Magyarország_dup – Szlovénia 26:20 (vége)
Magyarország_dup
26:20 (15:12)
Szlovénia
hétfő 07.07.2014, 18:30 • Dugo Selo, Horvátország • U20 női VB

Várható volt, hogy nem lesz sétagalopp a mérkőzés, többnyire kiválóan tartották magukat a szlovénok. Két rövid, de annál erősebb mélypontunkat kihasználták az első, illetve a második félidőben, amikor vezettek, illetve háromról egy gólra zárkózott ellenfelünk, miközben mi voltunk kettős emberelőnyben.

Ezeket leszámítva azonban a magyar válogatott nagyon fegyelmezett játékot játszott, hibák most is akadtak, de egy világbajnoki nyolcaddöntőben ez azért gyakori.
    Az első félidő utolsó 10 percére állt össze a védekezésünk és onnantól a hullámvölgyet leszámítva úgy is maradt szerencsére.
    Reméljük nem komoly Kurucz sérülése, a győzelem egyik letéteményese volt.

Nagyon sok lányt lehet dicsérni a mieink közül, Szemerey és Ferenczi a kapuban mutatott be sok parádés védést, mezőnyben Walfisch, Tóth és Kurucz okozott sok veszélyt elöl, hátul pedig Mészáros Rea kiváló védekezése is nagyon kellett. Sirián is többnyire lekötött egy-két embert, Korsós pedig a második félidőben volt igazán elemében.

Bejutottunk tehát a legjobb nyolc közé, negyeddöntős ellenfelünket még nem ismerjük.
    Magyarország – Szlovénia: 26-20!
    ---- (20:01:45)

60
    Mérkőzés vége. (26:20)

60
    Ferenczi Annamária véd még talpról egy erős átlövést és ezzel vége!!! (26:20) (26:20)

60
    Virág lövi fölé. (26:20) (26:20)

60
    Hétre is felmehetünk akár. (26:20) (26:20)

60
    Nagyon szép támadási kombináció, de a beugró Stanko mellé bombázza. (26:20) (26:20)

60
    Az utolsó perc, már zúg a szép volt csajok!! (26:20) (26:20)

59
    HAJTAI szép, pattintós gólja! (26:20) (26:20)

59
    A mieink támadnak, megvan a továbbjutás!! (25:20) (25:20)

59
    Ugrin a bal szélről a kapufára ejti, ez megvan!! (25:20) (25:20)

59
    Folytatódik a szlovén támadás. (25:20) (25:20)

59
    58:01-nél időt kért a szlovén kapitány. Remélhetőleg innen már nincs visszaút Szlovéniának, 5 gól ide és nincs már 2 perc hátra! (25:20) (25:20)

58
    KORSÓS DORINA KÖZÉPRŐL talpróóóól!!!! (25:20) (25:20)

58
    Tóthot lökik meg, még mindig nálunk a labda. (24:20) (24:20)

58
    Már 3 perc sincs hátra, ha ezt bedobjuk, szinte biztosan továbbjutunk! (24:20) (24:20)

58
    Kijönnek Korsósra zavaróra, Korsós most irányítót játszik. (24:20) (24:20)

57
    3,5 perc hátra, ezt védekezzük ki! Ezaz, mellé dobja Ugrin! (24:20) (24:20)

57
    KURUCZ a hetesre visszajött, bebombázta és újra lement! (24:20) (24:20)

57
    Walfisch kezébe dobta a labdát támadás közben a szlovén lány, majd visszafutva lerántja. Hetes és két perc. Már nem vagyunk hátrányban. (23:20) (23:20)

56
    Oldalra dobjuk ki a labdát, ajándék Szlovéniának. (23:20) (23:20)

56
    Fontos, hogy Tóth visszatérjen, mert vele és Kurucz-cal két motorunk is kiesett egyszerre. Ez érezhető is támadásban. (23:20) (23:20)

56
    Rossz bejátszás Jagurdzijatól. Miénk a labda!! (23:20) (23:20)

56
    Elveszik lépéshiba miatt, ebben a támadásban sajnos nem volt túl sok ötlet. A mínusz kettőért támadnak a szlovénok. (23:20) (23:20)

56
    Emberhátrányban támadunk. (23:20) (23:20)

55
    UGRIN a jobb alsóba lövi a hetest. (23:20) (23:20)

55
    Lent maradt egy szlovén. Elfogultság természetes a magyarok javára, de az utóbbi percekben azért érdekes, hogy minden ítélet ellenünk megy. (23:19) (23:19)

