Kazahsztán – Finnország 3:4 (vége) | Dánia – Franciaország 2:6 (vége) | Lettország – Fehéroroszország 1:3 (vége)
Olaszország – Svédország 1:5 (vége)
Lettország
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Fehéroroszország
hétfő 19.05.2014, 19:45 • Minsk Arena, Minszk • A csoportos Világbajnokság

57:53
    Gyenyiszov ütötte ki a palánkon túlra a korongot, a játék késleltetésért járt a 2 perc! Lett emberelőny még a végére.

53:31
    Kitarov egy túlzott keménységért kapott 2 percet, lett emberelőny következik.

47:05
    Stas vitte a korongot a lett kapura, kapott egy nagyot, közben ütközött Masalskissal is, a kapust ápolni kell, de a kiállítást Lavins kapja! Újabb fehérorosz emberelőny!

39:29
    Lalande védett egy nagyot, de kijött róla a korong és Stas utána nagyot lökött és ezért is 2 perc járt! Újabb lett emberelőny!

33:31
    Szergej Kosztyicin is kiáll 2 percre, immár kettős a lett emberelőny!

33:14
    Újabb kiállítás, Jefimenko Galvins-al szemben volt túlzottan kemény! Lett emberelőny!

30:36
    Maris Jass kapott fejre irányuló támadásért 2 perc + 10 perc fegyelmit, ami akkor lépett életbe amikor Masalskis védett egyet!

27:19
    Mivel az egyik fehérorosz büntetés 2+2 perc + fegyelmi, így fórban a lettek!

27:19
    Gotovec és Kitarov kapott 2 percet a fehéroroszoktól, Sztyepanov pedig a jelek szerint véglegest Jekabs Redlihs és Sotnieks pedig a lettektől ül ki.

23:20
    Újabb kiállítás, Lavins Plattet lökte palánkra! 2 percig megint fórban a fehéroroszok!

20:47
    Daugavins akasztotta Grabovszkijt, ez is 2 perc! Újabb fehérorosz emberelőny!

16:26
    Jefimenko támadásban szabálytalanul akadályozta a lett kapust, ez is 2 perc! Most Lettország lesz fórban!

13:33
    Cipulis ütött oda, kapott is 2 percet! Fehérorosz emberelőny!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 34. Kulda (Nizivijs) – 9. Platt (Jefimenko), 9. Grabovszkij (Sztyepanov), 60. Sz.Kosztyicin

Lettország: Masalskis (Gudlevskis) – Galvins, Kulda, Daugavins, M.Redlihs, Kenins – Sotnieks, Pujacs, Vasiljevs, Nizivijs, Indrasis – Lavins, J.Redlihs, Dzerins, Cipulis, Meija – M.Jass, Jaks, Stals, Berzins, K.Jass. Szövetségi kapitány: Ted Nolan
    Fehéroroszország: Lalande (Koval) – Korobov, Graborenko, Kaluzsnij, Sz.Kosztyicin, Grabovszkij – Gyenyiszov, Gotovets, Platt, Stas, A.Kosztyicin – Jevenko, Usenko, Ugarov, Sztyepanov, Kitarov – Karev, Jefimenko, Oszipov, Volkov, Kovirsin. Szövetségi kapitány: Glen Hanlon

Játékvezetők: Jerabek (cseh), Kaval (amerikai) – Carlson (kanadai), Puolakka (finn)

Nézőszám: 10500