PLER-Budapest
22:21 (11:16)
Váci KSE
péntek 23.05.2014, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

Hatalmas csatában a pályán a bennmaradást a PLER-Budapest harcolta ki, de a Szeged és Veszprém SEHA Liga indulás miatt, lehet a Vác is bennmarad. Hatalmas köszönet jár minden játékostársaitól Kránitz Zoltánnak, aki hatalmas bravúrokkal lehozott egy félidőt 5 kapott góllal.
    Köszönöm a figyelmet! (19:36:14)

60
    Mérkőzés vége. (22:21)

60
    Laurencz a falba lőtte. (22:21) (22:21)

60
    Laurencz kap időn túli szabaddobást. (22:21) (22:21)

60
    Muosavi lövése megy mellé, a másik oldalon Székely átlövése Kránitznál. (22:21) (22:21)

60
    GÁBORI ejti át Kránitzot. (22:21) (22:21)

60
    Laurencz lövését védi Kránitz, de előtt belül védekezés. (22:20) (22:20)

60
    Marczinkó is kapu fölé lőtt. (22:20) (22:20)

59
    58:53-nál kikéri utolsó idejét a PLER-Budapest. (22:20) (22:20)

59
    Mousavi beállóban harcolt ki szabaddobást. (22:20) (22:20)

59
    Laurencz lőtt fölé, hosszú idő huzavona után. (22:20) (22:20)

58
    LÓKODI lőtte be a büntetőt. (22:20) (22:20)

58
    Bakos átlövését fogja Vitáris, majd Mikita Jakub harcolt ki hetest. (21:20) (21:20)

57
    Mikita Jakub lépi el a támadást, majd a leindításnál Rév szerzett labdát. (21:20) (21:20)

56
    Mikita Jakub büntetőéjét fogja Vitáris. (21:20) (21:20)

56
    Mousavi beállóban harcolt ki hetest. (21:20) (21:20)

56
    A visszafutó Marczinkó szerzett labdát. (21:20) (21:20)

55
    Mousavit rángatják beállóban, szabaddobás. (21:20) (21:20)

54
    LÓKODI átlövésével, megint vezet a PLER. (21:20) (21:20)

54
    Időt kért a PLER-Budapest! (20:20) (20:20)

53
    Pál átlövését fogja Kránitz, majd Bohács rontott el egy ziccert. (20:20) (20:20)

53
    Mousavi beállóból lőtt nagy kapufát. (20:20) (20:20)

52
    Gábori lehetetlen helyzetből lőtt üres kapu mellé. (20:20) (20:20)

52
    GÁBORI talált be büntetőből. (20:20) (20:20)

52
    MARCZINKÓ egy testcsel után tört be és talált a kapuba, először vezet a PLER. (20:19) (20:19)

51
    Kocsi elől veszik el a labdát. (19:19) (19:19)

51
    Mikita Jakub üti el beállóban Kocsi elől a labdát. (19:19) (19:19)

50
    Leimter ment be szélről, de Vitáris is fogja a ziccert. (19:19) (19:19)

49
    Császár ment be szélről tisztán, de Kránitz védett megint. (19:19) (19:19)

49
    Simányi lövését blokkolják. (19:19) (19:19)

48
    LÓKODI egy testcsel után a falon lévő résen talált a kapuba. (19:19) (19:19)

48
    KÖKÉNY talált a kapuba és Rév kap két percet. (18:19) (18:19)

47
    Simányi lövését is fogja a saroknál Kránitz. (18:18) (18:18)

47
    LÓKODI ugrott fel a levegőbe és lőtt a rövid sarokba. (18:18) (18:18)

46
    Kökénynél kétszer indulás. (17:18) (17:18)

46
    Rév ment be szélről, de Vitáris védett. (17:18) (17:18)

45
    Gábori büntetőjét is fogja Kránitz Zoltán! (17:18) (17:18)

45
    Egy lábat nem vettek észre a Vácnál, majd az ellentámadásból Császár ziccerét fogja Kránitz, de büntető. (17:18) (17:18)

