31. Sessegnon – 34. Olsson (öngól), 70. Kane, 94. Eriksen

Lapok:   55. Rose (WBA), 62. Dorrans (WBA), 84. Ridgewell (WBA) – 90. Eriksen (TOT)

West Bromwich Albion: Foster- McAuley, Reid, Olsson(Dawson 77), Ridgewell- Brunt, Dorrans, Mulumbu, Amalfitano- Sessegnon(Yacob 58), Vydra (Berahino 72)
    Vezetőedző: Pepe Mel
    Cserék: Myhill, Berahino, Bifouma, Anichebe, Dawson, Jones, Yacob

Tottenham Hotspur: Lloris- Chiriches(Fyers 46), Kaboul, Rose(Townsend 85), Naughton- Eriksen, Paulinho, Lennon, Chadli(Sigurdsson 77)- Kane , Adebayor
    Vezetőedző: Tim Sherwood
    Cserék: Friedel, Sigurdsson, Townsend, Fryers, Bentaleb, Veljkovic, Winks

Játékvezetők: Neil Swarbrick, L Betts, A Halliday