Ipress Center-Vác – MTK-Budapest 39:27 (vége)
Ipress Center-Vác
39:27 (18:10)
MTK-Budapest
péntek 18.07.2014, 16:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Felkészülési mérkőzések

Közönségszórakoztató mérkőzést játszott egymással a két gárda. Látszott mindkét csapaton, hogy nemrég kezdték a felkészülést. A váci együttes valamivel jobban összeért már, az MTK csapata még a hazainál is jobban kicserélődött, többi idő kell, hogy a figurák pontosabbak legyenek.

A váci csapatban Sterjova, Hornyák és Drávai átlövésgóljai mellett Fülöp is gólerős volt. A két bal szélső, Pelczéder és Szondi is kiválóan teljesített és ne menjünk el szó nélkül a váci Hansághy váratlan nagy góljai mellett sem.

A vendégeknél sok volt a pontatlanság, de Török és Barna már most is jó formát mutatott, rajtuk kívül még Varga harcossága emelhető ki.

Ipress Center Vác – MTK-Budapest: 39-27!
    ---- (17:20:31)

60
    Mérkőzés vége. (39:27)

60
    WOLF lövi a bal felsőbe az időn túli hetest. (39:27) (39:27)

60
    Varga erőszakol ki jobb kettőben egy hétméterest. (39:26) (39:26)

60
    Jó védekezés Ertltől, de marad az MTKnál. (39:26) (39:26)

60
    Rontott fővárosi lövés után PELCZÉDER lerohanásgólja. (39:26) (39:26)

60
    Az imént is gólt szerző 10-es számú váci beállós szerez gólt középről. Még nincs vége a meccsnek! (38:26) (38:26)

60
    Vélhetően az utolsó támadás folyik. (37:26) (37:26)

60
    VARGA Nikolett a jobb szélről szerzi az újabb MTK találatot. (37:26) (37:26)

59
    A váci hetes számú játékos eredményes középről. Sajnos két olyan játékos is pályára lépett a hazai csapatban, akiről nem volt információnk. De ez is szép gól volt! (37:25) (37:25)

59
    A bíró jelzése szerint két perc hátra a találkozóból. (36:25) (36:25)

59
    KOVÁCS Gréta tör be bal kettőben és betalál. (36:25) (36:25)

59
    Teljes cseresor a Vácnál Drávai kivételével nagyjából 2 perce. (36:24) (36:24)

58
    Szép blokk bal kettőben az előbb gólt szerző váci játékostól. (36:24) (36:24)

58
    Az előzetesen nem szereplő váci 10-es számú játékos szerez szép gólt Drávai passza után! (36:24) (36:24)

57
    Nagyjából 3-4 perc lehet hátra a találkozóból. (35:24) (35:24)

57
    WOLF a bal felsőbe bombázza a hetest. (35:24) (35:24)

56
    Pelczéder kapott két perces büntetést egy két kezes lökés miatt ziccerben. Hetes az MTK javára. (35:23) (35:23)

56
    KOVÁCS Gréta középről talpról pattintja a kapus lába mellett a váci kapuba. (35:23) (35:23)

Ipress Center-Vác: Sztranyán, Balogh Judit – Hansághy, Drávai, Farkas, Hornyák D., Szondi, Pelczéder, Sterjova, Ertl, Fülöp, Dakos, Stefanovic
    MTK-Budapest: Blazek, Kurucz A. – Varga N., Schmidt, Török, Horváth D., Szádvári, Kollár-Ábrahám, Wolf, Barna, Kovács G., Csuka, Balog, Úrfi, Petrovszki, Kókai