Astana – Hapoel Tel Aviv 3:0 (vége) | FK Kairat Almaty – Esbjerg FB 1:1 (vége) | Neftchi – FC Koper 1:2 (vége)
MFK Kosice – Liberec 0:1 (vége) | KF Laçi – FC Zorya Luhansk 0:3 (vége) | FK Budućnost Podgorica – Omonia 0:2 (vége)
Trenčín – FK Vojvodina Novi Sad 4:0 (vége) | Dinamo Minszk – Myllykosken Pallo 47 3:0 (vége) | FK Atlantas Klapéda – Shakhter Karagandy 0:0 (vége)
KS Ruch Chorzów – FC Vaduz 3:2 (vége) | Rovaniemi – Asteras 1:1 (vége) | Kalju – Lech Poznań 1:0 (vége)
FC Zestafoni – FC Spartak Trnava 0:0 (vége) | Elfsborg – Keşla FK 0:1 (vége) | Petrolul – KS Flamurtari Vlorë 2:0 (vége)
Neman Grodno – FH Hafnarfjördur 1:1 (vége) | FK Mladá Boleslav – Široki Brijeg 2:1 (vége) | Rosenborg BK – Sligo 1:2 (vége)
CFR Cluj – Jagodina 0:0 (vége) | FC Luzern – St. Johnstone 1:1 (vége) | PFC CSKA Sofia – FC Zimbru Chişinău 1:1 (vége)
PFK Litex Lovech – Diósgyőri VTK 0:2 (vége) | Zulte Waregem – WKS Zawisza Bydgoszcz 2:1 (vége) | Víkingur – Tromsö 0:0 (vége)
Győr – Göteborg 0:3 (vége) | Bursaspor – FC Chikhura Sachkhere 0:0 (vége) | Rijeka – Ferencvárosi Torna Club 1:0 (vége)
RNK Split – Hapoel Be’er Sheva FC 2:1 (vége) | Aberdeen FC – FC Groningen 0:0 (vége) | Motherwell – UMF Stjarnan 2:2 (vége)
Linfield – AIK Fotboll 1:0 (vége) | Dundalk FC – Hajduk 0:2 (vége) | FK Sarajevo – FK Haugesund 0:1 (vége)
FK Čukarički Stankom – SV Gröding 0:4 (vége)
FK Budućnost Podgorica
0:2 (0:1)
AC Omonia Nicosia
csütörtök 17.07.2014, 17:30 • Stadion Pod Goricom, Podgorica • Európa liga

Az egész mérkőzés során fölényben futballozott a Nicosia és megérdemelten szereztek idegenben is 2 gólos előnyt a ciprusiak. A Podgorica időnként támadgatott csak, de két gólos előnyben is a zöld mezes Omonia volt veszélyesebb.

Egy-egy gólt szereztek a két félidőben a ciprusiak, ezzel megnyugtató előnyt szereztek a hazai visszavágóra.

Buducnost Podgorica – Omonia Nicosia: 0-2!
    ---- (19:22:51)

90+3
    Elakadt Alex Rubio lövése, a kapuig sem jutott el.

90+3
    Burzanovic szöglete veszélytelen, végül az alapvonalon túlra jut. Kirúgással jöhet Moreira. Egy perc sincs már hátra.

90+3
    Vujacic ígéretes helyzetbe kerül a bal oldalon, lövése azonban egy védő lábáról szögletre pattan!

90+2
    Zöld mezes akció, de a tizenhatos jobb sarkánál elhal.

90+1
    Letelt a rendes játékidő, három perc a ráadás.

90
    A labdabirtoklási arány közben kiegyenlítettebb, 53-47%, de még mindig a Nicosia javára.

89
    Kis számú ciprusi szurkoló azért érkezett, ők igen jól érzik magukat. Közben Hockoval szemben szabálytalan Fylaktou.

88
    Egyre csökken a hazaiak reménye a gólszerzésre, 0-2-ről pedig a fordítás idegenben meglehetősen kevés eséllyel bír.

87
    Ez már valószínűleg pihentetési szándékú csere, Poté érkezik Roberto helyére, ez az utolsó vendég csere.

86
    Megint egy céltalan labda előre, Moreira szelídíti meg.

85
    Bő öt perc hátra a rendes játékidőből, egyelőre minden tökéletes a Nicosiának így, a Podgorica nem tudja feltörni a ciprusi reteszt.

85
    Roberto szabálytalankodik Raspopoviccal szemben, a hazaiak jöhetnek előre.

84
    Most már igazán nem kell kapkodniuk idegenben két gólos vezetésnél a ciprusiaknak.

83
    Megint egy csere, az előbb lehetett látni, hogy megsérült Scaramozzino, helyette lépett pályára a vendégeknél Fylaktou.

82
    Próbál támadgatni a Podgorica, de a tizenhatos előtt egyszerűen elfogy a tudomány, 81 perc alatt egyetlen komoly helyzetre futotta tőlük eddig.

81
    Ezzel alighanem eldőlt a továbbjutás sorsa, de a mai meccsből nagyon rosszul már nem jöhet ki a Nicosia. Két góllal vezetnek idegenben, több, mint biztató.

80
    Az Omonia gólt szerzett!
    Cristovao ívelte be az iménti szabadrúgást balról, 8 méterről, UCHA LOBZHANIDZE pedig az alászaladó kapus mögött befejezi az üres kapuba 4 méterről! 0-2!

Gólok: 37. Roberto, 80. Lobzhanidze

Lapok:   54. Cristovao (OMO)

FK Budućnost Podgorica: Ljuljanovic – Tomkovic (C), Kopitovic, Vukcevic, Raspopovic – Rogosic (Cetkovic 46'), Raickovic, Hocko, Ilincic (Burzanovic 73') – Vujacic, Raicevic
    Vezetőedző: Goran Perisic

Cserék: Agovic – Roganovic, Janketic, Kazic, Cetkovic, Milosevic, Burzanovic

AC Omonia Nicosia: Moreira – Lobzhanidze, Scaramozzino (Fylaktou 83'), Acquistapace, Rodri – Grigashvili (Alex Rubio 77'), Cristovao, Kyriakou (C), Serginho – Roberto (Poté 87'), Alípio
    Cserék: Giorgallides – Fylaktou, Nuno Assis, Economides, Roushias, Alex Rubio, Poté

Játékvezetők: B. Vertenten – F. Bleyen, Y. De Neve