MTK Budapest FC – 5:2 (vége) | Fehérvár – Paris Saint-Germain 3:4 (vége) | Debreceni VSC – Székely válogatott 6:0 (vége)
Debreceni VSC
6:0 (4:0)
Székely válogatott
szombat 12.07.2014, 20:00 • Oláh G. u. stadion, Debrecen • Felkészülési mérkőzések

Magabiztos játékkal, megérdemelten győzött a jobb erőkből álló DVSC-TEVA az első mérkőzését játszó Székelyföld válogatottja ellen. A 4-0-s első félidőre még egyet rá tudtak tenni Kondás Elemér legényei így 5-0-s hazai sikerrel zárult a találkozó. A találkozót közös Székely Himnusz éneklés zárta, ami jelzi, a futballon túlmutató dolgok is történtek ma!
    Köszönjük, hogy velünk tartottak ezen a történelmi jelentőségű eseményen! Jó pihenést a hétvége hátra lévő részére!
    -onlajnok.com- (21:48:50)

90+2
    BERECZKI DÁNIEL lépett ki a védők közt, majd a kimozduló kapus fölött a hálóba emelt. Nagyszerű találat

90
    Ruzsa hagyott ki 100%-os ziccer Zahariával szemben, de fogalmazhatunk úgy is, hogy jól mozdult ki a vendég hálóőr és ezért rúgta mellbe őt a fiatal támadó

88
    Györky lépett ki a két belső védő közt mélységből, ami kizárja a lest, a játékvezető mégis úgy látta.

87
    Csiki Sz. beadását húzta le Verpecz

86
    Karikás beadását Bereczki pörgette kapufára 5 méterről

85
    Karikás lőtt éles szögből, de Zaharia szögletre ütötte a labdát.

84
    Csere a Székely válogatott-nál: lemegy Kurtuly, bejön Orbán.

82
    Berdó száguldott el jobboldalt, visszapasszolt Karikásnak, de lövésébe beleléptek

81
    Veres adott be egy szép akció végén jobbról, de Gergely fölé fejelt 12 méterről ezt követően

79
    A DVSC adogat mezőnyben az utóbbi percekben (is), de jobbára csak meddő a mezőnyfölény

78
    Az erdélyi születésű Karikás próbált átvergőni két-három védőn a jobbszélen, de tetszetős cseleinek Rózsa vetett véget még a beadás előtt

75
    Kónya lőhetett szabadrúgást 20 méterről, kissé balról, de erőből leadott lövése a hosszú kapufa mellett zúgott el nagyjából 1,5 méterrel

73
    BERDÓ PÉTER helyezte magabiztosan a jobb alsóba a labdát 11 méterről

72
    Tizenegyeshez jutott a DVSC-TEVA. Egy jobboldali beadásba csúszott bele a menteni igyekvő egyik székely védő, melynek kezére pattant a labda.

71
    Csere a Székely válogatott-nél/nál: lemegy Péter, bejön Kovács Á.

70
    Barna adhatott volna be balról, de okosan beállt elé Csiki D., aki könnyedén hozta ki a labdát ez után

67
    Csere a Székely válogatott-nál: lemegy Magyari, bejön Csiki Szilárd Lemegy Szécsi, bejön Kiss.

Miklós Kovács

Gólok: 11. Volas, 16. Damahou, 23. Zsidai, 45. Volas, 73. Berdó, 90+2. Bereczki

Debreceni VSC: Első félidő: Poleksic – Nagy Z., Böszörményi, Ludánszki, Barna – Dombi, Zsidai, Damahou, Ferenczi – Volas, Bereczki
    Második félidő: Verpecz – Nagy Z.('57 Karikás), Böszörményi, Ludánszki('57 Kinyik), Barna – Dombi('57 Györky), Kónya, Berdó, Ferenczi('57 Kovács G) – Bereczki, Ruzsa

Cserék: Verpecz, Karikás, Kónya, Kinyik, Kovács G., Györky B., Ruzsa, Berdó

Székely válogatott: Első félidő: Sebestyén – Silion, Rózsa, Csiki D., Szécsi B. – Magyari, Szőcs, Péter, Simon – Mánya ('34 Gergely), Kurtuly
    Második félidő: Zaharia – Silion('63 Bíró), Rózsa, Csiki D., Szécsi B.('67 Kiss) – Magyari('67 Csiki Sz.), Szőcs, Péter('71 Kovács Á), Veres – Gergely, Kurtuly('84 Orbán)

Cserék: Zaharia,Mitra, Veres, Csiki Sz., Kiss, Bíró, Gergely, Kovács Á., Orbán

Játékvezetők: Erdei S.- Bak S., Szilágyi S.