Ukrajna – Ausztria 2:3 (hosszabbítás vége) | Japán2 – Szlovénia 2:1 (vége) | Dél-Korea – Magyarország 4:7 (vége)
Dél-Korea
4:7 (0:2, 1:3, 3:2)
Magyarország
vasárnap 20.04.2014, 12:30 • Goyang Ice Rink • Div. I/A Világbajnokság

A koreai csapat legjobbja Bryan William Young lett, míg a magyar csapat legjobbjának Hetényi Zoltánt választották. (14:54:09)

Az utolsó harmadra nagyon feléledt a hazai csapat, meg is nyerték a záró 20 percet, ám végül csak felzárkózni sikerült. Gólzáporos mérkőzésen szerezte meg a 3 pontot a magyar csapat, ami nagyon fontos volt, hiszen mindkét fő riválisa pontot, pontokat vesztett a nyitónapon.

60:00

59:44
    Hatalmas kavarodás a magyar kapu előtt, de szerencsére a korong az egyik magyar védő alatt.

58:57
    Magyarország gólt szerzett!!

Egy eladott korong megszerzése után, emberhátrányban, BARTALIS ISTVÁN üti be a csapat 7. gólját, üres kapuba. Assziszt: Vas János

A vendéglátó csapat lehozza kapusát.

58:15
    Magyar időkérés.

58:15
    Újabb magyar kiállítás. Ezúttal Pozsgai Tamás a büntetett, 2 percre, akadályozásért.

57:20
    Korea nagyon belelendült a végére, de innen már nem szabad kiadni a kezünkből a győzelmet.

56:01
    Dél-Korea gólt szerzett!

Az emberelőnyük utolsó pillanataiban gólt szerez a koreai csapat. A találat szerzője LEE DUN KU. Assziszt: Cho Minho

54:26
    Bartalis kap egyet és marad lent a földön egy pár pillanatig, szerencsére nem komoly a sérülés.

54:03
    Kiállítás a magyar csapatból. Magosi büntetése 2 perc, bottal ütésért.

54:00
    Magosi lövése száll a kapu mellé.

52:28
    Újabb koreai kiállítás. Lee Yungjon büntetése 2 perc a játék késleltetéséért.

50:36
    Kiállítás a koreai csapatból. Radunske büntetése 2 perc, bottal ütésért.

urimate

Gólok és gólpasszok: 36. Radunske (Kim Sangwook, Lee Don Ku), 43. Radunske (Kisung), 48. Shin (Yongjun, Wooyoung), 57. Lee Don Ku (Minho) – 15. Bartalis (Hári), 18. Benk (Sebők), 28. Azari (Kóger, Tokaji), 35. Sofron (Hári, Vas M.), 39. Kovács (Hári, Vas J.), 41. Bartalis (Gröschl), 59. Bartalis (Vas J.)

Dél-Korea: Park S. (Son) – Lee Don Ku, Oh, Kim S., Kim K., Radunske – Young, Kim D., Kim W. J., Cho, Swift – Kim Woo., Chang, Ahn, Kim Hyung J., Lee Young J. – Kim Yoonhwan, Kim H., Park, Shin, Lee Yongjun
    Magyarország: Hetényi (Sevela) – Vas M., Hüffner, Koger, Sofron, Bartalis – Gröschl, Szirányi, Kovács, Vas J., Hári – Tokaji, Pozsgai, Sebők, Benk, Azari – Varga, Orbán, Nagy, Mihály, Magosi

Játékvezetők: Robert Mullner (SVK), Jean-Philippe Sylvain (CAN) – Johannes Kack (SWE), Roman Kaderli (SUI)