Ferencvárosi Torna Club – Diósgyőri VTK 2:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Lombard Pápa FC 1:0 (vége) | Pécsi MFC – Mezőkövesd Zsóry FC 2:1 (vége)
Fehérvár – Kaposvári Rákóczi FC 2:0 (vége) | Debreceni VSC – Újpest FC 3:1 (vége)
Debreceni VSC
3:1 (1:1)
Újpest FC
szombat 10.05.2014, 20:00 • Nagyerdei Stadion, Debrecen • OTP Bank Liga

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (21:54:30)

Az első félidei kiegyenlített játék után, a másodikban már az első percben vezetést szerzett a Loki, ami kellő lökést adott nekik a folytatásra, ez még egy gólt eredményezett a végén, így végülis megérdemelten, 3-1-re győzött a Lokomotív és robog tovább a hőn áhított 7. bajnoki címe felé

90+2
    Kabát szöglete mindenki feje fölött elszáll, itt a vége!!

90+2
    Utolsó perc és még mindig tele a stadion, senki sem indult haza. Mindenki élvezi a helyszínen a találkozót

90
    2 perc a ráadás

90
    Kiváló debreceni kontra után Sidibe passzolt keresztbe Bouadla-nak, kinek lövésébe bele tudott vetődni egy lila mezes hátvéd az utolsó pillanatba

84
    Bouadla szögletét Balogh még kivágta, de VADNAI DÁNIEL elé került a játékszer, aki 19 méterről, állítgatás nélkül a rövid sarokba bombázott

83
    Seydi-t hívta magához Kondás Elemér. Utolsó cseréjére készül a DVSC

82
    Kicsit beszorította most ellenfelét a fővárosi csapat, de egyelőre mindig tisztázni tud a Loki-védelem

80
    Korhut eladott labdája után lőtt Simon, Novakovic csak ütni tudta a hosszúba tartó lövést

79
    Most Bouadla próbálkozott hasonló helyről, ezt is az első újpesti védő kifejelte