Érd – Dunaújvárosi KKA 27:26 (hosszabbítás vége) | Siófok – Békéscsaba 26:19 (vége) | Ipress Center-Vác – Fehérvár 20:22 (vége)
hosszabbítás vége
Érd
27:26 (10:13)
Dunaújvárosi KKA
szombat 10.05.2014, 18:00 • Érd Áréna, Érd • Női kézilabda NB1

60
    Vincze kap két percet 11 másodperccel a vége előtt. (22:23) (22:23)

59
    Rádl dönti fel középen Tricsukot, két perc és hetes. (21:22) (21:22)

51
    Szekeres Klára kapja meg harmadik két percét, így piros lap. (18:20) (18:20)

47
    Schatzl is kimegy két percre. (18:17) (18:17)

47
    Szekeres megy ki két percre. (18:17) (18:17)

47
    KOPECZ volt túl durva a falban és büntető is. (18:17) (18:17)

45
    Triscsuk löki fel Rádlt, két percet kap. (17:16) (17:16)

38
    Koren kapott két percet a falban. (15:14) (15:14)

32
    Bognárt löki lövés közben Rábl, két perc és büntető. (10:13) (10:13)

31
    Vincze kapott a falban két percet. (10:13) (10:13)

30
    Klivinyi kapott két percet. (10:13) (10:13)

29
    Bulath tette be TAKÁCSNAK, aki beállóból betalált plusz még Vukcevic kap két percet. (10:12) (10:12)

22
    Gera kap két percet és büntető az Érdnek. (8:9) (8:9)

17
    Gera tört be és harcolt ki egy büntetőt és még grátiszként Schatzl mehet ki két percre, így a hazaiak kettős emberhátrányban. (6:5) (6:5)

17
    Szekeres kapott két percet. (6:5) (6:5)

11
    Hosszú volt szabálytalan és már nincs sárga lapra lehetőség a vendégeknél, így két percet kapott. (4:4) (4:4)

Pap Csaba

Érd: Gridnyeva, Janurik, Oguntoye – Török, Schatzl, Triscsuk, Kovács A., Vukcevic, Szekeres, Kisfaludy, Klivinyi, Wolf, Oláh, Koren, Bognár, Mester.
    Dunaújvárosi KKA: Víg, Csapó – Ferling, Gera, Takács D., Sánta, Kopecz, Ács, Vincze, Bulath, Palotás, Kemény, Hosszú, Rádl, Grösch, Kővári.

Játékvezetők: B. Pech Katalin, Vágvölgyi Mária