Lettország – Oroszország 1:4 (vége) | Franciaország – Norvégia 5:4 (2:1 szétlövés után) | Fehéroroszország – Niemcy 5:2 (vége)
Dánia – Csehország 4:3 (1:0 szétlövés után) | Svájc – Kazahsztán 6:2 (vége) | Szlovákia – Olaszország 4:1 (vége)

Gólszerző BOEDKER.

Jensen után Jagr is kihagyja, így győznek a dánok!!

Hudler kihagyja!

BOEDKER belövi a büntetőt!

Klepis kihagyja!

62:40
    Jagr tüzelt a jobb oldalról, Nielsen ezt is hárította!

59:08
    Dánia gólt szerzett!
    Kiegyenlítettek végül a dánok, igazából meg is érdemelték, mert jó ideje csak romboltak a csehek, az egyetlen jó kontrájukat pedig elszúrták. PATRICK BJORKSTRAND bombázta be közelről! 3-3!

58:20
    Cseh kontra végén Cervenka kapta középen nagy helyzetben, de elütött a korong felett!

55:29
    Végül csak nem húzták ki 15 másodperc híján a csehek ezt a hátrányt. JESPER JENSEN kapott remek átadást a jobb oldalon és be is bombázta a rövidbe! 2-3! Minden nyílt, de kiegészült Csehország!
    Gólpassz: Kim Staal, Jannik Hansen.

54:18
    Salak védett egy dán lövést a bal oldalról fejjel, Bjorkstrand tüzelt.

53:15
    Sevc áll ki két percre Csehországtól gáncsolás miatt. Itt a dán lehetőség a felzárkózásra.

49:40
    Jagr kapott ajándékba egy korongot, tisztán lőhetett kapura a jobb oldalon, Nielsen azonban megnyerte a párharcot a cseh ásszal szemben.

46:35
    Nicklas Jensen lőhetett tisztán középről, Salak bravúrral ütötte ki a korongot!

45:20
    Alighanem most már többet kell kockáztatnia a dán válogatottnak, de Sevc most segít nekik egy visszarántással, kiállítás, dán emberelőny 2 percen át.

45:04
    Csehország gólt szerzett!
    Növeli előnyét a cseh csapat, egy bal oldali, távoli bombával JAKUB KINDL veszi be Nielsen hálóját! 1-3!
    Gólpassz: Jakub Klepis, Roman Cervenka.

43:30
    Tűzijáték! Petruzalek után Zatovic is kapura bombázta jó helyzetből balról, majd középről, Nielsen bravúrral hárított!

42:00
    Sevc tüzelt középről, Nielsenről ez is kipattan, remekül véd ma!

41:24
    Kipattant a pakk egy ütőről, a kék vonal előtt a buli.

40:49
    Jagr korcsolyázott be középre, ütemre kapta és tüzelt is, Nielsen fejjel védett, áll a játék, úgy tűnik, fejvédőt is kell cserélnie a dán kapusnak.

40:00
    Közben megerősítést nyert, utólag két perces kiállítást kapott Green, úgyhogy Dánia az első két percet emberhátrányban kezdi majd a záró harmadban.

36:15
    Klepis is rábombázta jobbról, Nielsen megint jó helyen állt és blokkolta a lövést!

35:50
    Nemec távoli bombáját rúgja ki lábbal Nielsen!

34:33
    Újabb kiállítás, most a dánoktól. Boedker áll ki két percre. Négy a négy ellen jöhetnek a csapatok.

33:04
    Most azonban hosszú idő után egy megszakítás. A cseh harmadban a buli, mert kiállítás történt. Sekac áll ki két percre bottal akasztás miatt.

32:00
    Cervenka szerzett ügyesen korongot a dán zónában, majd 2x is kapura bombázta, Nielsen ma jó napot fogott ki!

27:18
    Újabb kiállítás, ezúttal Hansen kénytelen elhagyni a pályát lökés miatt. Két percig cseh emberelőny.

