Orosháza – ETO-SZESE 36:27 (vége) | PLER-Budapest – Cegléd 36:34 (vége)
Orosházi Férfi KSE
36:27 (18:15)
ETO-SZESE
péntek 09.05.2014, 18:00 • Eötvös téri Sportcsarnok, Orosháza • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:34:41)

A végén fölényes győzelmet aratott az Orosháza a győriek ellen. Sokáig roppant kiegyenlített volt a mérkőzés, hol a hazaiak, hol a vendégek vezettek, de az első félidő végén már háromgólos volt az Orosháza előnye. A második játékrészben egyre jobban elhúzott fokozatosan fáradó, s egyre inkább a fiataljait bevető ellenfelétől a Békés megyei gárda, s összességében magabiztos győzelmet aratott. A sok gól mutatja, hogy igazán nagy tétje már egyik csapat szempontjából sem volt ennek a mérkőzésnek...

60
    Mérkőzés vége. (36:27)

60
    A legvégén még TÓTH EMIL talál be beállóból. (36:27) (36:27)

60
    STRANIGG jobbról betörve lő a hosszú sarokba. (36:26) (36:26)

60
    Sokoray büntetőjét védi Ivanisevic! (35:27) (35:26)

60
    Bertát ki is küldték két percre, neki ez már a harmadik kiállítása. (36:27) (36:27)

60
    Tóth Emil harcol ki hetest középen betörve. (35:26) (35:26)

59
    Elrontott győri támadás után STRANIGG talál be balátlövőből. (35:26) (35:26)

58
    MARIC lő szép gólt a jobb szélről a hosszú sarokba. (34:26) (34:26)

58
    Újabb eladott hazai labda utáni lerohanás, most GEBHARDT talál be a jobb szélről. (33:26) (33:26)

57
    Halász lövését védte Ivanisevic, de eladják a hazaik, így SOKORAY ziccergólt lőhet a bal szélről. (33:25) (33:25)

57
    Szépen kijátszott akció végén a középen betörő MILOVIC eredményes. (33:24) (33:24)

57
    Belemenés Babiczkynál, a hazaiaké a labda. (32:24) (32:24)

56
    Vendég időkérés. (32:24) (32:24)

56
    Újabb hazai technikai hiba a bal szélen, indulhatnak a vendégek. (32:24) (32:24)

56
    Németh Gábor azonban jobb kettőből a kapu fölé vágja a labdát. (32:24) (32:24)

55
    Buday rossz passza balra, indulhatnak a győriek. (32:24) (32:24)

55
    Újabb hazai hiba után győri lerohanás, s BABICZKY talál be középről, ziccerből. (32:24) (32:24)

Attila Varsányi

Orosházi Férfi KSE: 1 Herjeczki, 12 Ivanisevic – 2 Buday, 3 Raffai, 4 Stranigg, 6 Berta, 8 Cifra, 9 Morva, 14 Milovic, 15 Varsandán, 19 Maric, 20 Balda, 22 Mazic, 23 Benmiloud, 25 Bali, 44 Németh László. Edző: Vladan Jordovic
    ETO-SZESE: 1 Lorger, 16 Somogyi, 44 Vogt – 2 Szabó András, 5 Németh Gábor, 8 Gubó, 9 Terenyi, 10 Mota, 11 Sokoray, 14 Kalmár, 18 Garza Hernández, 19 Halász, 22 Babiczky, 25 Gebhardt, 35 Pesic, 99 Tóth Emil. Edző: Rosta Miklós

Játékvezetők: Hargitai I. Gábor, Markó Gábor