MTK Budapest FC – 5:2 (vége) | Fehérvár – Paris Saint-Germain 3:4 (vége) | Debreceni VSC – Székely válogatott 6:0 (vége)
MOL Fehérvár FC
3:4 (3:2)
Paris Saint-Germain
szombat 12.07.2014, 17:00 • Gleisdorf, Ausztria • Felkészülési mérkőzések

Az első félidőben a Videoton egészen remek tettet hajtott végre, szép gólokkal egygólos vezetést harcolt ki a milliárdos francia bajnokcsapat ellen!
    A szünet után a Paris Saint Germain egy akciógóllal és egy 11-esből szerzett találattal fordított, így megnyerte ezt az ausztriai előkészületi mérkőzést az OTP bank liga legutóbbi kiírásának negyedik helyezettje ellen! A Videotonnak nem kell szégyenkeznie ezután a meccs után, erre semmi oka nincs Joan Carrillo együttesének!
    A meccs közben előforduló közvetítéskimaradásért, technikai problémáért kedves olvasóink szíves elnézését kérjük!
    1984-ben tehát a Videoton, 2014-ben pedig a PSG nyerte a két csapat mérkőzését, amelynek célja ma elsősorban a felkészülés volt a bajnoki szezonra!
    Köszönjük szépen a figyelmet és tartsanak továbbra is velünk! (18:57:29)

90+1

90
    Calatayud rúghatta még ki a labdát!

90
    Utolsó perc a meccsen, egygólos PSG vezetésnél!

89
    A bal oldalon megiramodó Doumbiát szerelte szépen Szekeres!

88
    A kapuk nem forognak veszélyben ezekben a pillanatokban.

86
    Az imént ápoltak egy francia játékost, Kleinheisler belépője nyomán, de már ismét a pályán a sérült.

85
    Kovács István helyére Szekeres Adrián állt be a magyar csapatba.

84
    Szolnoki jobbról középre lőtt labdája volt pontatlan.

83
    Kovácsot megint buktatták, most a felező környékén!

82
    Nikolics középre tartó lövését védte biztosan a frissen a kapuba álló Maignan!

82
    Kovács istvánt buktatták a párizsiak, 18 méterről középről rúghat szabadot a Vidi!

81
    Próbál most támadni, egyenlíteni a fehér mezes Vidi!

79
    Laurent Blanc kapust cserélt; Douchez helyett Maignan véd tovább!

78
    A sarokrúgás után Sándor fejelt mellé a rövid saroknál!

77
    Kleinheisler lövését mentette szögletre a párizsi védelem.

74
    Phillipe Oliveira és Fejes András állt be Dos Santos és Gyurcsó helyére a Vidibe!

70
    Kedves Olvasóink! A helyszínen tartózkodó kollégánknak technikai- illetve internetelérési gondjai adódtak, mostantól kapcsolódunk be ismét az előkészületi mérkőzésbe!
    A szünet óta, ahogy az már látható, fordított a PSG, pillanatnyilag 4-3-ra a francia csapat vezet a Videoton ellen.

58
    A PSG gólt szerzett!
    Gólszerző BAHEBECK. BAHEBECK 11-esből szerezte meg a meccsen első ízben a vezetést a Paris Saint Germain! 3-4

Juhász Attila

Guber Péter

Gólok: 4. Juhász, 13. Nikolics, 40. Nikolics – 7. Camara, 18. Chantome, 51. Pastore, 58. Bahebeck (bünt.)

MOL Fehérvár FC: Calatayud – Stopira, Vinícius, Juhász, Brachi – Trebotic, Sándor – Oliveira, Kovács, Gyurcsó – Nikolic
    Cserék: Horváth T. – Caneira, Fejes, Kleinheisler, Pajovic, Chakla, Zsótér, Szekeres, Nagy Zs., Szolnoki, Haraszti, U. Nikolics
    Vezetőedző: Joan Carrillo Milan

Paris Saint-Germain: 1 Douchez – 5 Marquinhos, 6 Camara, 26 Jallet, 29 Sabaly – 20 Chantome, 25 Rabiot, 27 Pastore – 7 Lucas, 28 Bahebeck, 35 Ongenda
    Cserék: Maignan – Pereira, Bambock, Ikoko, Petrilli, Doumbia, Augustin, Kimpembe, Lacazette, Diaw, Meite
    Vezetőedző: Laurent Blanc