RacioNET Honvéd - DIAPOLO Szeged 13:8 (vége)
RacioNET Honvéd - DIAPOLO Szeged

13:8

(3:4, 1:2, 5:1, 4:1)

szerda 14.05.2014, 18:10 • Kőér utcai uszoda • E.ON Férfi OB I

Fantasztikus mérkőzést és kiváló vízilabdát láthattak a kilátogatók! A Szeged úgy tűnt, az első két negyed után már megnyeri a találkozót, de a Honvéd lenyűgöző produkciót mutatott be a második félidő során. Mindössze két gólt kapott és kilencet lőtt, ezzel megérdemelten nyerte meg ezt az összecsapást. Gergely István a végén köszönetet mondott a szurkolóknak és a csapatnak egyaránt. Kiderült tehát, hogy nem ez volt az utolsó OB I-es összecsapása neki és Mátyásnak sem. Ezzel ugyanis 1-1 a párharc állása, és pénteken Szegeden dől el, hogy ki lesz a bronzérmes! Ha a Tisza-partiak úgy játszanak, mint az első két negyedben, a fővárosiak pedig, mint az utolsó kettőben, akkor nagyon jó zárásra van kilátás! Köszönjük a figyelmüket! (19:31:31)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    KOJI TAKEI viszont jó ütemben kapja ziccerben a bal szélen a labdát, amit a hosszú felsőbe lő! 13:8

32
    Vincze nem vette észre a mögé passzolt labdát, így ez a lefordulás eredménytelen.

31
    Decker centerből fölé lő.

31
    FÜLÖP BENCE a lefordulást követően kihasználja a ziccert, már néggyel megy a pesti csapat! 12:8

30
    Megint amikor kiegészültek a szegediek, akkor eredményes a Honvéd! STEINMETZ BARNABÁS lő gólt! 11:8

29
    A vendégeknek nem sikerül ezt a támadást sem végig vinniük.

29
    Amikor már kiegészültek a vendégek, FÜLÖP BENCE középről lövi ki a bal felsőt! 10:8

29
    Vad Lajos kér időt.

28
    Ismét elpasszolja a labdát a Szeged.

28
    Elől viszont nem jut el komolyabb helyzetig a hazai együttes.

28
    Gergely zsebeli be a labdát.

27
    SZŐKE SZABOLCS jó formában, a jobb felsőbe zúdít! 9:8

27
    Seman középen labdát szerez, de aztán elől elpasszolják.

26
    A sértett HEGEDŰS GÁBOR könnyedén értékesíti az ötméterest! 8:8

26
    Hegedűst játsszák meg centerben, és büntetőt harcol ki.

26
    A jobb szélről a felső lécen landol a hazai ejtés.

25
    Kiss Csaba távoli löketét Gergely tolja kapufára, de marad a vendégeknél a játékszer.