Japán – Franciaország 22:33 (vége) | Kongói Demokratikus Köztársaság2 – Magyarország_dup 9:35 (vége) | Portugália2 – Svédország 22:19 (vége)
Kongói Demokratikus Köztársaság2
9:35 (6:13)
Magyarország_dup
vasárnap 29.06.2014, 18:15 • Fran Galovic Sportcsarnok (Kapronca, Horvátország) • U20 női VB

A második félidőben még nagyobb fölénybe került a magyar válogatott, ebben nagy szerepet játszott, hogy Hajdu János a szünetben sort cserélt.

Nemzeti együttesünk a második felvonásban közel tizenhat és fél percen keresztül még gólt sem kapott az afrikai csapattól, amely ugyan erőlködött, de nem tudta megnehezíteni a mieink dolgát. Válogatottunk a második harminc percet 22-3-ra, a mérkőzést végül 35-9-re nyerte, így két fordulót követően hibátlan mérleggel, négy ponttal áll a "C"-jelű kvartettben.

A magyar csapat a hétfői szünnap után kedden 16:00 órától Portugália ellen folytatja szereplését a horvátországi világbajnokságon.

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:47:10)

60
    Véget ért a mérkőzés. (9:35)

60
    Egy másodperccel a vége előtt VIRÁG NOÉMI tűzte kapura a labdát jó' tíz méterről, fantasztikus lökete a léc alatt kötött ki! Parádés találat zárja a mérkőzést! (9:35) (9:35)

59
    Szekerczés Luca passzát KORSÓS DORINA váltotta gólra. (9:34) (9:34)

58
    Újabb villámgyors magyar akciót láthattunk, melynek végén KORSÓS DORINA volt eredményes. (9:33) (9:33)

57
    TÓTH GABRIELLA csent labdát a saját térfelének közepén, majd végigrobogott vele és az akció lezárásaként óriási erővel a kapu közepébe lőtte. (9:32) (9:32)

56
    Négy és fél perc a találkozóból hátralévő idő. (9:31) (9:31)

56
    Az ellenakció végén SZEKERCZÉS LUCA vette be A-Muteb Huguette kapuját. (9:31) (9:31)

55
    NGUNZA BENZUKA a jobboldalról érkezve lőtte a kilencedik kongói gólt. (9:30) (9:30)

54
    Kongói hibát követő magyar támadás végén GYIMESI KITTI volt eredményes, megszerezve ezzel a harmincadik gólunkat. (8:30) (8:30)

53
    Villámgyors magyar támadás végén Tóth Gabriella tette le a balszélre a labdát, KORSÓS DORINA pedig elemi erővel pókhálózta ki a bal felső sarkot! Ez is gyönyörű találat volt! (8:29) (8:29)

52
    Ferenczi Annamária védése után Virág Noémi indította LUKÁCS VIKTÓRIÁT, aki megszerezte a magyar csapat huszonnyolcadik gólját. (8:28) (8:28)

52
    Kereken kilenc perc a mérkőzésből hátralévő idő. (8:27) (8:27)

51
    Csere a magyar kapuban: Szemerey Zsófi helyére Ferenczi Annamária érkezett. (8:27) (8:27)

51
    Mayunga Laeticia Mumbala azonnal piros lapot kapott, miután arcon vágta Korsós Dorinát a felezővonalnál. Az esetnél a magyar játékos beverte a fejét a padlóba, de rövid ápolás után folytatni tudja a találkozót. (8:27) (8:27)

50
    Virág Noémi indította a felezővonaltól LUKÁCS VIKTÓRIÁT, aki a támadás végén kilőtte a jobb felső sarkot. (8:27) (8:27)

49
    MAYUNGA LAETICIA MUMBALA nevéhez fűződik a nyolcadik afrikai gól a mai napon. (8:26) (8:26)

48
    A Kongói Demokratikus Köztársaság válogatottja ezzel megszerezte első gólját a második félidőben, amire tizenhat és fél percet kellett várni. (7:26) (7:26)

47
    A megítélt büntetőt KANKWADI TSHELA végezte el, Szemerey Zsófi lábai között a kapu közepébe lőtte a labdát. (7:26) (7:26)

Bartha Gergely Sámuel

Vörös Sándor

Kongói Demokratikus Köztársaság2: (12) Kalonji Nzeba, (16) A-Muteb Huguette, (19) Kashala Tshibola – (2) Kankwadi Tshela, (3) Ngunza Benzuka, (4) Mazenga Mirnelle Kele, (6) Elysé Ngandje, (7) Mukendi Francine Mujingila, (8) Sala Shada Mafani, (9) Mvita Julie Betu, (10) Masiala Ornella Ilongapo, (11) Bapa Marie Mbuyi, (13) Mayunga Laeticia Mumbala, (14) Achille Bula, (17) Bambi Kasonga

Szövetségi edző: Nkua Mpoua

Magyarország_dup: (1) Ferenczi Annamária, (12) Szemerey Zsófi, (16) Bíró Blanka – (3) Májer Krisztina, (4) Hajtai Vanessza, (5) Sirián Alexa Szederke, (6) Virág Noémi, (8) Kurucz Ivett, (9) Szekerczés Luca, (10) Bárány Krisztina, (11) Korsós Dorina, (13) Dombi Luca, (14) Mészáros Rea Réka, (17) Gyimesi Kitti, (22) Lukács Viktória, (23) Tóth Gabriella

Szövetségi edző: Hajdu János

Játékvezetők: Gabriel Gonzales, Prieto Camillo (uruguayiak)