péntek 23.05.2014, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

48
    KÖKÉNY talált a kapuba és Rév kap két percet. (18:19) (18:19)

39
    Laurencz a már levegőben lévő Bohácsot löki meg nagyon csúnyán és szándékosan, de megúszta két perccel. (14:16) (14:16)

37
    Tyiskov kap két percet, hátulról rántotta vissza ellenfelét. (14:16) (14:16)

32
    Laurencz lövését védte bravúrral Krárnitz, majd Perger Zsolt a kispadon előbb két percet majd további reklamálás miatt piros lapot is megkapta. Belemenést reklamált, így támad a Vác. (11:16) (11:16)

30
    5 másodperccel a vége előtt Bakos kap két percet és büntető a Vácnak. (11:15) (11:15)

26
    Pál gáncsolja el Leimetert, amiért két percet kapott. (6:13) (6:13)

7
    Pál lövését fogja Szabó, de egy másik helyzet miatt szabaddobás, közben a PLER kispadját büntetik két perccel. (2:3) (2:3)