2:0 (0:0)
Elche CF
péntek 18.04.2014, 20:30 • Estadio Vicente Calderón • Primera División

Az Atlético megerősíti a pozícióját a tabellán, küzdhet a Real és a Barcelona, ha tartani akarják a lépést a "matracosokkal".

Az első félidőben kiegyenlítette játék zajlott, az Elche közelebb állt a gólszerzéshez, de a második félidőben az Atlético beleerősített, és egy 11-esből megszerezhették volna a vezetést, de David Villa elhibázta a büntetőt.

Miranda azonban egy szöglet után eredményes tudott lenni fejjel, ezután az Elche már hiába támadott, helyzetük sem volt, aztán egy újabb 11-es után Diego Costa eldöntötte a meccset a hosszabbításban. (22:24:31)

90+3
    Diego Costa indul még egy labdára a bal szélen, nem éri el, kirúgás jön.

90+2
    Eldőlt a meccs, megerősíti a az első helyét a tabellán a hazai gárda!

90+1
    Az Atlético gólt szerzett!
    DIEGO COSTA higgadtan lövi a labdát a kapu jobb oldalába, Manu Herrera a másik irányba indult! 2:0

90
    Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Sapunaru (Elche CF), gólhelyzetben lökte fel Diego Costát a 16-oson belül.

90
    11-est ítélnek az Atléticónak!

90
    A szöglet veszélytelen.

89
    Godin szereli szögletre Boakyét a 16-oson belül.

89
    Fidel lövi be a labdát balról, Juanfran stoppolja le a labdát, kihozza.

88
    Diego Costa lő balról 14 méterről, véd Manu Herrera.

88
    Próbálkozik az Elche rendületlenül, de nem tudnak helyzetbe kerülni, jól zár az Atlético védelme.