Shakhter Karagandy – FK Atlantas Klapéda 3:0 (vége) | Hapoel Be’er Sheva FC – RNK Split 0:0 (vége) | Myllykosken Pallo 47 – Dinamo Minszk 0:0 (vége)
Omonia – FK Budućnost Podgorica 0:0 (vége) | Keşla FK – Elfsborg 0:1 (3:4 bűnt. vége) | FK Krasznodar – JK Sillamäe Kalev 5:0 (vége)
FK Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (vége) | Esbjerg FB – FK Kairat Almaty 1:0 (vége) | Liberec – MFK Kosice 3:0 (vége)
FC Vaduz – KS Ruch Chorzów 0:0 (vége) | Lech Poznań – Kalju 3:0 (vége) | KS Flamurtari Vlorë – Petrolul 1:3 (vége)
FC Zimbru Chişinău – PFC CSKA Sofia 0:0 (vége) | Göteborg – Győr 0:1 (vége) | Tromsö – Víkingur 1:2 (vége)
FC Chikhura Sachkhere – Bursaspor 1:0 (4:1 bűnt. vége) | Soligorsk – Derry City 5:1 (vége) | AIK Fotboll – Linfield 2:0 (vége)
Hapoel Tel Aviv – Astana 1:0 (vége) | FC Zorya Luhansk – KF Laçi 2:1 (vége) | Asteras – Rovaniemi 4:2 (vége)
Sligo – Rosenborg BK 1:3 (vége) | WKS Zawisza Bydgoszcz – Zulte Waregem 1:3 (vége) | Hajduk – Dundalk FC 1:2 (vége)
FC Koper – Neftchi 0:2 (vége) | Široki Brijeg – FK Mladá Boleslav 0:4 (vége) | Jagodina – CFR Cluj 0:1 (vége)
Diósgyőri VTK – PFK Litex Lovech 1:2 (vége) | ND Gorica – Molde 1:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Rijeka 1:2 (vége)
Crusaders F.C. – IF Brommapojkarna 1:1 (vége) | St. Johnstone – FC Luzern 0:0 (vége) | SKN Sankt Pölten – Botev 2:0 (vége)
FH Hafnarfjördur – Neman Grodno 2:0 (vége) | UMF Stjarnan – Motherwell 3:2 (hosszabbítás vége)
bűntető vége (4:1)
FC Chikhura Sachkhere
1:0 (0:0)
Bursaspor
csütörtök 24.07.2014, 19:00 • Tsentraluri Stadioni, Ivantsminda • Európa liga

Csalóka lehet, hogy száznyolcvan, sőt Kétszáztíz perc alatt sem tudtak betalálni a csapatok. A helyzetek kialakításáig eljutottak, de be nem tudták fejezni azokat. A véglegekig kiélezett párharcból most a hazaiak jötte ki jól!
    Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is.
    FC Chikhura Sachkhere – Bursaspor 0:0 összesítésben 0:0 ( Büntetőkkel: 4:1!) (22:32:30)

120
    A FC Chikhura Sachkhere csapata nyerte a büntetőpárbajt.

119
    Mumladze válhetően büntetőt rúgni érkezik. Kutchukhidze ment le.

117
    Altıntaş távoli lövése veszélytelen.

117
    Kimadze helyét Chikvaidze veszi át.

117
    Volkan Şen indult meg, Bechvaia buktatja.

114
    Kutchukhidze sárgul be!

113
    Ferhat Kiraz a megítélt szabadrúgásból lőtt, de kaput nem talált.

112
    A felező tájékán labdázgatnak a vendégek.

112
    Datunaishvili Şamil Çinaznak lép oda.

110
    Tíz perc van hátra, érezhető, hogy egyik csapat sem akar kikapni, inkább a büntetőkre hagyják a döntést.

103
    Traoré lövésénél már hárítania kell Kvilitaianak.

101
    Altıntaş eldönthette volna továbbjutás sorsát, de mellé lőtt.

100
    Bursaspor szöglet!

99
    támadnak a grúzok! Gabedava lövését Tekin fogja!

96
    Odikadze sarokrúgását Koripadze hozta kapura. Tekin meccsben tartja csapatát.

94
    Volkan Şen is lapot kap.

94
    Şener Özbayraklı kapja meg második sárgáját. Tíz emberre fogyatkonak a törökök.

91
    Elkezdődött az 1. hossz..

90+4
    Vége a második félidőnek.

90+4
    Şener Özbayraklı Gabedava elleni belépője miatt sárgul be.

90+2
    Ferhat Kiraz jóvoltából, újabb kaput el nem találó lövést jegyezhetünk fel.

90
    Újabb török lehetőség! Şamil Çinaz elhibázza!

90
    Dekanoidze helyét Koripadze veszi át.

87
    Traoré eljut a kapuig, de Kvilitaia meccsben tartja csapatát.

86
    Volkan Şen lövését blokkolja a védő!

85
    Újabb hazai szabálytalanság. Jigauri ellen az ítélet.

