22:28 (9:13)
OTP Bank - PICK Szeged
szerda 30.04.2014, 20:00 • Városi Sportcsarnok, Csurgó • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (21:35:42)

2:0-ás összesítéssel a bajnoki döntőbe jutott a Pick Szeged, ellenfelük a Veszprém lesz, míg a Csurgó a bronzéremért a Balatonfüreddel küzdhet majd.

Végig vezetve magabiztosan győzött Csurgón a Pick Szeged a bajnoki elődöntő második mérkőzésén. Az elején fantasztikusan megszervezte a védekezését a vendégcsapat, az első bő negyedórával egyetlen gólt tudott csak lőni a hazai gárda, ami gyakorlatilag el is döntötte a mérkőzést. Mikler szenzációs védései is kellettek emellett ahhoz, hogy idén legmagabiztosabb csurgói sikerét érje el a Pick teljesen megérdemelten – a lehető legjobbkor...

60
    Mérkőzés vége. (22:28)

60
    Nem támad már a Szeged, kivárják a végét. (22:28) (22:28)

60
    Aguirrezabalaga lövését védi a bal sarok előtt Mikler. (22:28) (22:28)

59
    BALOGH jobbról betörve lő a hosszú alsó sarokba. (22:28) (22:28)

59
    Rossz kínai figura a hazaiaktól, indulhat a Pick. (22:27) (22:27)

59
    Hazai időkérés. (22:27) (22:27)

59
    Mindegía lövését mellérúgja Wyszomirski. (22:27) (22:27)

58
    Vranjest küldik ki két percre. (22:27) (22:27)

57
    BALOGH lő nagy gólt balátlövőből a hosszú felső sarokba. (22:27) (22:27)

57
    Lele közbelövését Mikler üti mellé bravúrral. (22:26) (22:26)

56
    Prce lövését védi Wyszomirski, de a kipattanó Kekezovicé, végül Vranjes dobja mellé a ziccerét. (22:26) (22:26)

55
    LELE nagy erővel vágja be a büntetőt. (22:26) (22:26)

55
    Grebenár harcol ki hetest jobb kettőben betörve Zubaival szemben. (21:26) (21:26)

55
    Larholm büntetőjét kivédi Wyszomirski! (21:26) (21:26)

55
    Mindegía passza után a középen betörő Balogh harcol ki hétméterest. (21:26) (21:26)

54
    Herbert hatalmas fájdalommal sántikál le a pályáról, miközben Borsost küldték ki két percre. (21:26) (21:26)