Németország – Algéria 2:1 (hosszabbítás vége) | Argentína – Svájc 1:0 (hosszabbítás vége) | Belgium – USA 2:1 (vége)
hosszabbítás vége
Argentína
1:0 (0:0)
Svájc
kedd 01.07.2014, 18:00Világbajnokság

Svájc nem tudta kihúzni a 120 percet, Messi pazar passzát váltotta gólra di María , kiharcolva ezzel a továbbjutást.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is.

Argentína – Svájc 1:0! (20:37:51)

120+5
    Shaqiri kísérlete elakad a sorfalban.

120+5
    Nagyon rákészülnek a szabad elvégzésére.

120+4
    Garay mellett dobja fel magát Shaqiri. Olyan hitelesen tette,hogy még lapos is kap a védő! 17 méterről jár a szabadrúgás!

120+3
    Di María iramodott meg a bal szélen. Az üres kaput megcélozta a támadó, de ívelésével nem talál kaput.

120+3
    Elhárul a légi veszély!

120+2
    Újabb pontrúgás az európaiaknak.

120+1
    Shaqiri beadását követően Džemaili fejese a jobb kapufán csattan. Majd a támadó lábáról mellé csorog a labda!

120+1
    Svájci sarokrúgás!

120
    Rodriguezt rúgja fel a gólszerző a bal szélen. Lapot kap di María.

Di María találata:

118
    Argentína gólt szerzett!
    Messi tolta ki a jobb szélrea labdát az érkező ÁNGEL FABIÁN DI MARÍA HERNÁNDEZ-nek. A támadó lapos lövése a jobb alsóba gurul. Nem tudott mit kezdeni ezzel a tekeréssel Benaglio kapus!

116
    Mascerano újabb távoli kísérlettel véteti észre magát. Benaglion most sem fog ki.

115
    Rodriguez füleli le Palacio di Marianak szánt indítását.

114
    Messi szerez labdát, de Mascherano megmozdulását már lefújták.

113
    Mehmedi számára ér véget a mérkőzés. Džemaili folytatja a helyén.

113
    Di María nagyon rosszul találta el a labdát. Méterekkel szállt fölé és mellé is.

112
    Di María jobb alsóba tartó tekerésébe Djourou teszi bele a fejét! Szögletre pattan!