26:45
    Salak zárta csodálatosan a szöget Green lövésénél, tisztán lőhetett a dán támadó, Salak messzire kikorcsolyázva zárta a szöget.

24:04
    Ez sem tartott sokáig, kettő perces kiállítás Sobotkának bottal ütés miatt. Dán emberelőny.

21:55
    Nicklas Jensen érkezett remek ütemben egy kapu mögötti passzra középen, tüzelt is, Salak szépen védett!

21:15
    Közelről lőtt kissé balról Cervenka, Nielsen remek védést bemutatva lekapja a lepkéssel!

17:20
    Green mindenkit megetetve szólózott középen, majd közelről kapura lőtt, Salak észnél volt és védeni tudott!

13:15
    Szépen járatják a dánok, hatalmas helyzet alakult ki középen, Salakon már túl volt a korong, de az egyik cseh védő ki tudta vágni a gólvonalról!

12:39
    Cseh kiállítás következik, Jagr bottal akasztás miatt pihen két percig.

11:40
    Larsen elé pattant a korong, aki tisztán lőhetett balról, négy méterről, a kapus még nem ért át, de a dán támadó az üres kapu mellé helyezett!

10:20
    Már a túloldalon maradt ki óriási helyzet, Petruzalek és Kovár is kísérletezett, hatalmas bravúrral ért vissza Nielsen!

09:54
    Meglepetésszerűen egyenlítenek a dánok, STEFAN LASSEN érkezett remekül a bal oldalon, pont ütemre kapta és be is bombázta a hosszú alsóba! 1-2! Szépít Dánia!
    Gólpassz: Mads Christensen.

06:55
    Ez sem tartott sokáig, a dánoknak valóban büntetés a kettő perc. Sobotka adta középre jobbról, majd közelről az érkező JAROMIR JAGR bekotorta a felső kapuvas alá! 0-2!
    Gólpassz: Vladimir Sobotka.

06:35
    Újabb kiállítás következik a piros mezes csapattól, Lassen ül le két percre. Ismét cseh emberelőnyt láthatunk, mint a gólnál. A reklámszünet után folytatódik a meccs.

06:15
    Sekac tüzelt nagy erővel középről, Nielsen bravúrral védi meg kapuját az újabb góltól!

05:38
    Bruggisser tüzelt távolról, Salak szépen védett és nem jött ki róla a korong!

04:25
    Jagr hatalmas lövése még célt tévesztett, ám JAKUB KLEPIS jobb oldali bombája már utat talált a hosszú alsóba! 0-1! Vezet Csehország!
    Gólpassz: Ondrej Nemec, Jaromir Jagr.

03:50
    Az első kiállítás, Dánia szenvedi el, Nicklas Jensen kénytelen kiállni két percre gáncsolásért.

Gólok és gólpasszok: 10. Lassen (Christensen), 56. Jensen (Staal, Hansen), 60. Bjorkstrand, utolsó bünt. Boedker – 5. Klepis (Nemec, Jagr), 7. Jagr (Sobotka), 46. Kindl (Klepis, Cervenka)

Dánia: Nielsen (Galbraith) – Larsen, Lassen, Green, Christensen, Boedker – Bruggisser, Jesper B. Jensen, Nicklas Jensen, Madsen, Hansen – Oliver Lauridsen, Kristensen, Storm, Bjorkstrand, Jesper Jensen – Markus Lauridsen, Staal, Anders Poulsen, Morten Poulsen, Spelling
    Szövetségi kapitány: Jan Karlsson

Csehország: Salak (Jakub Kovár) – Kindl, Nemec, Sobotka, Rolinek, Jagr – Sevc, Vitasek, Cervenka, Klepis, Hudler – Zamorsky, Kolar, Novotny, Sekac, Vondrka – Jordan, Zatovic, Jan Kovar, Petruzalek
    Szövetségi kapitány: Vladimir Ruzicka

Játékvezetők: Keith Kaval (USA), Steve Patafie (USA) – Chris Carlson (CAN), Anton Semjonov (EST)