55
    Hetest kapnak a szlovénok, Tóth Gabi kiállítása viszont elég erősnek tűnik. Így sajnos még izgalmas lehet a vége. (23:19) (23:19)

55
    Korsós talpról mellé pattintja. (23:19) (23:19)

54
    6,5 perc hátra. (23:19) (23:19)

54
    Ezt most ki kellene védekezni. Jó, belemenés, ez az!! (23:19) (23:19)

54
    Fault közben lőtt Szekerczés, fogja a kapus, ítélet semmi. (23:19) (23:19)

53
    STANKO pattintja be az átlövést Ferenczi mellett. (23:19) (23:19)

53
    Ajjajj, Kuruczot is ölben kellett levinni! Virág a helyén. (23:18) (23:18)

53
    Kurucz kapott egy jó nagyot a falban, de a szlovénoké marad a labda. Nem tűnt szándékosnak, ellenben szabálytalannak igen. (23:18) (23:18)

53
    Tóth kiválóan állította meg a szlovén lerohanást. (23:18) (23:18)

52
    Sajnos kicsúszott Szekerczés kezéből, így kétszer indulás. (23:18) (23:18)

52
    51:31-nél időt kér Hajdu János! Ha ezt a támadást góllal fejeznénk be, akkor hattal vezetnénk 8 perccel a vége előtt, ez már komoly előnynek tűnhet. (23:18) (23:18)

52
    Az idő nekünk dolgozik. (23:18) (23:18)

52
    Szekerczés átlövését fogja Tripkovic a túloldalon, de elkapkodják az indítást, újra mi jöhetünk! (23:18) (23:18)

52
    Ferenczi tenyereli ki az átlövést, jöhet Magyarország! (23:18) (23:18)

51
    Mészáros kiváló védőmunkája ismét. (23:18) (23:18)

51
    Köszönjük, nem tudott időben befordulni a szlovén, csak szabaddobás. (23:18) (23:18)

50
    SZEKERCZÉS Luca a bal felsőbe veri a hetest! (23:18) (23:18)

50
    Tóth Gabi tör be pompás csellel, majd visszarántják, hetes! (22:18) (22:18)

50
    Kuruczot elég erősen rángatják, többnyire következmény nélkül. (22:18) (22:18)

50
    Bő tíz perc hátra, négy gól az előny és visszatért Sirián. (22:18) (22:18)

49
    PIA UGRIN talál be hetesből. (22:18) (22:18)

49
    Újra hetest harcolnak ki a szlovénok, de nincs újabb kiállítás. (22:17) (22:17)

48
    Sok keresztmozgással zavarba hoztuk őket és TÓTH Gabi végül csodálatos csel után ziccerből bebombázta! (22:17) (22:17)

48
    Ferenczi ismét csodálatosan védett, Mrmolja rontott ziccerben a jobb oldalról. (21:17) (21:17)

48
    Emberelőnyben is igen passzívak a szlovénok, de a bíró hagyja. (21:17) (21:17)

47
    Az imént nem volt kiállítva Mészáros, csak lemaradt egy emberünk az előbbi támadásnál. (21:17) (21:17)

47
    Sirián Szederke kiáll két percre. (21:17) (21:17)

47
    Ügyes trükk volt, de sajnos Kurucz a kapufára dobta. (21:17) (21:17)

47
    Tartjuk a labdát faultokkal, ez most jó. (21:17) (21:17)

46
    Emberhátrányba kerülünk, ha minden igaz, Mészárost küldték ki két percre. (21:17) (21:17)

46
    MRMOLJA megetette a védőinket, és középen üresbe futhatott be. Nem is hibázta el. (21:17) (21:17)

46
    KURUCZ kiváló lábmunkával teremt helyzetet és bebombázza középről! 5 gól az előnyünk! (21:16) (21:16)

45
    Kidobta oldalra a szlovén lány. Talán löktük is egy kicsit, de ezt most nem vesszük észre. (20:16) (20:16)

45
    LUKÁCS Viktória gólja a jobb szélről! Beleért Tripkovic, de védeni nem tudta. (20:16) (20:16)

44
    Ez az átlövés viszont már bemegy, STANKO bombázott a hosszú felsőbe. (19:16) (19:16)

44
    Kurucz és Mészáros remek blokkja. (19:15) (19:15)

44
    Hét és fél perce, 15:15 óta nem lőttek gólt a szlovénok, nem bánjuk, még tarthat egy jó ideig ez a negatív szériájuk! (19:15) (19:15)

