Astana – Hapoel Tel Aviv 3:0 (vége) | FK Kairat Almaty – Esbjerg FB 1:1 (vége) | Neftchi – FC Koper 1:2 (vége)
MFK Kosice – Liberec 0:1 (vége) | KF Laçi – FC Zorya Luhansk 0:3 (vége) | FK Budućnost Podgorica – Omonia 0:2 (vége)
Trenčín – FK Vojvodina Novi Sad 4:0 (vége) | Dinamo Minszk – Myllykosken Pallo 47 3:0 (vége) | FK Atlantas Klapéda – Shakhter Karagandy 0:0 (vége)
KS Ruch Chorzów – FC Vaduz 3:2 (vége) | Rovaniemi – Asteras 1:1 (vége) | Kalju – Lech Poznań 1:0 (vége)
FC Zestafoni – FC Spartak Trnava 0:0 (vége) | Elfsborg – Keşla FK 0:1 (vége) | Petrolul – KS Flamurtari Vlorë 2:0 (vége)
Neman Grodno – FH Hafnarfjördur 1:1 (vége) | FK Mladá Boleslav – Široki Brijeg 2:1 (vége) | Rosenborg BK – Sligo 1:2 (vége)
CFR Cluj – Jagodina 0:0 (vége) | FC Luzern – St. Johnstone 1:1 (vége) | PFC CSKA Sofia – FC Zimbru Chişinău 1:1 (vége)
PFK Litex Lovech – Diósgyőri VTK 0:2 (vége) | Zulte Waregem – WKS Zawisza Bydgoszcz 2:1 (vége) | Víkingur – Tromsö 0:0 (vége)
Győr – Göteborg 0:3 (vége) | Bursaspor – FC Chikhura Sachkhere 0:0 (vége) | Rijeka – Ferencvárosi Torna Club 1:0 (vége)
RNK Split – Hapoel Be’er Sheva FC 2:1 (vége) | Aberdeen FC – FC Groningen 0:0 (vége) | Motherwell – UMF Stjarnan 2:2 (vége)
Linfield – AIK Fotboll 1:0 (vége) | Dundalk FC – Hajduk 0:2 (vége) | FK Sarajevo – FK Haugesund 0:1 (vége)
FK Čukarički Stankom – SV Gröding 0:4 (vége)
FK Mladá Boleslav
2:1 (0:0)
NK Široki Brijeg
csütörtök 17.07.2014, 19:00 • Městský stadion, Mladá Boleslav • Európa liga

Nem jól indult a hazai csapatnak a második félidő, egy nagy ziccer után, kontrából a vendégek csaptak le. A gól után nagyon hajtottak a hazaiak és megérdemelten megfordították az eredményt, igaz sovány egygólos előnnyel utaznak bosnyák földre, de mindkét csapat előtt ott van a továbbjutás lehetősége. Jó focira van kilátás a visszavágón is. (20:56:29)

90+4
    Még egy sárga lap a végére, Ivankovic kapja.

90+4
    A ráadás utolsó percében Vukadinovic indul meg előre a jobb oldalon.

90+3
    Lastro végez el nagyon lassan egy szabadrúgást saját térfélről.

90+2
    Nagy harc a labdáért a vendégek tizenhatosában, végül szabadrúgás ítél a jétékvezető kifelé.

90+1
    Négy perc a hosszabbítás, Zakaric majdnem megszökött egy gyors kontra után, az utolsó pillanatban mentett a hazai védelem.

90
    A szögletet kivágják a vendégek újabb szögeltre.

89
    A hetedik hazai szöglet következik a mérkőzésen, jobb oldalról.

88
    Rosa hozza fel a labdát és passzol Vukadinovic lábára aki beíveli a labdát, de Soldo kapus lehúzza a beadást.

87
    Kisebb nyomást gyakorolnak a vendégek a hazai kapura, Maric kevergetett jól a tizenhatosban.

86
    Skalák az oldalhálóba bombáz közelről éles szögből. Soldo kapus teszi le a labdát az ötös sarkára.

85
    Nagy nyomás a vendégek tizenhatosa előtt, Šisler előtt tisztáznak a vendégek az utolsó pillanatban.