Japán2 – Magyarország 4:8 (vége)
Japán2
4:8 (2:2, 0:3, 2:3)
Magyarország
csütörtök 17.04.2014, 16:30 • ifj. Ocskay Gábor jégcsarnok, Székesfehérvár • U18 Div. I/B Férfi Világbajnokság

56:48
    Magyar kiállítás, Erdély Csanád két percre pihenni megy a büntetőpadra.

48:38
    Erdély esik nagyot egy bottal akasztást követően, japán kiállítás következik. Két percre leül Saito Daichi.

35:08
    Japán kiállítás következik, Keresztúryt akadályozták meg jó helyzetben. Saito mehet pihenni két percre. Az eddigi két emberelőnyünket kihasználtuk, reméljük, hasonló lesz a folytatás!

29:22
    Még most sem dőlt el az összecsapás, de valamivel biztosabb az előnyünk.
    Kiállítás közben, kicsit szigorúnak tűnik. Keresztúry Erik a kiállított magyar. Japán emberelőny 2 percig.

24:50
    Japán kiállítás, Ishida Kazuya kerül két percre a büntetőpadra. Eddig egy japán hátrány volt, azt ki is használtuk.

20:22
    Megint a japánok kezdik jobban a harmadot. Erdély Csanád áll ki a magyar csapatból két percre. Japán emberelőny következik.

07:48
    Most Szabó Bence jut a kiállítás sorsára két percre.

06:37
    Yajima kiállítva két percre, magyar emberelőny következik. Eddig 21 emberelőnyünkből 8-at használtunk ki.

Gólok és gólpasszok: 2. Deguchi, 15. Umemura (Takahashi), 52. Izumi (Ishida), 56. Izumi (Halliday, Miura) – 8. Erdély (Szabó, Galló), 12. Keresztury (Galló), 27. Erdély (Szabó, Stipsicz), 29. Galló (Keresztury), 38. Galló (Keresztúry), 54. Mazzag (Vokla), 56. Kiss (Keresztúry), 60. Galló (Keresztúry)

Japán2: Isobe (Kaneko) – Inamura, Minoshima, Irikura, Izumi, Saito – Halliday, Umemura, Shibata, Miura, Ishida – Yamazaki, Shiga, Deguchi, Katsuragawa, Furukawa – Kon, Tsuchimoto, Funaka, Yajima
    Magyarország: Arany (Kornakker) – Garát, Láday, Erdély, Szabó K., Galló – Stipsicz, Szabó B., Kiss, Keresztúry, Gáspár – Szaller, Herner, Vizi, Mazzag, Vokla – Jászai, Szabad, Kovács, Terbócs, Egyed

Játékvezetők: Liam Sewell (GBR) – Marco Mori (ITA), Marko Sakovic (CRO)