Brazília – Chile 1:1 (3:2 bűnt. vége) | Kolumbie – Uruguay 2:0 (vége)
bűntető vége (3:2)
Brazília
1:1 (1:1)
Chile
szombat 28.06.2014, 18:00 • Estádio Governador Magalhães Pinto, Belo Horizonte • Világbajnokság

Egy remek első félidőt követően óvatos, sokat faultolós másodikat láthattunk, majd egy feszültséggel teli hosszabbítást. Összességében közelebb álltak a győzelemhez a brazilok, de Chile sikerén sem lepődtünk volna meg – a büntetőknél többet hibáztak Sánchezék, így a Selecao megmenekült és a Kolumbia-Uruguay meccs győztesével mérkőzhet meg a négy közé kerülésért. (20:59:59)

A kevésbé pechesebb Brazília jutott tovább egy drámai tizenegyes-párbaj után!

Vége a meccsnek!

KIMARAAAAAD! JARA A JOBB KAPUFÁRA BOMBÁZZA! TOVÁBBJUTOTT BRAZÍLIA!

BENT VAN! Neymar táncolt, majd belőtte a jobb alsóba, Bravo balra vetődött. 3-2, jön az utolsó az első öt körben, Jara végezheti el.

2-2! Diaz középre rúgta, César balra vetődött. Jön Neymar a mindent eldöntő rúgásra.

Diaz egyenlíthet!

HULK KIHAGYJAAA! 2-1! Hulk el van átkozva a mai meccsen!

Hulk jön!

Aranguiz nem ront, könyörtelenül felvarrja a bal felső sarokba. 2-1.

Marcelo beemeli! Bravo beleért, de kifogni nem tudta, 2-0! Nem hibázhat többet Chile. Aranguiz jön.

ALEXIS SÁNCHEZ IS RONT!!! A legnagyobb chilei klasszis is hibázik. Rosszul lőtte, César odaért a jobb alsóra. 1-0 Brazíliának két lövés után! Marcelo jön.

Sánchez lő.

WILLIAN IS RONT! Megtorpant a lövés közben, Bravo elvetődött, de Willians MELLÉLŐTTE!

Willian lő.

PINILLA KIHAGYJA!!! Középre lőtte erőből, César kifogta.

Pinilla érkezik.

David Luzi leszegett fejjel a jobb sarokba bombázta!

David Luiz lő majd.

Brazília kezd!

Büntető lövés kezdete.

VÉGE! Jönnek a tizenegyesk rögtön az első nyolcaddöntőn!

120+1
    Két perc ráadás, Ramires ígéretes lövése nem találta el a jobb alsót.

120
    AZONNAL ITT A VÁLASZ! Neymar robogott át a pályán, majd Hulknak adta, aki nem tudta átvenni, szöglet. Az utolsó pillanatok varázsa!

120
    PINILLA FELSŐ LÉC! Pár centin múlt a brazil kiesés és a chilei győzelem. Sánchez labdája után a csereként beállt Pinilla Silva mellett lőhetett, de a lécet trafálja telibe.

119
    Hulk rúgja fel a lelátóra távolról, Na spori, fújjuk le.

119
    Neymart hárman tapossák a gyepbe, de nincs szabadrúgás, a brazil csatár rengeteget kapott ma.

117
    Most Aranguiz lába görcsölt be, addig is lehet pihenni.

116
    Michael Owen már tudja:

114
    Mena orrba veri Hulkot, jöhetnek a brazilok.

113
    Aranguiz lőtt kapásból, de ez is rendkívül pontatlan. Fáradtak a csapatok.

112
    Dani Alves lőtt huszonöt méterről messzire. Mindkét fél a végét várja már.

111
    Kevesebb, mint tíz perc a meccsből, utána jöhetnek a büntetők.

110
    Újabb két chilei a földön, fáradni látszanak.

108
    Kicsit le volt szíjazva Medel combja:

108
    Medel helyett Rojas folytatja, még egy percet sem játszott a vb-n.

108
    Medel nem tudja folytatni, le kell vinni, majd érkezhet a csere.

107
    A szögletre Jo érkezett a rövidre, de föléfejelt, szép jelenet volt. Medel lent maradt.

106
    Neymar rögtön átverte Islát, majd megfutotta a balszélt, de a beadásába belevetődött egy védő, szöglet.

106
    Lemegy Oscar, aki pedig jó lehetett volna a tizenegyeseknél, érkezik Willian. Chile továbbra is csak kettőt cserélt.

