Szombathelyi Haladás – Ferencvárosi Torna Club 0:1 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Fehérvár 1:1 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
0:1 (0:0)
Ferencvárosi Torna Club
vasárnap 18.05.2014, 16:30 • Rohonci úti stadion, Szombathely • OTP Bank Liga

Az első félidőben inkább játszották a futballt a felek, de ekkor nem született gól!
    A második 45 percben az elején egy kicsit úgy tűnt, mintha a Haladás az öltözőben maradt volna és ezt a Fradi ki is használta!
    A végén a szombathelyi csapat igyekezett, de a Ferencváros megtartotta előnyét!
    Ezzel az FTC nyolcadik győzelmét aratta zsinórban a tavaszi szezonban és folytatja harcát a dobogóért!
    De a Haladásnak sincs szégyenkeznivalója, nagyot küzdöttek a nehéz talajon és egyébként is az egész szezonjuk jól sikerült!
    Egyelőre köszönjük a figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (18:30:22)

Hatalmas csetepatéval, roppant ideges hangulatban ért véget a mérkőzés, de a Fradié a 3 pont!

90+4
    Még egy Fradi kirúgás majd egy kakaskodás, Csukics és Bosnjak között!

90+3
    Busai másodszor sem volt hajlandó odaadni a labdát, megkapta második sárgáját, ez világrekord! Kiállította Őt a bíró!

90+3
    Busai nem adta oda a labdát a szabadrúgáshoz.sárga lap ez is!

90+3
    Jovanovic tartotta meg a labdát a jobb oldalon, a Haladás térfelén.

90+2
    Diallo kapott sárga lapot, túlzott vehemenciájáért!

90+1
    A szabadrúgásból az ötösre ívelt labdát Dibusz kaparintotta meg!

90
    Bönig most taktikusan akasztotta meg Gyurjánt.

90
    Három perces hosszabbítást rendelt el Andó-Szabó Sándor.

89
    Devecseri most Leonardot öklelte fel, szabadrúgás a felező környékéről a fradinak!

88
    Dvorschák felpattanó, 23 méteres lövése lett Dibusz zsákmánya!

87
    Devecseri fellökte Diallot, újabb sárga lap!

86
    Továbbra is taktikusan tartja az egygólos vezetést a Fradi.

85
    Dvorschák mentett Leonardo elől.

84
    Iszlai helyére Dvorschák éllt be a Haladásba.

83
    Simon Ádám felvágta Busait, ez is sárga lap.

Juhász Attila

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 55. U.Diallo

Lapok:   26. I.G. (HAL), 80. Bosnjak (HAL), 83. Simon Á. (HAL), 87. Devecseri (HAL) – 30. Csukics (FTC), 74. Jenner (FTC), 90+2. U.Diallo (FTC), 90+3. Busai (FTC)   90+3. Busai (FTC)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Rózsa – Fehér Z., Guzmics, Devecseri, Bosnjak – Schimmer(Gyurján 62.), Simon Á., Nagy I.G., Iszlai(Dvorschák 84.) – Hrepka(Hrepka 69.) – Radó. Vezetőedző: Artner Tamás
    Cserék: Gyűrű (kapus), Szakály A., Gyurján, Dvorschák, Medgyes.

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Jovanovic, Besic, Mateos, Bönig – Csukics, Busai – Jenner, Leonardo, Ugrai(U.Diallo a szünetben) – Böde. Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Jova (kapus), Hidvégi, Ionescu, U.Diallo, Nagy D., Péter A., Laczkó.

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor (Medovarszki János, Buzás Balázs)