44
    A szlovén kapitány, Bojan Voglar is látja, hogy az utóbbi időszak a magyaroké, ezért időt kér! (19:15) (19:15)

44
    Jól védekezünk ismét. (19:15) (19:15)

44
    Négyre hízott az előny, még nagyon kell figyelni ennek ellenére! (19:15) (19:15)

43
    TÓTH Gabi kiváló lövőcsel után tisztán befut középen és gólt szerez! (19:15) (19:15)

43
    Siriánt húzzák vissza, szabaddobás. (18:15) (18:15)

43
    Nagyon kellett ez most, Ferenczi lábbal rúgta ki a büntetőt, most mi támadunk. (18:15) (18:15)

42
    Ferenczi Annamária kivédte a hetest!! (18:15) (18:15)

42
    Hetes a szlovénoknak. (18:15) (18:15)

42
    Most már egyértelmű, hogy nem könnyű meccs, de lehetett is erre számítani. (18:15) (18:15)

42
    TÓTH Gabi ezt a büntetőt újra belövi, három ide! (18:15) (18:15)

42
    Hetest harcol ki és még egy kettő perces kiállítást is Sirián Szederke! Emberelőnyben vagyunk! (17:15) (17:15)

41
    Mellé lövi Mrmolja jobb kettőből. (17:15) (17:15)

41
    Kurucz labdaszerzését visszafújják. (17:15) (17:15)

41
    Megsérült az egyik szlovén, ha jól látom Juric Manca, akit ölben kell levinni. Reméljük, nincs komoly baja a szlovén lánynak! (17:15) (17:15)

41
    Törlés miatt áll a játék, továbbra is szlovén támadás folyik. (17:15) (17:15)

40
    Szekerczés is visszajött, de nagyon figyelnek rá. (17:15) (17:15)

40
    Kurucz lövi fölé. (17:15) (17:15)

39
    Hatalmasat védett ziccerben egy eladott labda utáni lerohanásnál Szemerey! Nálunk is marad! (17:15) (17:15)

39
    Felkeményedett a szlovén fal, ez egyelőre nem ízlik nekünk. (17:15) (17:15)

39
    Szlovén technikai hiba, oldalra dobták ki, újra támadhatunk a +3-ért, ez most nagy lelki nyugalmat adhat az előző sokk után. (17:15) (17:15)

38
    Labdaszerzés után KURUCZ gyalogol be ziccerben! (17:15) (17:15)

38
    Újra vezetünk, most nagyon kellene néhány kivédekezett támadás. (16:15) (16:15)

38
    Kemény szlovén védekezés, TÓTH GABI azonban 9ről felugrik és átlövi a falat! (16:15) (16:15)

37
    Nem találjuk önmagunkat, rá kéne pörögni a második félidőre. (15:15) (15:15)

37
    JAGURDZIJA ejtése a bal kapufáról befelé pattan, egál! (15:15) (15:15)

36
    Lövés nélkül szórjuk el a bal oldalon, az egyenlítésért támadhatnak a szlovénok. (15:14) (15:14)

36
    Sajnos vérszemet kaptak, felpaprikázták magukat a fehér mezesek. (15:14) (15:14)

36
    Ahelyett, hogy elhúztunk volna, teljesen ránk jöttek délnyugati szomszédaink. (15:14) (15:14)

35
    MRMOLJA első szándékból bebombázza. (15:14) (15:14)

35
    Hetest kapnak a szlovénok. (15:13) (15:13)

35
    Kiegészültek a fehér mezesek. (15:13) (15:13)

35
    Lukács a felső lécre bombázza, továbbra is kettős előnyünk van, de megint a szlovénok jönnek. (15:13) (15:13)

35
    Ez nem igaz, MRMOLJA kettős hátrányból bebombázza végül. (15:13) (15:13)

34
    Passzív, de még náluk. (15:12) (15:12)

34
    Nincs passzív, pedig nem nagyon törnek kapura. (15:12) (15:12)

34
    4 a 6 ellen támad Szlovénia. (15:12) (15:12)

34
    Tóth Gabi sajnos lábon lőtte a szlovén kapust a hetessel. (15:12) (15:12)

33
    Hetest harcolt ki Lukács, és egy újabb kiállítás, Jagurdzija! (15:12) (15:12)

33
    Kettő perces kiállítás Szlovéniától, Kuruczot rántották le csúnyán. Hetes nincs, de nem is lenne jogos. (15:12) (15:12)