106
    Elkezdődött a 2.hossz..

Tizenöt percre vagyunk a büntetőpárbajtól, inkább a brazilok vannak fölényben, de a chileiekben is benne van a gól lehetősége. Mindkét fél óvatoskodik, nem vállalnak kockázatot. Térfélcsere és folytatódik!

105+1
    Dani Alves belépője lapot ér. A játékrész utolsó jelenetei, Sánchez lőhet huszonötről. Mellé.

105
    Egy perc ráadás itt is van.

105
    Most Chile is eljut a tizenhatosig, de David Luiz jókor lép közbe. Indulnak a brazilok, de Neymart természetesen felrúgják.

104
    Hulk újra villan, Bravo újra véd, a brazil csatár lövése után. Ez volt nagyjából a hosszabbítás eddigi legnagyobb lehetősége.

103
    David Luizt támadta Pinilla ellentmondást nem tűrően, nem sok köze volt a labdához, sárga lap.

103
    Ismét a tizenhatoson belül a brazil csapat, most Jo mögé érkezik a passz.

102
    Hulk ezúttal a jobb oldalon tűnik fel és ad be az alapvonalról, Oscar fejese a hosszú saroknál viszont gyenge, Bravo kezében a labda.

101
    Most Jo került ígéretes szituációba, de beleléptek a lövésébe.

100
    Jara megint szerel, most Oscart állította meg. Inkább a Selecao irányít a hosszabbításban, de különösebb helyzetet nem tudtak kialakítani.

99
    Jo megint sansztalan, Jara simán leszedi őt is a pályáról, csak úgy, mint korábban Fredet.

98
    Sánchez rántja le Alvest, a két barcelonai nem haragszik egymásra az eset után.

97
    Továbbra is óvatos mindkét csapat, inkább az 1-1 őrzése, mint a második gól a céljuk.

96
    Medel esik el Neymar mellett, szabadrúgás. A brazil nagyon reklamál, de Webbet nem hatja meg.

96
    Diaz rábombázta, de a labda veszély nélkül szállt mellé.

95
    Sánchez harcol ki szabadrúgást, hárman vették körbe a pálya közepén.

94
    Némi tanakodás után azért Jo megkapja a jogos sárga lapot.

93
    Óriási karambol. Bravóé lett a labda, Jo pedig beleszállt nagyjából fejmagasságban. Az ítélet szabadrúgás, de nem lepődtünk volna meg egy lapon sem.

92
    Neymar labdáját kifejelik.

92
    Hulk eksztázisban, felrúgják, a tizenhatos bal oldaláról jöhet Brazília. Ahogy felkel, üvöltve hergeli a közönséget.

91
    A braziloknál a labda, nézzük ki lesz a frissebb fejben és fizikailag.

91
    Elkezdődött az 1. hossz..

Chile először játszik hosszabbítást a vb-k történetében.

Cahillnek nem tetszik az ívelgetős foci.

Rögtön az első nyolcaddöntőn hosszabbítás következik!

90+3
    Isla lesen, előtte Sánchez lőtt keresztbe egy labdát, elsuhant az érkezők előtt.

90+2
    Diaz lövi el keresztben, nem ér oda senki, kirúgás. Még egy perc.

90+1
    Aranguiz szerencsétlenkedett el óriási helyzetet, hárman voltak a tizenhatoson belül a chileiek.

90
    Ígéretes chilei helyzet után négy a kettőben indulhatott Brazília, de Ramires teljesen rossz helyre passzolt. Itt volt a meccslabda.

89
    A frissen beállt Pinilla sarokkal teszi Mena elé, de a balhátvéd nem tudja beadni, szöglet.

88
    Itt van Hulk helyzete:

87
    Vidal nem teljesen egészséges, nem marad fenn az esetleges hosszabbításra. Kifutotta magát, érkezik Pinilla.

85
    15-5 a lövések aránya a hazaiak javára és az utóbbi percekben határozottan ők uralják a meccset. Chile még csak egyet cserélt, pedig mindjárt lejár a kilencven perc.

84
    HULK VILLAN! A brazil támadó két szép csel után jobbal lőtt keményet a tizenhatoson belül, de Bravo kiütötte oldalra, a második esélyt pedig már meg is fogja a kapus. A közönség hangja megjön!

