USA – Lettország 5:6 (vége) | Kanada – Dánia 6:1 (vége) | Finnország – Fehéroroszország 2:0 (vége)
Svédország – Franciaország 2:1 (vége)
Finnország
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Fehéroroszország
csütörtök 15.05.2014, 19:45 • Minsk Arena, Minszk • A csoportos Világbajnokság

57:56
    Korobjov egy meg nem engedett testjátékért kapott 2 percet, emberelőnyban a finnek!

49:56
    Egy, a fehérorosz kapu előtti kemény jelenet után ápolni kell a házigazda honosított kapusát, Komarov kapott ezért 2 percet! Emberelőnyben Fehéroroszország!

31:57
    Védett ugyan Rinne, de Lehtera bottal akasztásért kiállhat 2 percre, újra fórban a beloruszok!

28:56
    Kontiola nagyon keményen palánkra lökte Graborenkot, kapott is 2 percet! Emberelőnyben a fehéroroszok!

20:36
    Komarov a fehérorosz kapu előtt volt túlságosan kemény, Ő is kiment 2 percre!

20:29
    Korobjov is kapott 2 percet, egy ideig 4 a 3 ellen támadhatnak a finnek!

Azonnal kezdődik a második harmad, a kakaskodás miatt Graborenko és Pakarinen is kiállt, de 4 a 4 elleni marad a játék!

19:15
    Oda a finn emberelőny, Mantyla is kapott 2 percet, talán Ő is magas bottal játszott! Egyelőre 4 a 4 elleni lesz a játék!

18:31
    Magas bottal való játékért Szergej Kosztyicin áll ki 2 percre! A finneké a meccs első emberelőnye!