32
    Mellé lőtte Walfisch, megpattant, de a szlovénok jönnek, majd visszaszerezzük. (15:12) (15:12)

32
    Pontatlan a bejátszás, jöhetünk előre. (15:12) (15:12)

31
    Jól védekezünk. (15:12) (15:12)

31
    Ezt gyorsan elszórtuk sajnos lövés nélkül, jöhetnek a szlovénok. (15:12) (15:12)

31
    Elkezdtük a második játékrészt, jobb kettőbe Virág Noémi érkezett, ez az egyetlen cserénk. (15:12) (15:12)

31
    Elkezdődött a második félidő. (15:12)

Nemsokára folytatódik a találkozó, szerencsére a második félidőt mi kezdjük, további előny.

Kár ezért az utolsó támadásért, hogy lövés nélkül elszórtuk, de tekintve, hogy a félidő derekán a szlovénoknál volt az előny, elégedettek lehetünk a három gólos vezetésünkkel!

Ötletesen és dinamikusan támadnak a lányok, alapvetően nincs nagy gond a játékunkkal, a pontatlanságokkal kell valamit kezdenünk még, a védekezés az utolsó tíz percre nagyjából már összeállt.

Az első játékrészt követően Magyarország – Szlovénia: 15-12!
    A szünet után folytatjuk, tartsanak velünk szűk 10 perc múlva is!
    ----

30
    Befejeződött az 1. félidő. (15:12)

30
    Sajnos kidobtuk oldalt, de már nincs idő végigvinni a szlovénoknak. (15:12) (15:12)

30
    Kontrafault a falban, mi jöhetünk, még 20 mp. (15:12) (15:12)

30
    Passzívnál WALFISCH irdatlan erejű átlövéssel jelentkezett talpról, be is akadt! (15:12) (15:12)

30
    Majdnem elhalásszák, de oldalt kimegy, a miénk marad. (14:12) (14:12)

29
    Olyan a csarnok hangulata, mintha itthon lenne a meccs. (14:12) (14:12)

29
    Szerencsére tudja folytatni Szemerey, mi jövünk szabaddobással. (14:12) (14:12)

29
    Szemerey védi ki a lövést, de a szlovén balszélső a meccs hevében rácsúszik kapusunk lábára a labdáért harcolva, ápolni kell Zsófit. (14:12) (14:12)