44
    SIMÁNYI átlövésénél, már Kránitz is tehetetlen volt. (17:18) (17:18)

44
    Kökény lőtt takarásból, de Kránitz ezt is kirúgta, önkívületi állapotban véd a hazai kapus. (17:17) (17:17)

43
    Kránitz hosszú indítását nem szerzi meg Mousavi, de Pál ziccerét megint hihetetlen bravúrral fogja Kránitz. (17:17) (17:17)

43
    BOHÁCS ugrik meg az indítással és talált a kapuba. (17:17) (17:17)

43
    Laurencz lövését visszavetődve fogja nagy bravúrral Kránitz, hihetetlen formában véd. (16:17) (16:17)

42
    Elveszíti a PLER a labdát, de Kocsi flegma passzát, majdnem visszaszerzik Laurencz elől. (16:17) (16:17)

41
    LAURENCZ betörés után töri meg a hosszú gólcsendet. (16:17) (16:17)

41
    Kökény lövését is védi Kránitz, még mindig nincs a második félidőben váci gól. (16:16) (16:16)

40
    BOHÁCS SÁNDOR szedte el a hosszú indítást a kirohanó Vitáris elől, így az üres kapuba talált. Már egyenlő. (16:16) (16:16)

40
    Kökénynél belemenés. (15:16) (15:16)

39
    Páltól lőtt a blokkba, de a ziccert Nagy Bence túlhelyezte, így kapufa lett. (15:16) (15:16)

39
    Pált fogják meg szépen. (15:16) (15:16)

39
    Időt kért a Vác mivel ebben a félidőben még nem találtak be Kránitznak és már csak egy gól az előny. (15:16) (15:16)

39
    RÉV lőtte be a büntetőt. (15:16) (15:16)

39
    Laurencz a már levegőben lévő Bohácsot löki meg nagyon csúnyán és szándékosan, de megúszta két perccel. (14:16) (14:16)

38
    Laurencztől veszik el passzív miatt. (14:16) (14:16)

37
    Mikita Jakub most a blokkba lőtt, támad a Vác. (14:16) (14:16)

37
    Tyiskov kap két percet, hátulról rántotta vissza ellenfelét. (14:16) (14:16)

37
    A másik oldalon Császár hatalmas ziccerét védi hatalmas bravúrral Kránitz. (14:16) (14:16)

37
    Nagy Bence lövését védte VItáris. (14:16) (14:16)

36
    Gábori hagyja el a labdát. (14:16) (14:16)

36
    MIKITA JAKUB lövő kedve megjött, a falról lőtt szép gólt a sarokba. (14:16) (14:16)

35
    Székely adta le a labdát a Vácnál, még a vendégek nem lőttek gól ebben a félidőben. (13:16) (13:16)

34
    MIKITA JAKUB beállóban szedett össze egy labdát és talált a kapuba. (13:16) (13:16)

34
    Leimtert támasztják meg lövésnél, szabaddobás. (12:16) (12:16)

33
    RÉV magabiztosan pattintotta be a labdát. (12:16) (12:16)

33
    Leimeter tört be és harcolt ki egy büntetőt. (11:16) (11:16)

32
    Pálnál fújnak belemenést. (11:16) (11:16)

32
    Laurencz lövését védte bravúrral Krárnitz, majd Perger Zsolt a kispadon előbb két percet majd további reklamálás miatt piros lapot is megkapta. Belemenést reklamált, így támad a Vác. (11:16) (11:16)

31
    Nagy Bence átlövését védi Vitáris. (11:16) (11:16)

31
    Elkezdődött a második félidő. (11:16)

A csapatok már visszatértek a pályára.

A 25. percben ébredt fel a PLER és elkezdte a felzárkózást. Kérdéses, hogy nem túl késő-e ez. Mindkét csapat elég sok hibával játszik, de a PLER az elején támadásban nagyon gyenge volt, de az utolsó 5 percben már több ötlet volt.
    Tartsanak velünk továbbra is!

