Rosenholm – Filipenko 2:1 (vége) | Nagy – Brunner 0:2 (vége)
1 7 6
Viktor Filipenko
1
6 5 4
péntek 06.06.2014, 13:12 • Court 1, Budafoki TC, Budapest • Hungarian Mens Open III. (salak)

Sajnos újabb magyar kieső a hazai rendezésű tenisztornán. Filipenko Viktor álomszerűen, 5:0-ás vezetéssel és 6:1-es játszmagyőzelemmel kezdte villámgyorsan a mérkőzést, de végül 135 perc játék elteltével mégis Patrik Rosenholm örülhet, mert megfordította és megnyerte a mérkőzést három szettben!
    A kezdeti nagy lendület alábbhagyott, már lassú labdamenetek következtek, néha érthetetlen hosszabb szünetekkel.
    Érdekesség, hogy Viktor egy labdamenettel többet nyert (95-94), mint ellenfele, de a mérkőzés győztese a svéd fiú lett, ezzel az elődöntőbe jutott!

40-15
    Két játszma- és mérkőzéslabdához jut Rosenholm, ez most nagyon meleg!

40-15
    Labdamenet győztese Rosenholm.

30-15
    Labdamenet győztese Filipenko.

30-0
    Semmi-harminc! Lehet, hogy elfáradt Viktor, de két labdára a győzelemtől a svéd fiú!

30-0

15-0
    Nem indul túl jól ez a szervajáték.

15-0

5:4
    Hozza a szerváját Patrik Rosenholm, egyetlen játékra a győzelemtől, de most Filipenko adogat! Viktor a meccsben maradásért kell, hogy szerváljon a rövid szünet után!

5:4
    Játék győztese Rosenholm.

40-15
    Két labdája van Rosenholmnak, hogy 5:4-es vezetésre tehessen szert.

40-15

30-15

15-15
    A svéd teniszező még nem adogatott a mai napon ászt, Filipenko már négyet is.

15-15

15-0

4:4
    Bréklabdáról megfordítva hozta az adogatását Filipenko és egyenlít. 4:4, innentől minden egyes bréknek hatalmas szerepe lehet!

Ország: Svédország
    Születési idő: 05.03.1988
    Kor: 36 év
    tart: jobbkezes

Ország: Magyarország
    Születési idő: 25.09.1991
    Kor: 32 év