Oroszország-Franciaország 18:6 (vége) | Hollandia-Görögország 9:7 (vége)
Olaszország-Spanyolország 8:12 (vége) | Nagy-Britannia - Magyarország 5:16 (vége)
Olaszország-Spanyolország

8:12

(1:4, 2:4, 3:3, 2:1)

vasárnap 20.07.2014, 16:00 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Női Vízilabda EB

Talán némi meglepetésre a spanyolok viszonylag könnyedén legyőzték ma az olaszokat. Mind támadásban, mind védekezésben jobb volt ma a spanyol csapat, az olaszok rengeteg hibával játszottak. Az olaszok az emberelőnyös helyzeteket is rendre elpackázták. Gyakorlatilag Spanyolország már a második negyed végére lerendezte a mérkőzést, számukra az is simán belefért, hogy az utolsó negyedben mindössze egy gólt dobjanak.
    Ezzel a győzelemmel, jobb gólkülönbségének köszönhetően a spanyolok megnyerték a csoportjukat, így automatikusan az elődöntőben vannak.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (17:17:17)

Vége a mérkőzésnek.

32
    TARRAGO AYMERICH az újabb spanyol gól szerzője, félmagasan a kapu jobb sarkába.

32
    Spanyolország időt kért.

31
    DI MARIO-t szórják ki a játékvezetők, ma már ő sem jöhet vissza.

31
    Kimaradt olasz támadás után a spanyolok támadhatnak.

31
    PAREJA LISALDE állt ki, az olaszoknak szemmel láthatóan már nem nagy kedvük van a támadáshoz.

30
    Továbbra is jól védekeznek a spanyolok, lélekben már az olaszok is tudják, hogy ez a mai mérkőzés számukra elúszott.

30
    Kimaradt a spanyol támadás, az olasz fordulhatnak.

29
    RADICCHI állt ki végleg, a spanyolok járatják a labdát.

29
    EMMOLO a nyolcadik olasz gól szerzője, középről célzott pontosan.

28
    TARRAGO AYMERICH állt ki, az olaszok támadhatnak emberelőnyben.

28
    DI MARIO-t szórták ki, de ez az előnyös helyzet is kimaradt.

27
    FRASSINETTI állt ki, de a spanyolok elkapkodták a támadást, az olaszoké a labda.

27
    EMMOLO használta ki az emberfórt, megtalálta a rést a magasodó kezek között.

26
    ORTIZ REYES állt ki, az olaszok játszanak emberelőnyben.

26
    Jó védekezés után az olaszok támadhatnak.

26
    GARCIA GODOY állt ki a spanyoloktól, ez azt emberelőnyös helyzetet sem tudták kihasználni az olaszok.