83
    Volkan Şen Bechvaia jóvoltából esik nagyot. Csak szabadrúgás!

80
    Ünal hagyja el a pályát. Altıntaş érkezik!

76
    Kutchukhidze ismételhetett volna, de mellé vágta!

64
    Traoré is lövésre szánta el magát! Mellé ment!

63
    Ferhat Kiraz átlövése elsuhan a lábak között, kaput talál, de Kvilitaia véd!

62
    Gabedava íveli be a megítélt szögletet.

61
    Ferhat Kiraz távoli pontrúgása sem veszélyezteti a kaput.

60
    Bechvaia Ozan Tufannak lép oda.

58
    Ferhat Kiraz szögletét kifejelik.

58

53
    Bekir Yılmaz helyére a tizenkilenc éves Ozan Tufan érkezik.

53
    Datunaishvili neve mellé újabb kaput el nem találó lövés jegyezhetünk fel.

52
    Bechvaia távoli lökete téveszt célt.

51
    Ferhat Kirazot lesen állítja meg Musial játékvezető a partjelző intésére.

46
    Traoré lövésébe beleveti magát egy védő!

46

Százharmincöt perc alatt nem találtak be a csapatok. Ha nem sikerül nekik az elkövetkezendő negyvenötben sem akkor lesz még rá fél órájuk. Lássuk eldöntik-e a meccset a rendes játékidőn belül!

45+2

45+2
    Bechvaiat figyelmezteti a játékvezető! Şamil Çinaz a szenvedő fél a szabálytalanságnál.

45+1
    Bekir Yılmaz lő jócskán mellé!

45+1
    Jigauri kap lapot, Civellit buktatta!

45
    A félidő vége közeledik, de még mindig nem sikerült eltalálni a kaput. 4:1 a kaput elkerülő kísérletek aránya.

41
    Traoré "törleszt" Rekhviashvili a szenvedő fél.

39
    Jigauri Traorénak lép oda.

38
    Datunaishvili buktatja ellenfelét.

37
    Aziz Eraltay beívelése nem talál társat.

37

36
    Kutchukhidze lövésével előnybe kerültek volna a törökök, de pontatlan a kísérlet.

34
    Datunaishvili Ferhat Kirazot tartja fel.

32
    Bekir Yılmaz Gabedavat buktatja a pálya középső harmadában.

29
    Rekhviashvili nevéhez fűződik a hazaiak harmadik gólszerzési kísérlete, kaput most sem találtak.

26
    Dekanoidze kísérlete veszélyesnek tűnt, de elkerüli a kaput.

22
    A pálya középső részén küzdenek a csapatok.

18
    Odikadze lőhetett a gyors támadás végén. Mellé szállt lökete.

17
    Ferhat Kiraz távoli kísérlete elkerüli a kaput.

15
    A mérkőzésen a harmadik lesállás Bekir Yılmaz nevéhez fűződik.

14
    Bechvaia futott lesre.

11
    Dekanoidzet állítja meg lesen a partjelző intésére Musial játékvezető.

10
    Volkan Şen ívelheti be a megítélt szögletet!

7
    Dekanoidze Ferhat Kirazt buktatja.

5
    Gabedava beíveléséből nem alakul ki helyzet.

4
    Şamil Çinaz Gabedavanak lép oda.

3
    Şamil Çinaz lövését blokkolja a védelem.

1

FC Chikhura Sachkhere: Kvilitaia- Kashia, Rekhviashvili, Kimadze, Odikadze- Datunaishvili, Betchvaia, Dekanoidze, Jighauri- Gabedava, Kutchukhidze
    Cserék: Mumladze, Nadiradze, Koripadze, Somkhishvili, Ivanishvili, Chikvaidze, Nadiradze

Bursaspor: Tekin- Civelli, Ozturk, Behich, Ozbayrakli- Traoré, Çinaz, Şen, Yılmaz- Kiraz, Ünal
    Cserék: Tufan, Soyalp, Kocuk, İpek, Altıntas, Pülgir, Pehlivan

Játékvezetők: T. Musial- R. Siejka, S. Mucha- P. Raczkowski.

Az Európa Liga selejtezőjének második fordulójában járunk!

A grúz FC Chikhura Sachkhere a török Bursaspor-al küzd meg a továbbjutásért.

Az odavágót hatalmas török fölény jellemezte, de nem kilencven perc alatt nem sikerült előnybe kerülniük.

A Chikhura utóbbi öt hazai mérkőzéséből négyet nyert meg. A vendégek, idegenben kétszer kaptak ki három döntetlen mellett.

A vendégek a párharc esélyesei, egyrészt nehéz dolguk van, hiszen idegenben kell kiharcolniuk a továbblépést. Másrészt, ha betalálnak, onnan már könnyebb lesz, hiszen döntetlen esetén idegenben lőtt góllal is ők nyerik a párharcot.

Kövessétek velünk a találkozó alakulását!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:00 - kor kezdődik.