Németország – Szerbia 2:2 (vége) | Ausztria – Izrael 3:0 (vége) | Magyarország – Portugália 1:6 (vége)
Bulgária – Ukrajna 0:1 (vége)
Németország
2:2 (1:2)
Szerbia
kedd 22.07.2014, 18:00 • Perutz Stadion, Pápa • U19 EB

Egy lendületes, nagy iramú második félidőt láthattunk. Mind két csapat ment az eredmény után.
    Németországnak sikerült egyenlítenie.
    2-2-es eredménnyel zárult a mérkőzés!
    A németeknek ezzel 4 pontjuk van, míg a szerb csapatnak 2 pontja van. (19:54:30)

Németország gólt szerzett!

A 90. percben a németek csapatkapitánya NIKLAS STARK szerezi meg az egyenlítő gólt

90
    4 percet hosszabít a játékvezető