82

82
    Oscar került be a tizenhatoson belülre, de nem jutott lövéshez. Rákapcsolt a házigazda!

81
    Végre egy helyzet! Dani Alves adott be jól a jobb oldalról, Neymar tökéletesen érkezett, de középre fejelte, Bravo fogta.

80
    Megkezdődik a rendes játékidő utolsó tíz perce. Kisebb fölényben Brazília, de játékuk nekik sincs, tanácstalanok a tizenhatos előtt.

78
    Bízzunk benne, hogy a hajrában odateszik magukat a csapatok, de jelenleg úgy tűnik, hogy nem érdekli őket, hogy rúgnak-e gólt, csak ne kapjanak.

76
    Hulk húz középre balról, de a lövése méterekkel elkerüli a kaput. Sok passz továbbra sincs, de legalább eladott labdák helyett lövések vannak.

75
    Chilei szabadrúgás, Sánchez fekszik a földön.

74
    A közönség tüntetése mellett Hulk adott be balról, Jo pedig ajtó-ablak ziccerben lyukat rúgott – na nem pont ezért cserélte be Scolari.

73
    Hihetetlen rugdalózás megy, mintha nem is ez a két csapat játszotta volna az első negyvenöt percet.

72
    Ramires végül Fernandinho helyett érkezik, aki nem hozta azt, amiért a kezdőbe jelölte Scolari.

71
    Ramires is érkezik majd a brazilokhoz. A kontráikat egy faulttal megakasztják a chileiek, Neymart szintén, mást eddig nem tudnak a hazaiak.

69
    Neymar lesen. Nem kapnak labdát a sztárok egyik oldalon sem, most elvesztette a fonalat mindkét csapat. Ívelgetnek, faultolnak, bár Chile vezetett már egy-két szép támadást a földön is.

68
    Az Arsenal egykori svéd klasszisának tetszik a meccs:

68
    Szép akció után Vidal akadt fent Dani Alvesen, ezért szólhatott volna a síp. Nem szólt, roboghat Marcelo már. Ebben a félidőben nagyon fej-fej mellett haladnak a csapatok.

67
    Hulk meghúzta a bal szélt a tizenhatos oldalán, majd elesett, de nem történt szabálytalanság. Neymar sem érti, mit csinált a csapattársa.

66
    Marcelo érthetetlen keresztpassza után tüntet a közönség, a braziloknak nem tetszik, amit a csapatuktól látnak.

65
    Áranguiz helyzete Vidal szép labdája után, César nagyot ment. A második félidő első komoly helyzete! Komikus dolgokat művelnek a brazil védők.

64
    Scolari lehozza Fredet, a csatár ma sem tett hozzá sokat. Jo a helyén.

63
    Most nagyon agresszíven támad le Chile, zavarba is hozzák a hazaiakat – fütyül a közönség.

62
    Most Isla rúgta fel ellenfelét. Scolari cserélni fog, Jo készülődik.

61
    Most Fernandinho szállt bele Silvába, köze nem volt a labdához. Egyre kevesebb a szép jelenet, ezekből a faultokból viszont van dögivel.

61
    Itt van Hulk kezesgólja:

60
    Luiz Gustavo újra hátulról szerel, ezért már jár a sárga. Kihagyja az esetleges negyeddöntőt.

59
    Gustavo hátulról faultol, ezek nem kopnak ki ma már a meccsből.

58
    Sánchez szögletét kivágják, de marad Chilénél.

56
    Alig tíz perc telt el a második félidőből, Sampaoli leszedi a középcsatárát, érkezik Gutierrez.

56
    A kezezésért Hulk sárgát kapott.

55
    ÉRVÉNYTELEN GÓL! Hulk megint túlpörgött, egy beadást kézzel tett maga elé, majd ellőtt a hosszúba. Nagyot hibáztak a védők, borzalmasan, sípcsonttal lőtte el, de gól lett – kéz miatt érvénytelenítette viszont Webb. MIndenesetre érdekes helyzet, mert a visszajátszás alapján nem feltétlenül ért kezet a labda.

