Shakhter Karagandy – FK Atlantas Klapéda 3:0 (vége) | Hapoel Be’er Sheva FC – RNK Split 0:0 (vége) | Myllykosken Pallo 47 – Dinamo Minszk 0:0 (vége)
Omonia – FK Budućnost Podgorica 0:0 (vége) | Keşla FK – Elfsborg 0:1 (3:4 bűnt. vége) | FK Krasznodar – JK Sillamäe Kalev 5:0 (vége)
FK Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (vége) | Esbjerg FB – FK Kairat Almaty 1:0 (vége) | Liberec – MFK Kosice 3:0 (vége)
FC Vaduz – KS Ruch Chorzów 0:0 (vége) | Lech Poznań – Kalju 3:0 (vége) | KS Flamurtari Vlorë – Petrolul 1:3 (vége)
FC Zimbru Chişinău – PFC CSKA Sofia 0:0 (vége) | Göteborg – Győr 0:1 (vége) | Tromsö – Víkingur 1:2 (vége)
FC Chikhura Sachkhere – Bursaspor 1:0 (4:1 bűnt. vége) | Soligorsk – Derry City 5:1 (vége) | AIK Fotboll – Linfield 2:0 (vége)
Hapoel Tel Aviv – Astana 1:0 (vége) | FC Zorya Luhansk – KF Laçi 2:1 (vége) | Asteras – Rovaniemi 4:2 (vége)
Sligo – Rosenborg BK 1:3 (vége) | WKS Zawisza Bydgoszcz – Zulte Waregem 1:3 (vége) | Hajduk – Dundalk FC 1:2 (vége)
FC Koper – Neftchi 0:2 (vége) | Široki Brijeg – FK Mladá Boleslav 0:4 (vége) | Jagodina – CFR Cluj 0:1 (vége)
Diósgyőri VTK – PFK Litex Lovech 1:2 (vége) | ND Gorica – Molde 1:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Rijeka 1:2 (vége)
Crusaders F.C. – IF Brommapojkarna 1:1 (vége) | St. Johnstone – FC Luzern 0:0 (vége) | SKN Sankt Pölten – Botev 2:0 (vége)
FH Hafnarfjördur – Neman Grodno 2:0 (vége) | UMF Stjarnan – Motherwell 3:2 (hosszabbítás vége)
bűntető vége (4:1)
FC Chikhura Sachkhere
1:0 (0:0)
Bursaspor
csütörtök 24.07.2014, 19:00 • Tsentraluri Stadioni, Ivantsminda • Európa liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:00 - kor kezdődik.

Az Európa Liga selejtezőjének második fordulójában járunk!

A grúz FC Chikhura Sachkhere a török Bursaspor-al küzd meg a továbbjutásért.

Az odavágót hatalmas török fölény jellemezte, de nem kilencven perc alatt nem sikerült előnybe kerülniük.

A Chikhura utóbbi öt hazai mérkőzéséből négyet nyert meg. A vendégek, idegenben kétszer kaptak ki három döntetlen mellett.

A vendégek a párharc esélyesei, egyrészt nehéz dolguk van, hiszen idegenben kell kiharcolniuk a továbblépést. Másrészt, ha betalálnak, onnan már könnyebb lesz, hiszen döntetlen esetén idegenben lőtt góllal is ők nyerik a párharcot.

Kövessétek velünk a találkozó alakulását!

FC Chikhura Sachkhere: Kvilitaia- Kashia, Rekhviashvili, Kimadze, Odikadze- Datunaishvili, Betchvaia, Dekanoidze, Jighauri- Gabedava, Kutchukhidze
    Cserék: Mumladze, Nadiradze, Koripadze, Somkhishvili, Ivanishvili, Chikvaidze, Nadiradze

Bursaspor: Tekin- Civelli, Ozturk, Behich, Ozbayrakli- Traoré, Çinaz, Şen, Yılmaz- Kiraz, Ünal
    Cserék: Tufan, Soyalp, Kocuk, İpek, Altıntas, Pülgir, Pehlivan

Játékvezetők: T. Musial- R. Siejka, S. Mucha- P. Raczkowski.

1

3
    Şamil Çinaz lövését blokkolja a védelem.

4
    Şamil Çinaz Gabedavanak lép oda.

5
    Gabedava beíveléséből nem alakul ki helyzet.

7
    Dekanoidze Ferhat Kirazt buktatja.

10
    Volkan Şen ívelheti be a megítélt szögletet!

11
    Dekanoidzet állítja meg lesen a partjelző intésére Musial játékvezető.

14
    Bechvaia futott lesre.

15
    A mérkőzésen a harmadik lesállás Bekir Yılmaz nevéhez fűződik.

17
    Ferhat Kiraz távoli kísérlete elkerüli a kaput.

18
    Odikadze lőhetett a gyors támadás végén. Mellé szállt lökete.

22
    A pálya középső részén küzdenek a csapatok.

26
    Dekanoidze kísérlete veszélyesnek tűnt, de elkerüli a kaput.

29
    Rekhviashvili nevéhez fűződik a hazaiak harmadik gólszerzési kísérlete, kaput most sem találtak.

32
    Bekir Yılmaz Gabedavat buktatja a pálya középső harmadában.

34
    Datunaishvili Ferhat Kirazot tartja fel.

36
    Kutchukhidze lövésével előnybe kerültek volna a törökök, de pontatlan a kísérlet.

37
    Bursaspor sarokrúgás!

37
    Aziz Eraltay beívelése nem talál társat.

38
    Datunaishvili buktatja ellenfelét.

39
    Jigauri Traorénak lép oda.

41
    Traoré "törleszt" Rekhviashvili a szenvedő fél.

45
    A félidő vége közeledik, de még mindig nem sikerült eltalálni a kaput. 4:1 a kaput elkerülő kísérletek aránya.

45+1
    Jigauri kap lapot, Civellit buktatta!

45+1
    Bekir Yılmaz lő jócskán mellé!

45+2
    Bechvaiat figyelmezteti a játékvezető! Şamil Çinaz a szenvedő fél a szabálytalanságnál.

45+2

Százharmincöt perc alatt nem találtak be a csapatok. Ha nem sikerül nekik az elkövetkezendő negyvenötben sem akkor lesz még rá fél órájuk. Lássuk eldöntik-e a meccset a rendes játékidőn belül!

46

46
    Traoré lövésébe beleveti magát egy védő!

51
    Ferhat Kirazot lesen állítja meg Musial játékvezető a partjelző intésére.

52
    Bechvaia távoli lökete téveszt célt.

53
    Datunaishvili neve mellé újabb kaput el nem találó lövés jegyezhetünk fel.

53
    Bekir Yılmaz helyére a tizenkilenc éves Ozan Tufan érkezik.

58

58
    Ferhat Kiraz szögletét kifejelik.

60
    Bechvaia Ozan Tufannak lép oda.

61
    Ferhat Kiraz távoli pontrúgása sem veszélyezteti a kaput.

62
    Gabedava íveli be a megítélt szögletet.

63
    Ferhat Kiraz átlövése elsuhan a lábak között, kaput talál, de Kvilitaia véd!

64
    Traoré is lövésre szánta el magát! Mellé ment!