MTK Budapest FC – 5:2 (vége) | Fehérvár – Paris Saint-Germain 3:4 (vége) | Debreceni VSC – Székely válogatott 6:0 (vége)
MOL Fehérvár FC
3:4 (3:2)
Paris Saint-Germain
szombat 12.07.2014, 17:00 • Gleisdorf, Ausztria • Felkészülési mérkőzések

Az első félidőben a Videoton egészen remek tettet hajtott végre, szép gólokkal egygólos vezetést harcolt ki a milliárdos francia bajnokcsapat ellen!
    A szünet után a Paris Saint Germain egy akciógóllal és egy 11-esből szerzett találattal fordított, így megnyerte ezt az ausztriai előkészületi mérkőzést az OTP bank liga legutóbbi kiírásának negyedik helyezettje ellen! A Videotonnak nem kell szégyenkeznie ezután a meccs után, erre semmi oka nincs Joan Carrillo együttesének!
    A meccs közben előforduló közvetítéskimaradásért, technikai problémáért kedves olvasóink szíves elnézését kérjük!
    1984-ben tehát a Videoton, 2014-ben pedig a PSG nyerte a két csapat mérkőzését, amelynek célja ma elsősorban a felkészülés volt a bajnoki szezonra!
    Köszönjük szépen a figyelmet és tartsanak továbbra is velünk! (18:57:29)

90+1

90
    Calatayud rúghatta még ki a labdát!

90
    Utolsó perc a meccsen, egygólos PSG vezetésnél!

89
    A bal oldalon megiramodó Doumbiát szerelte szépen Szekeres!

88
    A kapuk nem forognak veszélyben ezekben a pillanatokban.

86
    Az imént ápoltak egy francia játékost, Kleinheisler belépője nyomán, de már ismét a pályán a sérült.

85
    Kovács István helyére Szekeres Adrián állt be a magyar csapatba.

84
    Szolnoki jobbról középre lőtt labdája volt pontatlan.

83
    Kovácsot megint buktatták, most a felező környékén!

82
    Nikolics középre tartó lövését védte biztosan a frissen a kapuba álló Maignan!

82
    Kovács istvánt buktatták a párizsiak, 18 méterről középről rúghat szabadot a Vidi!

81
    Próbál most támadni, egyenlíteni a fehér mezes Vidi!

79
    Laurent Blanc kapust cserélt; Douchez helyett Maignan véd tovább!

78
    A sarokrúgás után Sándor fejelt mellé a rövid saroknál!

77
    Kleinheisler lövését mentette szögletre a párizsi védelem.

74
    Phillipe Oliveira és Fejes András állt be Dos Santos és Gyurcsó helyére a Vidibe!

70
    Kedves Olvasóink! A helyszínen tartózkodó kollégánknak technikai- illetve internetelérési gondjai adódtak, mostantól kapcsolódunk be ismét az előkészületi mérkőzésbe!
    A szünet óta, ahogy az már látható, fordított a PSG, pillanatnyilag 4-3-ra a francia csapat vezet a Videoton ellen.

58
    A PSG gólt szerzett!
    Gólszerző BAHEBECK. BAHEBECK 11-esből szerezte meg a meccsen első ízben a vezetést a Paris Saint Germain! 3-4

51
    Gólszerző PASTORE. PASTORE góljával egyenlítette ki az állást a párizsi csapat!

45
    Még egy Vidi-ziccer! Nikolics indította Oliveirát, aki a jobbszélen elszaladva Camara mögött a kapussal szemben mellédurrant!

44
    Lehetőség! A szögletből Bahebeck fejel, Stopira a gólvonal közelében blokkol!

44
    Párizsi szöglet.

43
    Újabb kiváló Videoton-akció, megszólalnak a szurkolók is! Kovács tette ki Oliveirának balra, ő középre passzolt, Nikolics letette Treboticnak, ő viszont csak passzolni tud, Gyurcsó lövését Doucheznak kell megint védenie!

41
    Ezzel a félidő végén újra, harmadszor is magához ragadta a vezetést a Videoton!

40
    A Vidi gólt szerzett!

Sok-sok Vidi-passz után Kovács tette ki gyönyörűen szélre, Gyurcsó középre adott, a hosszún Nikolics közelről befejezte az akciót! Egészen fantasztikus támadásépítés volt PSG-érintés nélkül!

