ZTE – NK Čakovec 3:2 (vége) | Tatabánya – MŠK - Thermál Veľký Meder 0:2 (vége) | REAC – Pénzügyőr SE 1:1 (vége)
BFC Siófok – Soroksár 2:1 (vége)
FC Tatabánya
0:2 (0:2)
Veľký Meder
szerda 23.07.2014, 18:00 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Felkészülési mérkőzések

A játékvezető nem hosszabbított, bár a sok szabálytalanság miatt megtehette volna. Barátságos mérkőzés ellenére nem bántak kesztyűs kézzel egymással a játékosok. Az első félidőben frissen játszottak a vendégek, megnyugtató előnyt szereztek. A második játékrészben a jóval többet cserélő hazaiak felpörögtek, de gólt nem sikerült szerezniük. Köszönjük figyelmüket! (19:47:58)

90

89
    Mészáros és Szabó kényszerítőzik a hazai kapu előtt, utóbbi lövését Dombai tolja szögletre.

88
    Polyák bal oldalról, 20 méterről a kapu elé belőtt szabadrúgását Willson fejeli a mezőnybe.

88
    Mészáros kap sárgát, Polyákkal szemben szabálytalankodott.

87
    Kalusszal szemben most 35 méterre szabálytalankodnak a vendégek, de a gyorsan elvégzett szabadrúgás veszélytelen volt.

86
    Kalusz mutatott be egy szép cselsorozatot középen, de végül megállították.

86
    A vendégek hátul adogatnak.

84
    Szabó Richárd vállal el messziről, 30 méterről egy lövést, Varga biztosan védi.

83
    A vendégek kapust cserélnek, Roznik helyére áll be Varga.

82
    Krupánszki szabadít fel egy vendég támadás során, Mészáros elől lövi ki a labdát.

81
    Mucsil vállal el egy lövést messziről, 35 méterről, nem sokkal megy fölé a labda.