Bayern München – VfB Stuttgart 1:0 (vége) | FC Schalke 04 – Norimberk 4:1 (vége) | Bayer Leverkusen – Werder Bremen 2:1 (vége)
Hannover 96 – SC Freiburg 3:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Borussia M'gladbach 3:1 (vége) | 1899 Hoffenheim – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 3:1 (vége)
1. FSV Mainz 05 – Hamburger SV 3:2 (vége) | FC Augsburg – Eintracht Frankfurt 2:1 (vége) | Hertha BSC – Borussia Dortmund 0:4 (vége)
Bayer Leverkusen
2:1 (1:1)
Werder Brémy
szombat 10.05.2014, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Bundesliga

Megérdemelten nyertek, ezzel begyűjtötték a számukra létfontosságú három pontot a gyógyszergyáriak. Ez azt jelenti, hogy a Bayer Leverkusen csapata indul jövőre a Bajnokok Ligája pótselejtezőjében, mivel ők végeztek a Bundesligában a negyedik helyen. A "brémai muzsikusok" feledhető szezonon vannak túl, csupán a 12. pozíciót tudták megkaparintani.

Köszönöm a figyelmüket! (17:35:46)

90+2
    Derdiyok le, Wollscheid be.

90+1
    Két perc lesz a ráadás.

89
    Son találta el a keresztlécet, még most is táncol a vendégek kapuja!

85
    A hazaiak már nem erőltetik a támadásokat, nekik ez az eredmény tökéletes.

81
    Bargfrede helyett Kroos.

80
    Di Santo le, Petersen be.

78
    Mennek előre a vendégek, próbálkoznak, de egyelőre nem forog veszélyeben a hazaiak győzelme.

73
    Nem sok látnivaló van a pályán, hiányoznak a gólhelyzetek, veszélyes szituációk.

68
    Brandt le, Sam be.

62
    Makiadi helyett Elia.

61
    Donati szánta rá magát egy távoli lövésre. Harmincról leadott bombája nem sokkal kerülte el Wolf kapujának bal oldalát.

56
    Megérdemelten szereztek vezetést a hazaiak, veszélyesebben játszanak ellenfelüknél.

53
    A Leverkusen gólt szerzett!

Megszerzi a vezetést a házigazda! SON HEUNG-MING áll jókor jó helyen, Derdyok próbálkozása után kapufán csattant a labda, az onnét kivágódó labdát a dél-koreai játékos Wolf kapujába fejeli.

51
    Caldirola közeli lövésénél véd hatalmasat Wolf kapus!

46

Igazságosnak mondható az első félidő 1:1-es részeredménye. Mindkét cspat megdolgozott a gólért. Igaz a találatokon kívül nagy helyzet nem nagyon dolgoztak ki a csapatok. Továbbra is nyílt a találkozó, bármi lehetséges.