28
    KURUCZ remek csuklómozdulattal bombázza a bal felsőbe középről! (14:12) (14:12)

28
    FERFOLJA bebombázta a jobb felsőbe a hetest. (13:12) (13:12)

28
    Mégis hetes. (13:11) (13:11)

28
    Sárga lapot kapott Walfisch, de csak szabaddobás, hetesgyanús volt. (13:11) (13:11)

27
    Megint WALFISCH lövése akad be, ötletesebbek a támadásaink és gyorsabbak. (13:11) (13:11)

27
    Rajta volt Szemerey, de végül MRMOLJA lövése becsorog. (12:11) (12:11)

27
    Passzív. (12:10) (12:10)

26
    Még mindig, de nincs passzív, érdekes. (12:10) (12:10)

26
    Hosszú szlovén támadás. (12:10) (12:10)

25
    Kontrafault a falban ellenünk. (12:10) (12:10)

25
    Sokszor erőltetik a falnál a támadásokat szerencsére. Végül mellélövi Stanko. (12:10) (12:10)

24
    Rossz bejátszás Ljepojának, de fault, szabaddobással jöhetnek a fehér mezesek. (12:10) (12:10)

24
    Megérkezett Kurucz. (12:10) (12:10)

24
    Sajnos Szekerczés kezéből kicsúszik, a szlovénok támadhatnak. (12:10) (12:10)

23
    Szemerey eszén nem járt túl a szlovén balszélső, a kapus jó ütemben zárta lábait, jöhetünk előre. (12:10) (12:10)

23
    Továbbra is emberhátrányban vagyunk, ne feledjük! (12:10) (12:10)

23
    Időt kér a szlovén szövetségi kapitány, Bojan Voglar. (12:10) (12:10)

23
    SZEKERCZÉS egy lövőcsellel mindenkit elküld, majd üresbe fut és bebombázza középről! (12:10) (12:10)

22
    Szemerey védi Stanko lövését. (11:10) (11:10)

22
    Sajnos Kurucz Ivett rossz ütemben lépett ki a falból, kettő perces kiállítás ütés miatt. (11:10) (11:10)

22
    Walfisch lövését most kifogta Tripkovic. (11:10) (11:10)

22
    Szerencsével marad nálunk, éppen Kurucz kezébe pattant a labda. (11:10) (11:10)

21
    Lépéshiba, jöhetünk előre! (11:10) (11:10)

21
    Szekerczésnek kellett lőnie, a kapus fölé tolja. (11:10) (11:10)

21
    Passzívnál nálunk a labda. (11:10) (11:10)

20
    Nagyon szoros eddig, lassan 20 perc telik el. (11:10) (11:10)

20
    Hasonló bombagól a túloldalon MRMOLJA bal kézzel! (11:10) (11:10)

19
    WALFISCH nagy erővel! (11:9) (11:9)

19
    Szerencsével került MRMOLJÁHOZ a labda, aki élt a lehetőséggel és beállóba keveredve gólt szerzett! (10:9) (10:9)

19
    Lukács szerez gyönyörűen labdát, de sajnos kicsusszan a vonalon. (10:8) (10:8)

18
    Szerencsére stabilizáltuk valamelyest a védekezést, már nincs kettős zavaró. (10:8) (10:8)

18
    KORSÓS Dorina szépségdíjas találata a bal szélről a hosszúba! (10:8) (10:8)

18
    Két rossz indítás után a magyarok állnak meg és nyugodtan támadnak. (9:8) (9:8)

17
    Szemerey bravúr középről, majd eladott labda odaát. Ismét ront a szlovén csapat is, megint mi jöhetünk. (9:8) (9:8)

17
    Szerencsére már belépett a szlovén, mielőtt gólt lőtt, de fault volt előtte. (9:8) (9:8)

17
    WALFISCH bombagól! (9:8) (9:8)

16
    Szlovén kettő perc ismét, megint emberelőnyben játszhatunk. Az előbb kihasználtuk úgy-ahogy. (8:8) (8:8)

16
    Gyenge átlövés Jagurdzijától. (8:8) (8:8)

15
    Mészáros Rea kapott sárga lapot. (8:8) (8:8)

15
    Elhibázott átlövés Szekerczéstől, jöhet Szlovénia. (8:8) (8:8)

14
    Sajnos ismét megnyílt a falunk, STANKONAK nem kellett kétszer mondani, jobb kettőben befutott és bebombázta. (8:8) (8:8)