37
    Ongenda szögletére a rövid oldalon robban Bahebeck, de nem veszélyes.

37
    Lucas emeli be a szabadrúgást, valaki középen megcsúsztatja, szöglet.

36
    Brachi buktatja Lucast.

36
    Ebből a Gyurcsó-szögletből csak kontra jön.

35
    Kovács teszi ki Gyurcsónak, aki bedob pár biciklit, lövéshez is jut, Douchez véd! Szöglet!

34
    Helyreállt a világ rendje, most már a PSG tartja többet a labdát.

33
    Chantome emelt volna Jallet-nak, hosszú.

33
    Pastore lő, Trebotic blokkol, dobás.

32
    Ongenda szögletét Chantome nem tudja ráfejelni, Stopira, majd Sándor tisztáz.

31
    Jallet teszi be Bahebecknek, Juhásszal együtt fut a csatár, szögletre pattan.

31
    Lucast Brachi szereli újra.

30
    Bahebeck megint Ongendát keresi, de Juhász újra szerel! Mekkorát játszik a magyar válogatott védő!

29
    Pastore indította Ongendát, de Juhász megint odaér és ment!

29
    Lucas rajtolt egy odapattanó labdára, Brachi érkezik és szerel.

28
    Lucas szöglete nem veszélyes.

27
    Bahebeck ugrott ki középen, Vinícius egy gyönyörű mentéssel az utolsó pillanatban szögletre tisztáz!

27
    Chantome futott el az alapvonalig, onnan emelte középre, Pastore a labdaátvétellel átveri Stopirát és Oliveirát, de Juhász odaér és blokkol!

27
    Juhász egyelőre igazi tanár a védelemben, rengeteg szép és fontos szerelése, fejese – valamint egy gólja van!

26
    Bahebeck lesen.

26
    Sabaly fekteti el Brachit, majd beteszi, Juhász vágja ki.

25
    Gyurcsó egy labdaátvétellel nagyon becsapja emberét, majd ballal, 28-ról lő, jócskán fölé.

24
    Lucas futott be, Calatayud felszedi a labdát.

23
    A szögletből is lehetőség: Gyurcsó adott be, Sándor lekészített Kovácsnak, aki 16-ról lő, mellé!

22
    Újabb Vidi-lehetőség, Kovács fűzi át magát a félpályán két emberen, gyönyörűen kiadja Oliveirának, aki befel húz, ott két védő blokkol, talán az egyik kézzel!

22
    Lucas Jallet-t találja meg a szélen, a beadás azonban rossz!

21
    Mezőnymunka folyik most, a PSG nem nagyon tud fölényt kialakítani.

18

Chantome lő váratlanul egy tolás után 26 méterről, szép kis gólt akaszt a bal alsó sarokba! 2-2! Bánhatja most a Videoton a kihagyott helyzeteket!

17
    És megint Nikolics!!! Marquinhos mellett húzott befelé, meg is csinálta, de 16 méterről a rövid oldal mellé tüzel zavartalan helyzetben!

17
    Újabb Vidi-helyzet! Kovács ugratta ki Nikolicsot ziccerbe, aki közelről melléhelyez! Ott volt a 3-1 a lábában!

16
    Juhász ment Bahebeck elől szépen.

15
    Lucas futja le Stopirát.

15
    Ez valami varázslatos, magyar pályán ritkán látható gól volt!

13

Gyönyörű találat, szemkápráztató gól!!! Nikolics kapta középen, azonnal kiemelte szélre Treboticnak, aki visszaemelte, Nikolics pedig középen üresen érkezett és a levegőből akrobatikus mozdulattal a felső sarokba helyezett!!!

12
    Bahebeck vette volna át elöl, de Juhász keményen érkezett.

8
    Gyurcsó húzta befelé a jobbszélen, de aztán Marquinhos blokkol.

7

Gyors egyenlítés, ez is szögletből, Lucas ad be, Camara bólintja a sarokba! Máris 1-1!

6
    Ongenda ad be, Bahebeck fejel, Calatayud véd, szöglet!

6
    Lucas ad be, Juhász kifejeli. Veszélyesen támad most a PSG.

5
    Szenzációs kezdés a Viditől, nem várt siker már az elején! Vajon beszorul majd a fehérvári csapat?

4

Újabb Gyurcsó-szöglet, ezúttal teljesen üresen volt középen Juhász, aki magabiztosan bólint a jobb alsó sarokba! Vezet a Vidi!

4
    Újabb szöglet, most Vinícius lövését kell blokkolni!

3
    A visszatett labdát Nikolics bólintja kapura közelről, Douchez véd!

3
    Gyurcsó tekeri be, Marquinhos fejeli el.