Nyíregyháza – Szigetszentmiklós 6:1 (vége) | ZTE – Kisvárda 1:1 (vége) | Tatabánya – Dunaújváros 1:4 (vége)
– Kozármisleny 4:0 (vége) | Cegléd – BFC Siófok 1:0 (vége)
ZTE FC
1:1 (0:0)
Kisvárda Master Good
szombat 24.05.2014, 16:30 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

A második félidő is kevés helyzetet hozott, Vittman megszerezte a hazaiaknak a vezetést a 63. percben, majd a 90. minutumban a kihagyott helyzete után kontrából egyenlített Fodor. Összességében a döntetlen igazságos. (18:28:42)

90+3
    A sarokrúgás után Pavlov elé került a labda, aki a 11-es pontról lőtt, a bal sarok felé tartó labdát Kalmár védte.

90+2
    Irhás bal oldali szöglete után Mboussi fejelt a kapu mellé, de egy védőn is megpattant a labda, így újabb szöglet következhet.

90
    Várda gólt szerzett!
    A kontra végén Kornutyak jobb oldali beadása után FODOR ANDRÁS érkezett a rövid saroknál és 3 méterről a bal alsó sarokba pörgetett.

89
    Babati adta be jobbról a labdát az üresen érkező Vittman elé, akinek a lövését azonban Nacsa bravúrral védte.

88
    Pavlov lőtte el 11 méterről a labdát, azonban rosszul találta el, így majdnem a szögletzászlónál hagyta el a játékteret.

87
    A csereként beállt Kocsis megsérült, helyére Bíró érkezik.

86
    Kornutyak lőtt 25 méterről a kapu fölé.

84
    Bognár esett el a 16-oson belül, műesésért sárgát kapott.

83
    Pavlov lőtt 22 méterről Kalmár kezei közé.

82
    Fodor indítota Pavlov-ot, de hosszan, így Kalmár felszedte.

81
    Kocsis rúgott oda Hegedüsnek, sárga.

80
    Üveges tört be a 16-oson belülre, Bogunovic szerelte, de visszapattant a kisvárdai játékosra a labdát, így kirúgással jöhet Kalmár.

79
    Hátul adogatnak a hazaiak.

78
    Babati ívelt be jobbról egy szabadrúgást, Mboussi csúsztatta szögletre.

77
    Irhás maradt lesen, szabadrúgás kifelé.

75
    Jobb oldali szögletet rúghatnak a vendégek.

Bozek

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 63. Vittman – 90. Fodor

Lapok:   32. Oláh (ZTE), 81. Kocsis (ZTE) – 84. Bognár (VSE)

ZTE FC: Kalmár – Bogunovic, Hajdú, Preklet (17. Kocsis, 87. Bíró), Kovács G., Simonfalvi, Grbic, Sluka, Frizoni (56. Babati), Holdampf, Vittman.
    Cserék: Czirjék – Tóth L., Tanque, Kocsis, Nagy Z., Babati, Bíró.

Kisvárda Master Good: Nacsa – Mboussi, Miskolczi (67. Irhás), Bognár, Hegedüs, Fodor, Molnár R., Pavlov, Kornutyak, Popovics (67. Brankovics), Farkas M. (33. Üveges).
    Cserék: Petranics – Brankovics, Varga A., Üveges, Irhás, Oláh, Lakatos.

Játékvezetők: Erdős – Király, Huszár