14
    TÓTH Gabi lendületből felugrásból átlő sikerrel! (8:7) (8:7)

13
    Nagyon szépen rántotta össze a falunkat MELAVC a bal szélről talál be! (7:7) (7:7)

13
    KURUCZ nem sokat szórakozott, rendezetlen védelem ellen bebombázta. (7:6) (7:6)

13
    Szemerey Zsófi véd nagyon szépen a bal szélről ziccerben! (6:6) (6:6)

12
    KORSÓS szép befutás, gyönyörű találat középről! (6:6) (6:6)

12
    Vélhetően beszédért ki is állítják rögtön Stankot. (5:6) (5:6)

12
    Stanko kapott sárgát. (5:6) (5:6)

11
    Már ott az előny, MELAVC bombázta be. Lehet, hogy nem működik a kétszeres zavarós védekezésünk. (5:6) (5:6)

11
    Sikertelen átlövési kísérlet, jöhetnek a fehér mezesek. Lépéshiba gyanús volt Jagurdzijától. (5:5) (5:5)

10
    Két technikai hiba után rendezetlen védelem ellen MRMOLJA megint. (5:5) (5:5)

10
    Szép befutás, de Lukács kiejti középen. (5:4) (5:4)

9
    Szép zárás után MRMOLJA középen begyalogol. (5:4) (5:4)

9
    TÓTH Gabi a hetest egy csel után vágja be. (5:3) (5:3)

9
    Mészáros labdaszerzése után Lukácsot ziccerben lerántja Mrmolja, sárga és hetes. (4:3) (4:3)

8
    Nem tudtunk sajnos meglépni egyelőre. (4:3) (4:3)

8
    Walfisch átlövését megfogja a szlovén kapus. (4:3) (4:3)

7
    Középen két védőn áthámozva magát szépít JAGURDZIJA. (4:3) (4:3)

6
    LUKÁCS sikerrel vette be a jobb szélről a hosszú alsót. (4:2) (4:2)

6
    MELAVC talál a kapuba. (3:2) (3:2)

6
    Sárga lapot kapott Kurucz. (3:1) (3:1)

5
    Belefújnak a szlovénok góljába, de marad náluk. (3:1) (3:1)

5
    Sajnos lábhoz ér, majdnem megszereztük középen. (3:1) (3:1)

5
    Megint KURUCZ középről két jó csel után! (3:1) (3:1)

4
    FERFOLJA első szándékból belövi a büntetőt, 2-1. (2:1) (2:1)

4
    Hetest harcolnak ki a szlovénok. (2:0) (2:0)

4
    Megint mi jövünk, majd Tóth lő mellé, szinte biztos, hogy fault volt. (2:0) (2:0)

3
    KURUCZ Ivett bombagólja középről! (2:0) (2:0)

3
    Megakadályozták a gyors támadásunkat, de nálunk marad. (1:0) (1:0)

3
    Mellé lőtték a szlovénok, újra mi jövünk! (1:0) (1:0)

2
    WALFISCH átlövésgólja, vezetünk! (1:0) (1:0)

2
    Az első támadásból nem született gól, nézzük a mieinket. (0:0) (0:0)

1
    Szemerey a kapuban. Kemény védekezéssel kezdünk. (0:0) (0:0)

1
    A fehér mezes szlovénok kezdték a mérkőzést. (0:0) (0:0)

1

Magyarország zöld mezben lép pályára, Szlovénia fehér-kék-sárgában.

A magyar szurkolók hangja ismét nagyon jól megtölti a termet. Elhangzottak a himnuszok, hamarosan kezdődik az összecsapás!

Magyarország: (1) Ferenczi Annamária, (12) Szemerey Zsófi, (16) Bíró Blanka – (3) Májer Krisztina, (4) Hajtai Vanessza, (5) Sirián Alexa Szederke, (6) Virág Noémi, (8) Kurucz Ivett, (9) Szekerczés Luca, (11) Korsós Dorina, (13) Dombi Luca, (14) Mészáros Rea Réka, (15) Walfisch Mercédesz, (17) Gyimesi Kitti, (22) Lukács Viktória, (23) Tóth Gabriella

Szövetségi edző: Hajdu János

Szlovénia: (1) Tripkovic Tajda, (12) Golob Pia – (2) Milakovic Nevenka, (3) Juric Manca, (4) Mrmolja Dominika, (5) Ferfolja Spela, (6) Jagurdzija Amina, (8) Melavc Sandra, (9) Regner Katarina, (10) Stanko Tjasa, (11) Ljepoja Natasa, (13) Leski Veronika, (15) Pirc Anja, (16) Hrovatic Klara, (17) Ugrin Pia, (19) Pisek Jasmina

Szövetségi edző: Voglar Bojan

Játékvezetők: Andreas BETHMANN (görög) – Michail Tzaferopoulos (görög).

Folytatódik az U20-as női kézilabda világbajnokság Horvátországban. Magyarország sikerrel vette a csoportkört, minden mérkőzését megnyerve, az utolsó összecsapáson különösen meggyőző játékkal verte Franciaországot.

Ezzel csoportelsőként jutott be a hétfőn lezajló nyolcaddöntőkbe hölgykoszorúnk. Szlovénia lesz az ellenfél, akik a D csoport negyedik helyezettjeként jutottak a legjobb 16 közé.

Az esélyek a magyarok mellett szólnak, de nem szabad lebecsülni ellenfelünket a legkevésbé sem!
    Valamivel távolabb játsszák hazánktól a nyolcaddöntőt a lányok, mivel az eddigi kaproncai helyszín helyett már Dugo Seloban lépünk pályára.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:30 - kor kezdődik.

Magyarország_dup: (1) Ferenczi Annamária, (12) Szemerey Zsófi, (16) Bíró Blanka – (3) Májer Krisztina, (4) Hajtai Vanessza, (5) Sirián Alexa Szederke, (6) Virág Noémi, (8) Kurucz Ivett, (9) Szekerczés Luca, (11) Korsós Dorina, (13) Dombi Luca, (14) Mészáros Rea Réka, (15) Walfisch Mercédesz, (17) Gyimesi Kitti, (22) Lukács Viktória, (23) Tóth Gabriella

Játékvezetők: Andreas BETHMANN (görög) – Michail Tzaferopoulos (görög)