30
    Befejeződött az 1. félidő. (11:16)

30
    GÁBORI ezt a büntetőt is belőtte. (11:16) (11:16)

30
    5 másodperccel a vége előtt Bakos kap két percet és büntető a Vácnak. (11:15) (11:15)

30
    BOHÁCS ment be szélről és szépen talált a hosszú felsőbe. (11:15) (11:15)

29
    KOCSI szedi össze szépen beállóban a labdát és talált a kapuba. (10:15) (10:15)

29
    MIKITA MATEJ átlövését Vitáris nem tudja fogni. (10:14) (10:14)

29
    György ment be szélről, de Kránitz fogja. (9:14) (9:14)

28
    VARGA LÁSZLÓ beállóból talált a kapuba. (9:14) (9:14)

27
    GYÖRGY maradt üresen és egy hosszú passz után eredményes. (8:14) (8:14)

27
    A Vác eladta a labdát. (8:13) (8:13)

27
    BOHÁCS iramodik meg Mikita Matej passzával és a ziccert nem hibázta el. (8:13) (8:13)

26
    RÉV ment be szélről és talált Vitáris alatt a kapuba. (7:13) (7:13)

26
    Pál gáncsolja el Leimetert, amiért két percet kapott. (6:13) (6:13)

26
    PÁL blokkról talált a kapuba. (6:13) (6:13)

25
    Mikita Matej kap a falban lapot. (6:12) (6:12)

25
    Mikita Jakub hát mögött passzol pontatlanul. (6:12) (6:12)

24
    Páltól veszik el passzív miatt. (6:12) (6:12)

24
    Laurencz kap szabaddobást. (6:12) (6:12)

23
    Leimeter kap sárga lapot. (6:12) (6:12)

23
    Lendvaynál belemenés, a másik oldalon pedig Mikita Jakub megy bele ellenfelébe. (6:12) (6:12)

22
    LEIMETER verekszi ki magának a helyet és talált a kapuba. (6:12) (6:12)

21
    Bakos eladott labdája után Pál elől sodorják el szépen és szabályosan a labdát. (5:12) (5:12)

21
    Eladott labda után GÁBORI maradt üresen és lőtte be a ziccert. (5:12) (5:12)

20
    Kocsi kap lökésért lapot. (5:11) (5:11)

20
    LENDVAY válaszolt gyorsan. (5:11) (5:11)

20
    Sok passz után LÓKODI előtt nagy terület és Vitáris lába között a kapuba talált. (5:10) (5:10)

19
    LAURENCZ tört be és talált a kapuba. (4:10) (4:10)

19
    RÉV ment be szélről és minden dühét beleadva pontosan talált a kapuba. (4:9) (4:9)

19
    Laurencz lőtt kapu mellé. (3:9) (3:9)

18
    Mousavit rángatják, így mellé lőtt, de nincs ítélet. Császár ziccerét pedig Kránitz fogja megint. (3:9) (3:9)

17
    Laurencz lövését szedi ki a sarokból Kránitz. (3:9) (3:9)

17
    Kapust cserélt a PLER, Kránitz a kapuban. (3:9) (3:9)

17
    A lerohanásból GÁBORI eredményes. (3:9) (3:9)

16
    Marczinkó átlövését fogja Vitáris. (3:8) (3:8)

15
    Császár lövését fogja szélről Szabó. (3:8) (3:8)

14
    Bohács lépett ki a labdával. (3:8) (3:8)

14
    Mousavi kap beállóban szabaddobást. (3:8) (3:8)

13
    LENDVAY lövése csorog át a gólvonalon, legalábbis a bírok, így látták. (3:8) (3:8)

13
    Laurenczet fogják meg szépen. (3:7) (3:7)

12
    LÓKODIRA nem léptek ki, így ellőtte és gól is lett, közben a vendégeknél eladott labda, amit Mikita Jakub lőtt fölé. (3:7) (3:7)

11
    LAURENCZ szélről szerencsével talált a kapuba. (2:7) (2:7)

11
    Mikita Jakub átlövését védi Vitáris. (2:6) (2:6)

10
    Rögtön az elején időt kért a PLER-Budapest. (2:6) (2:6)

10
    GÁBORI pimaszul pattintja be Kránitznak. (2:6) (2:6)

10
    Pál ment bele a falba, de belülvédekezés miatt büntető. Érdekes ítélet volt. (2:5) (2:5)

10
    Mousavinak rossz a bejátszás. (2:5) (2:5)

9
    Bajorhegyi kapott lapot a falban. (2:5) (2:5)

10
    A gyors kontrából CSÁSZÁR talált a kapuba. (2:5) (2:5)

9
    Marczinkónál lépés hiba. (2:4) (2:4)

8
    Marczinkó lőtt a blokkba, sarokdobás. (2:4) (2:4)

8
    PÁL tört be és lőtt a kapuba Szabó mellett. (2:4) (2:4)

7
    Pál lövését fogja Szabó, de egy másik helyzet miatt szabaddobás, közben a PLER kispadját büntetik két perccel. (2:3) (2:3)