54
    Mena kapott ígéretes labdát a bal szélen, de borzasztóan lőtte át a hosszúra, senki nem érkezett.

53
    Neymar a földön, talán későn szabadult volna a labdától, de fault nélkül ő már nem nagyon tud kettőt lépni.

52
    Chile tartja a labdát, most nem sietik el a támadásokat – de annyi technikai hibát vétenek, mint máskor egy selejtező-sorozat alatt. Igaz ez a másik oldalra is, koncentrációs problémák mindkét félnél.

51
    Alexis kavargatott a bal oldalon, a labdája megtalálta Vidalt a tizenhatoson belül, de ő eladta, oda a helyzet.

50
    Kicsit sétálós támadásvezetés után Fernandinho lőhetett húszról, de a bomba elkerülte a jobb felsőt. Szép jelenet.

478
    Faultokból továbbra sincs hiány, nem lehet büntetés nélkül cselezgetni, labdát átvenni.

47
    Az első chilei kontra végén Vidalt rúgják fel, jó helyről jöhet szabadrúgással.

46
    A házigazdák azonnal komoly nyomással nyitnak, Neymart folyamatosan ketten veszik körbe.

46
    A brazilok elindították a második félidőt, nincs csere egyik oldalon sem.

46

10-3 a kapuralövések aránya a házigazdák számára, ebből 6 és 2 találta el. 14 szabálytalanságot követtek el a brazilok, 9-et Chile, 57%-ban Sánchezéknél van a labda – viszont Bravónak már ötször kellett nyújtózkodnia, ami elég sok. Ennyit a fontos statisztikákról, most kis szünet és jövünk vissza!

Nagyszerű meccset látunk, szép megoldások, rengeteg ütközés, gyors játék, óriási hangulat. Egyik csapat sem tudja igazán ráerőltetni a másikra az akaratát, bár Chilénél van többet a labda, Brazíliának több helyzete volt. Összességében igazságos a döntetlen, van még minimum negyvenöt percük eldönteni.

45+2
    Kijön, Mena gyakorlatilag felszabadít, Chile még odaadja Neymarnak. Webb közbefúj, félidő!

45+1
    Thiago Silva rossz irányba bólintott, ismét szöglet.

45
    Most Gustavo adja el, ismét kapura mehetett Chile, Aranguiz nem tudta pár méterről befejezni – ordító helyzet volt. Szöglet.

45
    Neymar tört kapura, nem adta le Fernandinhónak, így viszont kisodródott és elmúlt a veszély. Nem jól oldotta ezt meg.

44
    Alexis Sáncheztől zeng egyébként a közösségi média, a meccset követő futballisták szerint eddig ő a meccs legjobbja.

43
    Fred csapott le egy eladott labdára, de nem tudta ellőni – viszont náluk maradt. Sánchez nagyjából ilyenből lőtte a gólt.

42
    Dani Alves lőtt nagyot messziről, veszélyesen csapódott lefelé, de Bravo kitolta a léc alól.

41
    Egy előreívelésre két chilei is érkezett, végül Vidalról Cesar kezébe pattan a labda. Les volt egyébként, de a játékvezető előnyszabályt alkalmazott.

40
    Francisco Silva sokadik kemény belépőjéért már lap járt, ő is kihagyja az esetleges negyeddöntőt.

40
    Alexis gólja.

40
    Oscar óriási labdát ad Neymarnak, aki egy csel után elakad Medelben, a guruló labdába pedig Fred belebotlik, de pár méterről fölé perdül.

39
    A középpályán nincs könnyű labdaátvétel, azonnal jönnek a faultok.

38
    Most megint nyomnak a brazilok, lövöldözik be a labdákat középre.

37
    Egy nagy indítást Jara mentett szögletre Oscar elől.

36
    Egy beadásra Neymar érkezett, de fejesébe Silva beleért, így szöglet, nagy helyzet maradt ki. A sarokrúgás után Bravo bizonytalan, de nem tudja kihasználni a brazil csapat.

34
    Tim Cahill szerint Chile nem adja könnyen magát.

34
    Újabb chilei helyzet, most egy szép kombináció után Aranguiz érkezett középen, de elpattant tőle a labda.

33
    Hulk rengeteget dolgozik hátul, de sokszor hibázik, eddig az akarásnak nyögés a vége részéről.

32
    ITT A BÜNTETÉS! Hulk sokadik eladott labdáját ALEXIS SÁNCHEZ szerzi meg, a Barcelona csatára pedig tanárian elrúgta a hosszú alsót – alig pár perce jöttek ki a szorításból, máris 1-1.

