Magyarország – Dánia 2:2 (vége)
Magyarország
2:2 (1:0)
Dánia
csütörtök 22.05.2014, 20:15 • Új Nagyerdei stadion, Debrecen • Felkészülési mérkőzések

73
    Dánia gólt szerzett! Gólszerző SCHÖNE. Morten Rasmussen kiugratását LASSE SCHÖNE jobbról, éles szögből, mintegy 8 méterről vágta a kapu közepén a léc alá! 2-2

69
    Magyarország gólt szerzett!
    Gólszerző VARGA ROLAND. Remek magyar támadás futott a pályán! Dzsudzsák ugratta ki Komant, aki balról remekül centerezett és az érkező VARGA ROLAND a rövid sarokra érkezve a jobb felsőbe fejel 6 méterről! Újra vezetünk! 2-1

56
    Dánia gólt szerzett!

Gólszerző ERIKSEN. Martin Braithwaite készítette le a labdát CHRISTIAN ERIKSENNEK, aki 13 méterről lőtte ki a magyar kapu jobb oldalát! Gulácsi tehetetlen volt. 1-1

25
    Gólszerző DZSUDZSÁK.
    Vezet a magyar válogatott! Tőzsér Dánieltől a saját térfeléről ívelt a védők mögé, DZSUDZSÁK BALÁZS vette le mellelm majd teljesen üresen, 17 méterről, ballal a jobb alsó sarokba helyezett! 1-0

Juhász Attila

Gólok: 25. Dzsudzsák, 69. Varga R. – 56. Eriksen, 73. Schöne

Lapok:   40. Tőzsér (HUN) – 49. Ahlman-Nielsen (DEN)

Magyarország: Gulácsi – Varga J., Lang, Lipták (Juhász – 57.), Korhut (Szabó J. – 61.) – Pátkai (Varga R. – szünetben), Tőzsér – Gyurcsó (Koman – szünetben), Szakály (Kalmár – szünetben), Dzsudzsák – Rudolf (Nikolics – 67.). Szövetségi kapitány: Pintér Attila
    Cserék: Horváth T., Rózsa (kapusok); Szabó J., Heffler, Koman, Kalmár, Radó, Stieber, Zsidai, Nikolics, Varga R., Juhász

Dánia: Andersen – L. Jacobsen, Agger, Kjaer (Würtz – szünetben), J.Poulsen (M. Rasmussen – szünetben) – Ahlman-Nielsen, Eriksen, Jörgensen (Bjelland – szünetben), Krohn-Dehli(Kahlenberg 79.), Kusk (Schöne – szünetben) – Braithwaite. Szövetségi kapitány: Morten Olsen
    Cserék: Schmeichel, Hansen (kapusok), P.Ankersen, Knudsen, Rasmussen, Bjelland, Hansen, Schöne, Kahlenberg, J.Ankersen, Würtz, Höjbjerg.

Játékvezetők: Szymon Marcniak (Pawel Sokolnicki, Tomasz Listkiewicz) – mindhárom lengyel

Nézőszám: 20 000