6
    Mikita Jakub lőtt kapufát. (2:3) (2:3)

6
    CSÁSZÁRNAK volt nagy helye szélen és ezt a ziccert be is lőtte. (2:3) (2:3)

6
    Mousavinak jó bejátszás, de Vitáris védett. (2:2) (2:2)

5
    Pál passzívnál a falba lőtt. (2:2) (2:2)

4
    MARCZINKÓ először kapufát lőtt, majd a kipattanót már a kapuba lőtte. (2:2) (2:2)

4
    Lendvay tört be, de ziccerét fogja Szabó! (1:2) (1:2)

4
    Marczinkó passzolt pontatlanul Révnek, jön a Vác. (1:2) (1:2)

3
    Gábori ragadta nyakon Nagy Bencét, így két percet kapott. (1:2) (1:2)

3
    Mousavinak bejátszás, de megállítják, így szabaddobás. (1:2) (1:2)

2
    GÁBORI értékesíti a büntetőt. (1:2) (1:2)

2
    Kocsinak bejátszás és a csorgó labdát megfogja Szabó, de büntető. (1:1) (1:1)

1
    BOHÁCS SÁNDOR gyorsan válaszol, így döntetlen. (1:1) (1:1)

1
    LAURENCZ a falról talált a kapuba. (0:1) (0:1)

1

A Vác kezdi majd a mérkőzést.

A Vácnál Vitáris Norbert kezd a kapuban, még a PLER-nél Szabó Tamás.

Befejezték a bemutatást mindkét csapatnál, így lassan kezdődik a mérkőzés.

A Vác piros-feketében, még a PLER-Budapest zöld-feketében szerepel majd. Most mutatják be a főszereplőket.

Jelenleg egy utánpótlás bajnokságban érmet nyert PLER csapatot köszöntenek a pályán.

PLER-Budapest: Szabó T., Kránitz, Perger – Vancsics, Bakos Gy., Mousavi, Varga L., Rév, Tóth P., Lókodi, Leimeter, Nagy B., Marczinkó, Bohács, M. Jakub, M. Matej.

Váci KSE: Vitáris, Nagy L. – Bajorvölgyi, Székely, Simányi, Császár, Tyiskov, Lendvay, Laurencz, Gábori, Pál G., Kökény, Kocsi, György.

Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert.

A csapatok jelenleg a pályán melegítenek, mindkét csapatnak létfontosságú ez a mérkőzés, a PLER-Budapestnek a hazai pálya mellett még annyi előnyük is van, hogy nekik a döntetlen is elég a bennmaradáshoz.

Az utolsó fordulóhoz érkezett a férfi kézilabda rájátszás alsó háza is.
    Nem is lehetne nagyobb mérkőzéssel befejezni, mint egy bennmaradási rangadó a PLER-Budapest és Vác között, így elfog dőlni, hogy kiesik ki a Győrrel, de könnyen meglehet, hogy az a csapat is bennmarad, mivel a Veszprém és a Szeged is megy a SEHA ligába.
    A PLER-Budapest a gyenge alapszakasz után egyszerűen megtáltosodott a rájátszásra és lehetetlen helyzetből mindössze két vereséggel tudták le eddig a mérkőzéseiket, hazai pályán csak az Orosháza vitt el egy pontot, más mindenki pont nélkül távozott. A Vác ennek az ellenkezője, mivel ők egy komolyabb mélyrepülésben vannak és úgy tűnt sokáig, hogy ez a mérkőzés már tét nélküli lesz, de mivel a Vác nyert és a PLER kikapott legutóbb, így mindössze két pont van a két csapat között.
    Vácon hatalmas csatában a PLER nyert, az alapszakaszban pedig egy végletekig izgalmas mérkőzésen egy góllal nyert a Vác a fővárosban.
    Tartsanak velünk ezen az izgalmasnak ígérkező mérkőzésen!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.