7 6
Marina Lazic
0
62 4
csütörtök 19.06.2014, 12:52 • Court 7, Nis, Szerbia • Nis, Szerbia - NIS OPEN 2015 (salak)

Az esőszünet miatti későbbi kezdés és a folyamatos eredményjelzési és információáramlási problémák miatt kaotikussá váló meccsen a küzdő felek is kissé kaotikusak voltak. 11 brék történt a mérkőzésen, de szerencsére így is két szettben, közel 5 órával a kezdési időpont után, de Argyelán Csilla továbbjutott a 3. fordulóba, legyőzve Marina Lazicsot.

Argyelán – Lazic: 2-0! (7-6 /2/, 6:4)
    ---- (15:09:49)

Mérkőzés vége

6:4
    Szett győztese Argyelán.

40-0
    A hivatalos eredményjelzés továbbra is megfagyott 5:4-es vezetésnél és három bréklabdánál, de mivel 3 perce elkezdődött és már 1:0-nál jár a Csilláék után kezdődő mérkőzés, ezért most már teljesen biztos, hogy Argyelán Csilla megnyerte az összecsapást! (mivel döntő szett esetén a következő meccs még nem kezdődhetett volna el)

40-0
    Az egész meccset végigkísérte ez a típusú technikai hiba, de ennél rosszabb pillanatban nem jöhetett volna. Most már 10 perce áll az eredmény, de ugyanakkor a párhuzamos mérkőzések eredménye folyamatosan változik, tehát nem internetes gond és esőszünet is kizárt. Az is lehetséges, hogy a meccsért felelő úr vagy hölgy elfelejtette beírni az utolsó pontot. Úgy vélem, hogy Csilla megnyerte a meccset, de a hivatalos megerősítésig egyelőre nyitva kell hagynom az eredményt!

40-0
    Ajj, ne most fagyjon meg az eredményjelző három mérkőzéslabdánál!! Egyelőre várunk az eredményre, három-négy perce nincs semmi friss információ.

40-0
    Semmi negyven!! Három brék-, játszma- és egyben mérkőzéslabdához jut Argyelán Csilla! Ezt muszáj megfogni, óriási esély!!

40-0
    Labdamenet győztese Argyelán.

30-0
    Semmi-harminc! Elméletileg két labdára a győzelemtől Argyelán Csilla!!

30-0

15-0
    Az első pont fogadóként Csilláé, gyerünk tovább!

15-0

5:4
    Megvan!! Ez komoly fordulópont lehet! 5:4 arányban vezet Argyelán a második szettben és most a nyomás Marina Lazicon, mert a szettben és egyben a meccsben maradásért kell adogatnia! Eddig már 5x elvesztette a szerváját a szerb lány, ha ez most megtörténne hatodszor is, akkor az Csillának a mérkőzés győzelmét jelentené! Kis pihenő után folytatják a találkozót, kulcsfontosságú gém jön!