Spanyolország-Franciaország 13:5 (vége) | Grúzia-Oroszország 12:16 (vége)
Románia-Görögország 9:10 (vége) | Horvátország-Szerbia 8:8 (vége)
Olaszország-Montenegró 6:6 (vége) | Németország-Magyarország 8:16 (vége)
Románia-Görögország

9:10

(3:2, 2:3, 2:2, 2:3)

szombat 19.07.2014, 14:30 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Férfi Vízilabda EB

---- (15:45:03)

Sajnálhatja, aki nem látta ezt a mérkőzést! Kiváló színvonalú, izgalmas találkozón az első perctől kezdve a román válogatott vezetett, a görögök rendre egyenlíteni tudtak még három gólos hátrányból is, de egyszer sem vezettek.

Az utolsó két negyedben fej-fej mellett haladtak a csapatok, de mindig a románok mentek 1-1 góllal, a görögök pedig kapaszkodtak.
    Az utolsó perc még úgy kezdődött, hogy a románok vezettek egy góllal és emberelőnyben támadhattak. Innen tudtak fordítani a görögök óriási bravúrral.

A görög válogatott úgy nyeri meg a találkozót, hogy csak egyetlen másodpercig vezettek, a dudaszó pillanatában a legvégén.
    Románia – Görögország: 9-10!
    ----

Görögország az utolsó pillanatban lőtt góllal 10:9 arányban legyőzi Romániát!

Vége a negyedik negyednek!

32
    Ez elképesztő! A legutolsó másodpercben végül megszerzik a győzelmet a görögök!!! MYLONAKIS jobbról kilőtte a hosszú felsőt, ezzel 9-10!!

32
    Román kiállítás, Diaconu.

32
    Görög időkérés a legvégén. A hátralevő 8 mp pont elég egy figura megjátszására! Az egész meccsen egy mp-et sem vezettek a görögök, de megnyerhetik a mérkőzést.

32
    Bravúros védés Tsalkanistól, a görögöké a labda. Kevés van hátra, de a győzelemért támadhatnak.

32
    20 mp hátra, román támadás.

32
    Megúsztak a görögök és megérte! MYLONAKIS a ziccert nem hibázta el, egyenlít! 9-9!

32
    Guiman vesztett labdát, faultgyanús volt.

32
    Megint görög emberhátrány, Kolomvos.

32
    Utolsó perc zajlik!

31
    Hatalmas helyzet volt, de balról Gheorghe a felső lécet találta telibe, marad a románoknál.

31
    Románia támadhat tehát.

31
    Román időkérés. 1:27-tel a vége előtt emberelőnyben támadnak, kulcsfontosságú támadás. Ha gólt szereznek, szinte biztosan nyernek már.

31
    Görög kiállítás, Delakas. Ebben a negyedben össze is szedte mindhármat, így ő is kipontozódik.