32
    Most szépen megjáratta a labdát a piros mezes csapat a tizenhatos előtt, de az utolsó passz nem sikerült. Éledeznek Vidalék.

31
    Érdekesség, hogy bár Brazília egyértelműen veszélyesebb eddig, 62%-ban Chilénél a labda – azt viszont nem lehet mondani, hogy kontrázna a Selecao. Viszont az utóbbi percekben kicsit visszavettek az iramból.

30
    Neymart megint nem kímélik, nagyon sokat kapott az első fél órában. Most a fejét fájlalja.

29
    Ez volt a gól. Öngól?

28
    Fred esett orra a tizenegyes pontnál, pedig Alves beadása pont a lábára érkezett volna – oda a helyzet.

27
    Silva teszi ki az oldalvonalon kívülre Neymart, jöhetnek a brazilok.

26
    Most kicsit tartogatja Chile, de a saját térfelükön passzolgatnak.

25
    Eksztázisban a brazilok, most Neymar rohant hátra és szerzett labdát. Minden beadásba beleállnak, minden 50-50-es szituációt megnyernek. Neymar közben lefut megint mindenkit, de gyengén lövi el ballal, méterekkel mellé.

24
    Valószínűleg Jara öngólja volt ez egyébként, róla pattant Bravo hálójába a labda.

23
    David Luiz hibája után Isla nem tudja megoldani, pedig három a három ellen mehettek a tizenhatosra.

22
    Vargas leülteti Hulkot, de eladja a labdát, egyszerűen jobban pörögnek a brazilok. Minden labdáért sprintben érkeznek.

22
    Most chilei szabadrúgás a tizenhatos bal oldaláról. Nem veszélyes, továbbra sem tudják megnyerni a fizikai háborút.

20
    Nem áll le a Selecao, újabb beadást kell kifejelnie az alacsony chilei védősornak.

19

19
    Beérett a brazil letámadás, Chile nem tudta megtartani a labdát és alig-alig jut el eddig Sánchezig a játékszer.

18
    GÓL! Az utóbbi percekben rendkívül agresszíven játszottak a brazilok, most egy szögletet Thiago Silva fejelt tovább, a védővel együtt érkezett DAVID LUIZ és a kapuba pofozta a labdát.

17
    Mena ért hozzá kézzel szándékosan, kihagyja a következő meccset.

16
    Az első komoly helyzet végül mégsem lesz az: Hulkról pattant előre a labda, Neymar lefutott mindenkit, de nem vállalta el ballal a tizenhatoson belülről, utolérték és bár két védő között megtartotta, nem tudott többet kihozni belőle.

14
    Neymar felökleli Medelt, csúnya szabálytalanság, nincs lap.

14
    Neymar csak betekerte, nem volt benne erő, Bravo kezében landol a labda.

13
    Neymar lőheti majd.

13
    Nagyon jó iramú a találkozó, most Gustavót akasztják meg a tizenhatos jobb oldalán, jó helyről jöhet Brazília. Silva lépett oda.

13
    Hulk próbálta megverni Islát, majd elesett, a közönség most egyöntetűen büntetőért tüntet – legalábbis a chileieket nem hallani.

12
    Neymarra ketten figyelnek minden támadásnál, el is adja a csatár. Utána visszaszerzi Marcelo, de ő is elpasszolja – ez volt az első akció, amit középen próbáltak megoldani a brazilok.

11
    Sánchez most pontosan ad be, de Vargast elnyomják, a vendégszurkolók tizenegyest, a hazaiak műesést kiáltanak.

10

10
    Hulk belerúgott a visszarohanó Vidalba. Nagyot szólt, de nem láthatta az ellenfelet.

10
    Újabb pontatlan chilei beadás. Szép játékot láthatunk a középpályán, de a tizenhatosok környékén egyelőre egyik fél sem akar a földön maradni.

9
    Chile Sánchezre játszotta most a figurát, de a csatár két passzt is elrontott. Marad viszont a pirosmezeseknél.

9
    Hulk meghúzta a balszélt, a középre adásban viszont nem volt már erő, Bravo lehúzza, Neymar pedig visszajön.

8
    Közben Neymar húzza a lábát még mindig, most lebiceg az oldalvonalon túlra.

7
    Itt a válasz, Alves hibáját Silva javította és fejelte ki a labdát, az ismétlés pedig nem talál célt.

6
    Hulk szögletét kifejelik, de Marcelóé a kipattanó, egy csel után pedig ballal lőtt, de a labda elkerülte a jobb alsót.

