PLER-Budapest
25:25 (12:14)
Orosházi Férfi KSE
csütörtök 01.05.2014, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

A mérkőzés végén egy-egy ponttal gazdagodtak a csapatok, ezzel az eredménnyel talán az Orosháza lehet elégedettebb. A PLER az első félidő végén hét percig gólképtelen volt, ennek köszönhetően a vendégek kétgólos előnnyel kezdhették a második félidőt.
    A hazaiaknak sikerült ledolgozni a hátrányt, majd fej-fej mellett haladtak a csapatok. Az utolsó három percben kétszer is megnyerhette volna a találkozót a PLER, előbb viszont Perger elajándékozta a labdát, majd Nagy büntetője is kimaradt.
    A bennmaradásért való küzdelemben a hazaiak fontos pontot szereztek, de még közel nem nyugodhatnak meg.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:44:34)

60
    Vége a második félidőnek. (25:25)

60
    Buday lövése a blokkban elakadt, ezzel vége a mérkőzésnek. (25:25) (25:25)

60
    Hét másodperccel a vége előtt az Orosháza időt kért! (25:25) (25:25)

60
    Nagy büntetője kimaradt, Heryeczki lábbal védett. (25:25) (25:25)

60
    Marczinkó lövését ugyan védte Heryeczki, de hétméterest dobhat a PLER. (25:25) (25:25)

59
    Hosszan támadhatnak a hazaiak, Mikita Jakub lövése elakad a blokkban, a labda viszont maradhat a PLER-nél. (25:25) (25:25)

59
    A PLER-Budapest időt kért. (25:25) (25:25)

58
    BALDA teljesen szabadon kapta a labdát, ziccerénél ezúttal Perger sem segíthetett. (25:25) (25:25)

58
    Micsoda hiba! A vendégek belementek, utána viszont Perger az ellenfélnek ajándékozta a labdát. (25:24) (25:24)

57
    Nagy védések mindkét oldalon, a mérkőzés végére Pergernek több bravúrja is van. (25:24) (25:24)

56
    NAGY vállalta el a hétméterest, nagyon bevágta. (25:24) (25:24)

55
    Mousavit sikerült megjátszani beállóban, lerántása után büntetővel jöhetnek a hazaiak. (24:24) (24:24)

54
    MILOVIC szinte azonnal válaszolt, a hazaiak még nem érkeztek rendesen felállni. (24:24) (24:24)

54
    MARCZINKÓ-nak nem remegett meg a keze, átlövésből ragasztott nagy gólt. (24:23) (24:23)

53
    Heryeczki védése után, lerohanásból nem tudott eredményes lenni az Orosháza, Perger hatalmasat védett. Támadhat a PLER. (23:23) (23:23)

52
    CIFRA kapta a labdát Budaytól, betörésből egalizált. Komoly feszültség a pályán! (23:23) (23:23)

51
    Az Orosháza időt kért. (23:22) (23:22)

51
    MIKITA JAKUB nem sokat vacakolt, félmagasan lőtte el, Heryeczki pislogni se nagyon érkezett. (23:22) (23:22)

PLER-Budapest: Szabó, Perger, Kránitz (kapusok) – Vancsics, Bakos, Németh T., Mousavi, Varga, Rév, Lókodi, Oláh, Leimeter, Nagy, Marczinkó, Mikita J., Mikita M.
    Orosházi Férfi KSE: Heryeczki, Ivanisevic (kapusok) – Buday, Raffai, Stranigg, Berta, Cifra, Morva, Milovic, Varsandán, Balda, Mazic, Varsandán, Maric, Benmiloud, Bali, Németh L.,

Játékvezetők: Bács, Bán