PICK – Veszprém 24:28 (vége)
OTP Bank - PICK Szeged
24:28 (13:13)
Telekom Veszprém
vasárnap 11.05.2014, 19:15 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, s örülünk, hogy az onlajnok.com jóvoltából a teljes szezonban tudósíthattuk önöket a Pick Szeged hazai mérkőzéseiről! Nekünk élmény volt! (20:47:49)

A férfi kézilabda bajnoki döntőben tehát az MKB-MVM Veszprém 2:0-ra legyőzte a Pick Szeged csapatát, s megnyerte a bajnokságot!

A tavalyi szezon után ismét Szegeden ünnepelheti férfi kézilabda bajnoki címét a Veszprém gárdája. A kiegyenlített első félidőben is javára a vendégek voltak előnyben, amit a második játékrészre állandósítani is tudtak. Folyamatosan két-háromgólos előnyben játszottak a veszprémiek a támadásban időnként ötlettelen hazaiak ellen, s a végén magabiztos győzelmet arattak.

60
    Mérkőzés vége. (24:28)

60
    Ruesga pattogtat, vége! (24:28) (24:28)

60
    Elrontott hazai akció után a vendégek támadhatnak a végén. (24:28) (24:28)

60
    Sulic passzát GULYÁS lövi a jobb szélről a rövid felső sarokba. (24:28) (24:28)

59
    MINDEGÍA talál be bal kettőben betörve. (24:27) (24:27)

59
    Mindegía állt a hazai kapuban, ugyanis Mikler nem tudott visszajönni, IVÁNCSIK GERGŐ pedig balról be is lövi a vészkapusnak. (23:27) (23:27)

58
    Prce eladja, Iváncsik Gergőé a labda. (23:26) (23:26)

58
    Páros kiállítás, ugyanis Vranjes is mehet le. (23:26) (23:26)

58
    Schucht küldik ki két percre, Vranjessel akadtak össze. (23:26) (23:26)

58
    Két perc 50 másodperccel a vége előtt három góllal vezet a Veszprém... Küzdenek a hazaiak, de ez ma – úgy tűnik – kevés lesz. (23:26) (23:26)