5
    Most Neymar révén a brazilok indulnak, de azonnal leütközik, az aranymezeseké a labda.

3
    Fernandinho faultolt keményet, jöhet Chile jó helyről.

2
    Nem építkeznek a hazaiak, felívelés, de Fred szabálytalan, jöhet Chile. Majd megint, most reklamálnak a brazilok.

2
    Az első chilei szabadrúgás is megvan, de kifejelik a brazilok, viszont Medelék fegyelmezetten zárnak, nincs esély kontrára.

1
    Nem támad le Brazília, pár kényelmes passz és egy ívelés után chilei bedobás következik.

1
    Elindult a játék! Chile kezd.

1

A két válogatott eddig 68-szor játszott egymással, a brazilok 48-szor nyertek, 13 döntetlen mellett hét chilei siker született, a chileiek 2000 augusztusa óta nem győzték le Brazíliát.

Brazília a legutóbbi öt vb-nyolcaddöntős meccsét megnyerte, 1990-ig kell visszamenni az időben ahhoz, hogy a torna ezen szakaszában elszenvedett vereséget felidézzünk: akkor Argentína Claudio Caniggia góljával győzte le 1–0-ra a selecaót.

A házigazda találkozójával megkezdődik a torna egyenes kieséses szakasza. Neymarék különösebb gond nélkül jutottak túl a csoportkörön, bár nem kápráztatták el szurkolóikat, viszonylag stabil teljesítményt nyújtva nyerték meg a kvartettjüket. A Barcelona csillaga is hozza eddig magát, Scolari pedig három meccs alatt már kialakította működőképes stratégiáját – a változtatások Horvátország ellen még nem igazán váltak be.

Chile ugyan csak másodikként jutott be a legjobb tizenhat közé, mégis büszkék lehetnek magukra, hiszen a vb egyik halálcsoportját élték túl. A zárókörben őket is lekontrázta az Oranje, de összességében hat ponttal és 5-3-as gólkülönbséggel tudták le a csoportot.

A braziloknál Fred teljesítménye eddig messze elmarad a várttól, de összességében jól működik a támadóegység, a csapat egészét nézve pedig nincs sérült játékosuk. Chilénél mindenki hozza az elvártat, kivéve Vidalt, aki kisebb sérüléssel bajlódik, így játéka kérdéses – bár Gutierrez legutóbb is pótolni tudta.

18:00-kor rajtolunk, tartsanak velünk!

Chile kerete:

kapusok: Claudio Bravo (Real Sociedad), Johnny Herrera (Universidad de Chile), Cristopher Toselli (Universidad Catolica)

hátvédek: Gary Medel (Cardiff City), Gonzalo Jara (Nottingham Forest), Jose Rojas (Universidad de Chile), Eugenio Mena (Santos), Mauricio Isla (Juventus)

középpályások: Jorge Valdivia (Palmeiras), Felipe Gutierrez (Twente), Jose Pedro Fuenzalida (Colo Colo), Francisco Silva (Osasuna), Arturo Vidal (Juventus), Charles Aranguiz (Internacional), Marcelo Diaz (Basel), Carlos Carmona (Atalanta), Miiko Albornoz (Malmo)

csatárok: Alexis Sanchez (Barcelona), Esteban Paredes (Colo Colo), Eduardo Vargas (Valencia), Jean Beausejour (Wigan Athletic), Mauricio Pinilla (Cagliari), Fabian Orellana (Celta)

A brazil keret:

Kapusok: Julio Cesar (Toronto), Jefferson (Botafogo), Victor (Atlético Mineiro)

Védők: Daniel Alves (Barcelona), Maicon (Roma), Marcelo (Real Madrid), Maxwell, Thiago Silva (PSG), David Luiz (Chelsea), Dante (Bayern München), Henrique (Napoli)

Középpályások: Luiz Gustavo (Wolfsburg), Hernanes (Internazionale), Paulinho (Tottenham), Ramires, Oscar, Willian, Fernandinho (Manchester City)

Támadók: Hulk (Zenit), Neymar (Barcelona), Fred (Fluminense), Jô (Atlético Mineiro), Bernard (Shaktar Donetsk)

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.